Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VOJNA Z MEDIJI

VOJNA Z MEDIJI

Malo zadihaj…sploh locic funkcije?kot drugo…koncno en smiselen zapis od janse…vse kar je napisal drzi…samo zaslepljenci nocete videti kaj dlje od svoje lastne omejenosti..ce bi bila ti postena bi znala lociti tako pa ti ni pomoci

” novinarčki” so marsikje prodani, pišejo za tistega, ki največ plača.

Voljnost se izračuna kot: J(t)=ε(t)/σ
[/quote]

Tle je podan samo čas.


[/quote]

Ja in? Ti tudi delaš za tistega , ki največ plača.
Imaš prosti trg in imaš diktaturo, kjer samo eden človek narekuje vsem novinarjem, kaj naj pišejo. To bi rad? Severno Korejo? Konec demokracije? Enoumje, komunistični režim , kontrolo vsega, od medijev, do šol, do tega, kar lahko misliš?

Vaš predsednik vlade (ker moj zagotovo ni) je že od nekdaj ves čas v vojni z vsem in vsemi. Sovražnika najbrž vidi tudi v wc rački, a mu po vseh teh letih ne kapne, da bi bil morda veliko bolj razumljen, če bi se navadil prešteti do deset preden odpre usta ali stisne Objavi. Troli, ki se zbirajo okoli njega mu vsekakor niso v pomoč, prej obratno. Nobene preudarnosti ni, nobene človeškosti, sama izumetničenost in poza, ves čas le kazanje s prstom in nobene jasne vizije, samo neko pranje 1000 let starih spodnjih gat.
Helmut se pa najbrž v grobu obrača.

Zaslepljenost je huda bolezen…lahko jo enacis z dusevno boleznijo,tako da ja to je diagnoza za repliko in njeno falango..politicno blazni ljudje…in ta blaznost preveva ze leta dnevnike delo ,dnevnik vecer mladine…moras vedet da sem bil na vse te edicije dolga leta narocen ampak so postali neprebavljivi,postani motni…ampak njih sem se lahko resil…te usrane mlake od rtv ki se oglada kot kao neodvisno trobilo…teh me bo odresilaa le matilda…greznica od novinarjev

Ja in? Ti tudi delaš za tistega , ki največ plača.
Imaš prosti trg in imaš diktaturo, kjer samo eden človek narekuje vsem novinarjem, kaj naj pišejo. To bi rad? Severno Korejo? Konec demokracije? Enoumje, komunistični režim , kontrolo vsega, od medijev, do šol, do tega, kar lahko misliš?
[/quote]
Ti si zblojena…pa ravno o tem ti jansa govori..m.kdo je lastnik dela npr…in kdo podpihuje rusenje vlade ki jim ni po formi…se oravi tist ki ima denar vlada…zakaj pa potem hodis volit ce ti vlado delegirajo drugi..mpa ravno o tem si zadnjic tako zjamrano pisalo po tem ko se ti je sarec izneveril…in kdi vsm je servirak sarca ce ne mediji…

več kot ga omenjate, bolj je zadel žebljico na glavico ☺


Ti si zblojena…pa ravno o tem ti jansa govori..m.kdo je lastnik dela npr…in kdo podpihuje rusenje vlade ki jim ni po formi…se oravi tist ki ima denar vlada…zakaj pa potem hodis volit ce ti vlado delegirajo drugi..mpa ravno o tem si zadnjic tako zjamrano pisalo po tem ko se ti je sarec izneveril…in kdi vsm je servirak sarca ce ne mediji…
[/quote]

Pred več kot tridesetimi leti so nam mediji, najprej Mladina, sledili so ji vsi drugi, servirali “pogumnega” Janeza Janšo.

In smo nasedli.

Iz demokrata se je zelo hitro prelevil v avtokrata, preprodajalca orožja, nekoga, ki ne dviguje pošte, položnice mu plačujejo sestrične, na poti na sodišče mu redno crkuje akumulator, svetovati si pusti od doktorja davčnih utaj, denar si “sposoja” v Prijedoru, pri Srbih, ki jih sicer neizmerno sovraži, da Depale vasi in Celovca niti ne omenjam.

Skratka, “poštenjak” v vsej svoji veličini. Že 30 let se svaljka po politiki, skrajni čas je, da se ga znebimo enkrat za vselej.

Bog ve, kaj vse ima še na vesti, nikoli ne bomo izvedeli vsega.

O zmazku, ki ga je napisal včeraj, pa ni, da bi človek izgubljal besede.

Vseeno, kdo je na vladi, ni bistvenih razlik, razen po všečnosti politikov.
Vlado pa imamo takšno, kot si zaslužimo, saj predstavlja večino volilnega telesa, torej Slovencev, ki so ji oddali glas.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vseeno, kdo je na vladi, ni bistvenih razlik, razen po všečnosti politikov.
Vlado pa imamo takšno, kot si zaslužimo, saj predstavlja večino volilnega telesa, torej Slovencev, ki so ji oddali glas.
[/quote]

Ne bo držalo. Vsaj prvi del ne. VEČINA jih je enakih, ampak psihopatov pa ne potrebujemo tam gor.

Pred več kot tridesetimi leti so nam mediji, najprej Mladina, sledili so ji vsi drugi, servirali “pogumnega” Janeza Janšo.

In smo nasedli.

