Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VOJNA Z MEDIJI

VOJNA Z MEDIJI

V Luxemburgu ne govorilo nemško trol. Nemško namreč znam.
Dej, če nimaš kaj pametnega za napisat, pejt trolat kam drugam.
[/quote]

V Lulksemburgu je Nemščina eden od treh uradnij jezikov.
Ne skači na cesto, preden ne pogledaš levo in desno, ali morda ne prihaja tovornjak. 😉

V bistvu ni prav hudo brutalen. Če pogledaš z neke srednje pozicije, v bistvu joikca EU-ju kako v ga mediji ne marajo, pravne in fizične osebe, ki pa se ob tem čutijo prizadete pa se oglašajo same od sebe. Ja, zunanje politična škoda je in bo imela posledice še nekaj časa. Tujina se smeji, kako ne zna reči urediti doma, nezavedajoč se, da sami ščitijo prav te, iste medije, ki so in še vedno delujejo predvsem po željah leve opcije. To nerazumevanje naše, za tujce trenutno sicer benigne in nepomembne situacije, se zna v prihodnosti še potencirati predvsem v smeri smešenja tujcev samih. Tak primer, ki že odmeva je npr. primer Zgaga & Deutche Welle. Folk se jim – Deutche Welle že reži in tega bo vse več.
Jbg… butaste manipulacije so vedno kratkega veka in na koncu so osramočeni praviloma tisti naivneži, ki slepo podprejo manipulacijo pa čeprav iz pravičnih vzgibov.
Jajo pa ni pajac, ampak igralec štiridemnzionalnega šaha, ki mu lastno imel niti ni več pomembno. Folk v medijih in v levem političnem prostoru s tem, ko se vanj zaletava tako ihtavo, dela nepopraviljivo škodo tudi sebi.
[/quote]

Vidim, da opravičila, zakaj zagovajaš tole norost, postajajo vse bolj fantazijska in komplicirana.
Stvari so veliko bolj enostavne.

Vedno je bilo tako in vedno bo. Vodja tropa je lahko lider takrat, ko ima po sabo šibkejše od sebe. Če se postavi kdo kontra, ga vodja pokončna. Edina preostala možnost je ta, da se pobere stran. Ostali imajo glavo v tla, le strižejo z ušesi, ko gazda odloča.

Vzemi ali pusti.
Govori, kar so ti ukazali oz poberi se.

Razumljivo, ne?

V Lulksemburgu je Nemščina eden od treh uradnij jezikov.
Ne skači na cesto, preden ne pogledaš levo in desno, ali morda ne prihaja tovornjak. 😉
[/quote]

Članek ni bil v nemščini. Kaj je tukaj še za dodati?

Vidim, da opravičila, zakaj zagovajaš tole norost, postajajo vse bolj fantazijska in komplicirana.
Stvari so veliko bolj enostavne.
[/quote]

Ne, meni je žal, da je tako in opažam, da so vzroki za to ravnanja na obeh straneh.
Medtem, ko sta za medije JJ in SDS dežurna krivca za vse, se mediji že ob majhni kritiki počutijo ogrožene, čeprav ne SDS ne JJ v resnici nimata praktično nobene moči in nobenih vzvodov. Če bi moč in vzvode imela, potem bi NovaTV24 zagotovo ne obstajala, ampak bi propagando izvajala kar TV Slo. Ker pa TV Slo izvaja propagando nasprotne strani SDS-ju oz. JJ-ju, smo pač priča grotesknim situacijam z depešami in jokcanju v EU “kako grdi so ti novinarji”.

Pa tudi vsi, ki zagovarjate spomenike črnim/ belim zločincem, s tabo vred.
Leta 2020 smo, madona, ne leta 45.
Si zaljubljen v JJ-ja?
No, veliko sreče v ljubezni ti želim, ampak po moje se te bo znebil takoj, ko mu boš odslužil.
Pravzaprav se ti je to menda že zgodilo? Zato morda, ker si kazal malo preveč naklonjenosti kakšnemu boljševiku?
[/quote]

No, za razliko od tebe jaz ne bi imel spomenikov zločincev.

Ne, nisem zaljubljen vanj. Zopet: za razliko od tebe, ki očitno stalno misliš nanj.

In ne, ne služim mu.

In zopet ne, nisem voje. voje je tip tvoje lige, samo da si ti rdeči, on pa beli, vse ostalo je isto.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vedno je bilo tako in vedno bo. Vodja tropa je lahko lider takrat, ko ima po sabo šibkejše od sebe. Če se postavi kdo kontra, ga vodja pokončna. Edina preostala možnost je ta, da se pobere stran. Ostali imajo glavo v tla, le strižejo z ušesi, ko gazda odloča.

