Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vlaganje zelenjave

vlaganje zelenjave

Letos bi prvič vlagala kumare, papriko, fižol in fafarone, a ima katera kakšen dober in preizkušen recept.

nimam pojma o vlaganju, sam ful mi je smešno ko si napisala fafaroni :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No pa da ti mal pomagam, na forumu prehrana veliko vejo o teh stvareh 🙂

pazi, da ne boš kakšnega pomotoma pofafala, ker zelo pečejo haaa haaa haaaaaa

marinas, za crknt, valjam se :))))

Saj se ne izplača vlagat, ker je ETA zelo kvalitetna in cenovno ugodna.

hmmmmmmmmmmmmm???

Ne bi o ETI.

Pred leti smo imeli doma(moji starši) nasade kumaric. Oddajali smo jih kmečki zadrugi, ona pa naprej ETI ITD…

Ko jih je mama škropila, smo morali tiste kumare stran potrgat in jih sedem dni nič obirat in ves pridelek zavreči.
Iz zadruge so nas pa klicali zakaj jih nič ne pripeljemo. Ko smo jim povedali, da smo pač škropili, so rekli naj ne kompliciramo in kar pripeljemo, da se to vse opere in pri tako količini skrije.
Mama ni hotela, ker je rekla, da ne bo odgovorna zato, da bodo ljudje strup jedli, ampak drugi so pa veselo vozili.

Groza.

Od takrat jaz zaupam, samo svojemu vrtu. Če pa kdaj kaj kupim, pa vse prej mislim kot to, da jem kvaliteto. žal.

Nives, ne zameri, hec mora bit… je vedno pravil moj oče.

VLOŽENE BUČKE

1 kg mladih bučk
2 dcl olja
2 dcl jabolčnega kisa
0,5 l vode
3 stroke česna
2 beli čebuli (ali rdeči)
sol
origano, bazilika, majaron ali peteršilj (po želji)

bučke narežemo lepo na kolobarje, prav tako čebulo.
Olje, vodo, kis, sol damo v lonec in zavremo. Ko zavre, stresemo noter bučke in čebulo ter kuhljamo le 5 minut.

Boberemo iz tega lonca, kjer smo kuhali in napolnimo kozarce (še vroče bučke), potresemo s sesekljanim česnom in origanom (ali peteršiljem ali baziliko ali majaronom – po želji), dolijemo še vroč kis, v katerem smo ravnokar kuhali bučke in zapremo s pokrovčkom

Zlatica, kolk si ti naivna? A potem vse doma pridelaš? Kaj pa otroci v šoli in vrtcu? A jim daš domačo hrano v torbo za malico?!

Naš organizem je navajen na strupe in ne more BREZ!

nekaj je…

daj še enkrat preberi kaj sem napisala…

če doma pridelam potem govorim o kvaliteti.!!

Seveda tudi kupim, ampak takrat mislim, da nimam ravno kvalitete. Pojemo pa vseen.

Pa kaj bo zopet lunaali pomanjaknje seksa al kaj, da vas ščiplje?

New Report

Close