Iz demokrata se je zelo hitro prelevil v avtokrata, preprodajalca orožja, nekoga, ki ne dviguje pošte, položnice mu plačujejo sestrične, na poti na sodišče mu redno crkuje akumulator, svetovati si pusti od doktorja davčnih utaj, denar si “sposoja” v Prijedoru, pri Srbih, ki jih sicer neizmerno sovraži, da Depale vasi in Celovca niti ne omenjam.

Skratka, “poštenjak” v vsej svoji veličini. Že 30 let se svaljka po politiki, skrajni čas je, da se ga znebimo enkrat za vselej.

Bog ve, kaj vse ima še na vesti, nikoli ne bomo izvedeli vsega.

O zmazku, ki ga je napisal včeraj, pa ni, da bi človek izgubljal besede.
[/quote]

So vam servirali…zase lahko recem da sem bil vizionar …ker sem janso spregledal ze takrat …sploh v tisti kolobociji ki so jo pripravili skupaj z mladino in ji je nasedla VOS…tok o tem…a da je to res kar je jansa napisal o medijih ve vsak ki je nepristranski…jansa ve o cem govori saj se mladina posluzuje enakih prijemov kot se jih je pred 30 leti in sledijo pop tv delo dnevnik itd…ce meris meri vse z enakim metrom

Ne bo držalo. Vsaj prvi del ne. VEČINA jih je enakih, ampak psihopatov pa ne potrebujemo tam gor.
[/quote]
Kje so tvoji favoriti?lazniva bratuskova…kradljivi jankovic…nespretni cerar …in preracunljivec sarec…vse na smetiscu…sarko se vam je tako izneveril pa take upe ste polagali vanj…kdo bo naslednji odresenik?vodiska johanca?

Ljubljeni vodja si hoče popolnoma podrediti medije in istočasno sebe prikazovati kot žrtev medijev. To je igra ljubljenega vodje in podreditev po principu madžarskega kolega. Gre pa tudi za preusmerjanje pozornosti.

Meni gre na jetra tudi vse tole cmeranje in pritoževanje v EU – in to od obeh strani , da se razumemo, čeprav vlada vodi. Kaj evropski svet zanima, kdo je komu ukradel lopatko?
Sramotno, smešno, verjamem da za nekatere v evropskem svetu zmerno zabavno, državniško pa NE !

Malo zadihaj…sploh locic funkcije?kot drugo…koncno en smiselen zapis od janse…vse kar je napisal drzi…samo zaslepljenci nocete videti kaj dlje od svoje lastne omejenosti..ce bi bila ti postena bi znala lociti tako pa ti ni pomoci
[/quote]

Smiselen zapis bi bil, če bi bila beseda mediji nadomeščena s SDS. S tem bi se pa večina državljanov Slovenije strinjala.

Smiselen zapis bi bil, če bi bila beseda mediji nadomeščena s SDS. S tem bi se pa večina državljanov Slovenije strinjala.
[/quote]

Ups, pomota. Spregledala, da sem replicirala niku Julij Cezar (česar od določene njegove izjave ne počnem več). Še vedno pa seveda stojim za zapisanim.

So vam servirali…zase lahko recem da sem bil vizionar …ker sem janso spregledal ze takrat …sploh v tisti kolobociji ki so jo pripravili skupaj z mladino in ji je nasedla VOS…tok o tem…a da je to res kar je jansa napisal o medijih ve vsak ki je nepristranski…jansa ve o cem govori saj se mladina posluzuje enakih prijemov kot se jih je pred 30 leti in sledijo pop tv delo dnevnik itd…ce meris meri vse z enakim metrom
[/quote]
Vsi se držijo preizkušenih receptov. Velja tudi za jajotovo jamranje.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja in? Ti tudi delaš za tistega , ki največ plača.
Imaš prosti trg in imaš diktaturo, kjer samo eden človek narekuje vsem novinarjem, kaj naj pišejo. To bi rad? Severno Korejo? Konec demokracije? Enoumje, komunistični režim , kontrolo vsega, od medijev, do šol, do tega, kar lahko misliš?
[/quote]

Saj jo imaš, diktaturo kapitala. Demokracija je iluzija.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Saj jo imaš, diktaturo kapitala. Demokracija je iluzija.
[/quote]

Pol mi pa pusti vsaj iluzijo.

Pol mi pa pusti vsaj iluzijo.
[/quote]
Ja. Pol sveta nima niti te.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Ja. Pol sveta nima niti te.
[/quote]

Več kot pol.

BRAVO JANEZ NAPISAL SI PRAVILNO

aja … ste tako velika manjšina, da ne spravite skupaj zadosti glasov tudi, če bi vsi šli na volitve ☺

So vam servirali…zase lahko recem da sem bil vizionar …ker sem janso spregledal ze takrat …sploh v tisti kolobociji ki so jo pripravili skupaj z mladino in ji je nasedla VOS…tok o tem…a da je to res kar je jansa napisal o medijih ve vsak ki je nepristranski…jansa ve o cem govori saj se mladina posluzuje enakih prijemov kot se jih je pred 30 leti in sledijo pop tv delo dnevnik itd…ce meris meri vse z enakim metrom
[/quote]

Ti pa vizionar! Bla bla bla
A ti pa ne bi meril vsega z enakim metrom?
ne pravim, da so levi mediji nedolžni, desni – noara 24, Demokracija, Družina in kar je še teh, so pa medijska greznica.

New Report

Close