Vzemi ali pusti.
Govori, kar so ti ukazali oz poberi se.

Razumljivo, ne?
[/quote]

Ja, samo to je diktatura, ne demokracija. A potem spremenimo ustavo in kar je še takih nepotrebne krame?

Ne, meni je žal, da je tako in opažam, da so vzroki za to ravnanja na obeh straneh.
Medtem, ko sta za medije JJ in SDS dežurna krivca za vse, se mediji že ob majhni kritiki počutijo ogrožene, čeprav ne SDS ne JJ v resnici nimata praktično nobene moči in nobenih vzvodov. Če bi moč in vzvode imela, potem bi NovaTV24 zagotovo ne obstajala, ampak bi propagando izvajala kar TV Slo. Ker pa TV Slo izvaja propagando nasprotne strani SDS-ju oz. JJ-ju, smo pač priča grotesknim situacijam z depešami in jokcanju v EU “kako grdi so ti novinarji”.
[/quote]

Nobeden resen politk ne jokca o novinarjih. Trump kdaj, ampak on ni resen.

Vedno je bilo tako in vedno bo. Vodja tropa je lahko lider takrat, ko ima po sabo šibkejše od sebe. Če se postavi kdo kontra, ga vodja pokončna. Edina preostala možnost je ta, da se pobere stran. Ostali imajo glavo v tla, le strižejo z ušesi, ko gazda odloča.

Vzemi ali pusti.
Govori, kar so ti ukazali oz poberi se.

Razumljivo, ne?
[/quote]

To drži za vse v politiki, ker v nasprotnem pride do sektaštva, ki preveč oslabi stranko. To so učili že na Akademiji Džeržinsky… 😉

Nobeden resen politk ne jokca o novinarjih. Trump kdaj, ampak on ni resen.
[/quote]

Igzekli! Jokca le tisti, ki ne zmore urediti stanja, ki nima moči, da bi to uredil.
Resena sta Putin in Muscat, tam novinarji nimajo prav nobene možnosti, da bi svoje nebuloze leta in leta ponujali tujim medijem. To naredijo enkrat, nato jih vzame noč.

Članek ni bil v nemščini. Kaj je tukaj še za dodati?
[/quote]

Jaz nisem govoril o članku ampak o tvojem mimobrcu. 😉

Jaz nisem govoril o članku ampak o tvojem mimobrcu. 😉
[/quote]

Ja no, uživaj, kaj naj ti rečem. Nekaj pa moraš imeti od življenja.

Ja no, uživaj, kaj naj ti rečem. Nekaj pa moraš imeti od življenja.
[/quote]

Jah… imam posle tudi tam pa vem, kako je z jeziki v Luksemburgu. Jaz tam zelo dobro pridem skozi prav z Nemščino. 😉

Jah… imam posle tudi tam pa vem, kako je z jeziki v Luksemburgu. Jaz tam zelo dobro pridem skozi prav z Nemščino. 😉
[/quote]

Whatever.

No, za razliko od tebe jaz ne bi imel spomenikov zločincev.

Ne, nisem zaljubljen vanj. Zopet: za razliko od tebe, ki očitno stalno misliš nanj.

In ne, ne služim mu.

In zopet ne, nisem voje. voje je tip tvoje lige, samo da si ti rdeči, on pa beli, vse ostalo je isto.
[/quote]

Kolk pa ti bluziš!
Komaj verjamem, da je nekdo sposoben napisati toliko oslarij v parih stavkih.

1. Ti bi imel spomenike belim zločincem, ane? Vidiš, jaz pa ne, so mi beli ubili deda, iz osebnega maščevanja, ne zaradi kakšnih ideoloških razlik.

2. Jaz se ne zavzemam za nobenega konkretnega politika, medtem, ko ti že leta in leta poješ hvalospeve jajotu. Iz mojih pisanj lahko razbereš samo to, da sem proti princu teme.

3. Če nisi zaljubljen vanj in če mu ne služiš .čemu so potem namenjeni tvoji slavospevi?

4. Kdo ali kaj je voje?


Daj, Replika, umiri se malo… Zamisli se nad tem čigavo politično trobilo si…


Daj, Replika, umiri se malo… Zamisli se nad tem čigavo politično trobilo si…
[/quote]

U čigavo?
Dej povej no,

mora pa zelo boleti, da gre tej vladi zaenkrat še vedno sorazmerno dobro, kljub vsem polenom pod kolena:-)))

Kolk pa ti bluziš!
Komaj verjamem, da je nekdo sposoben napisati toliko oslarij v parih stavkih.

1. Ti bi imel spomenike belim zločincem, ane? Vidiš, jaz pa ne, so mi beli ubili deda, iz osebnega maščevanja, ne zaradi kakšnih ideoloških razlik.

2. Jaz se ne zavzemam za nobenega konkretnega politika, medtem, ko ti že leta in leta poješ hvalospeve jajotu. Iz mojih pisanj lahko razbereš samo to, da sem proti princu teme.

3. Če nisi zaljubljen vanj in če mu ne služiš .čemu so potem namenjeni tvoji slavospevi?

4. Kdo ali kaj je voje?
[/quote]

Ti jaz povem, kdo je Voje. To je en tak realni SDS manijak, ki združuje vse tisto, s čimer obklada ljudi, ki niso pristaši stranke.
Alkoholik. Znan po celotni okolici.
Pretepač žene in lastnih otrok, ki so pobegnili pred njim v varno hišo in nočejo imeti nobenega opravka z njim.
Utajevalec davkov. Na črno izvaja sečnjo v svojem (in tujem) gozdu in preprodaja les. Na črno prodaja svoje mizarske izdelke (kolikor mu jih pač uspe narediti med fazami pitja).
Imetnik orožja, nelegalnega seveda.
Internetni trol, ki misli, da mu bo stranka v zameno zrihtala kakšen “biznis” in bo nekoč prišel do denarja.
Prikrit homoseksualec, ki iz tega razloga napada in zmerja homoseksualce, obenem obiskuje homoerotične portale.

Ti jaz povem, kdo je Voje. To je en tak realni SDS manijak, ki združuje vse tisto, s čimer obklada ljudi, ki niso pristaši stranke.
Alkoholik. Znan po celotni okolici.
Pretepač žene in lastnih otrok, ki so pobegnili pred njim v varno hišo in nočejo imeti nobenega opravka z njim.
Utajevalec davkov. Na črno izvaja sečnjo v svojem (in tujem) gozdu in preprodaja les. Na črno prodaja svoje mizarske izdelke (kolikor mu jih pač uspe narediti med fazami pitja).
Imetnik orožja, nelegalnega seveda.
Internetni trol, ki misli, da mu bo stranka v zameno zrihtala kakšen “biznis” in bo nekoč prišel do denarja.
Prikrit homoseksualec, ki iz tega razloga napada in zmerja homoseksualce, obenem obiskuje homoerotične portale.
[/quote]

A so njegove začetnice mogoče D. V. ?

Ti jaz povem, kdo je Voje. To je en tak realni SDS manijak, ki združuje vse tisto, s čimer obklada ljudi, ki niso pristaši stranke.
Alkoholik. Znan po celotni okolici.
Pretepač žene in lastnih otrok, ki so pobegnili pred njim v varno hišo in nočejo imeti nobenega opravka z njim.
Utajevalec davkov. Na črno izvaja sečnjo v svojem (in tujem) gozdu in preprodaja les. Na črno prodaja svoje mizarske izdelke (kolikor mu jih pač uspe narediti med fazami pitja).
Imetnik orožja, nelegalnega seveda.
Internetni trol, ki misli, da mu bo stranka v zameno zrihtala kakšen “biznis” in bo nekoč prišel do denarja.
Prikrit homoseksualec, ki iz tega razloga napada in zmerja homoseksualce, obenem obiskuje homoerotične portale.
[/quote]

Nisem vedela, prvič slišim zanj.
No, zdaj vem.

Mene zgrozi, kaj nekateri sprejemajo kot normalno.
Ker – eni še kar ploskajo.
[/quote]

Ne, sej njim je drgač kul …

https://youtu.be/pb6jWSirIlY

Si vis pacem, para bellum.

A so njegove začetnice mogoče D. V. ?
[/quote]Boštajn Voje, norec je po celem spletu z vsaj po petimi profili na fb in twiterju, nekje je celo samooklicani kralj. Sds ga ne mara za člana, ker je celo za njih sramota, čeprav imajo pretežno neizobraženo članstvo.

A so njegove začetnice mogoče D. V. ?
[/quote]

Ne, B.V.
Boštjan Voje, iz okolice Litije, pred leti je smetil po forumu pod nickom Glista.
Zdaj piše neregistiran.

Boštajn Voje, norec je po celem spletu z vsaj po petimi profili na fb in twiterju, nekje je celo samooklicani kralj. Sds ga ne mara za člana, ker je celo za njih sramota, čeprav imajo pretežno neizobraženo članstvo.
[/quote]

Kaj vse je prihranjeno človeku, če nima profila na Facebooku in twiterju.

New Report

Close