Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek volitve – je možen drugačen rezultat?

volitve – je možen drugačen rezultat?

Me zanima, ali je res možno, da se spremeni rezultat? Se mi zdi, da še nikoli ni bilo toliko govora okrog tega…

Ne bistveno. Težke ure preživljajo predvsem kandidati, ki jim kolegi znotraj stranke tesno dihajo za ovratnik.

Đžej Đžej se zdaj cmera in dela zdrahe – mater, zaradi tega, ker volilna komisija nekaterim domnevno ni dovolila podpisa v volilni imenik misli, da bo uspel razveljavit volitve in/ali dobit dodatne glasove.
Ubožec, tole ga je res potrlo.
Pa kje je Urška, da ga potolaži kje na vrhu kake gore?

Možno je edino, da pride Nova Slovenija v vlado, saj je znano, da politična emigracija v glavnem voli desnico.

Sicer pa se mi je s tem, da Janša noče in noče sprejeti, da je popušil, še bolj zasral in kot je Tuerk lepo rekel:

Kdor ne zna prenesti poraza, tudi zmage ni vreden.

Praktično ne, teoretično je pa vse mogoče.

Glede na to, da mu podpora pada, bi si jaz zelo želela, da gredo Ljubljančani še enkrat volit in mi odvzamejo kakšno mesto v parlamentu. Pri 54.000 volilvcih se to kar rado zgodi.

Kje bo pa NSi nabrala v tujini 9000 butljev, ki jih bodo volili?

Ma nikoli ne veš, kako so ljudje neumni. Samo poglej, koliko je JJ po vseh oslarijah, ki jih je naredil, dobil.

To imaš pa prav. Zdaj bi šele Janša izgubil. Še jaz bi šla volit…

Člani v volilnih komisijah so bili SDS. Le od kje jim potem info. da kje in kdo ni podpisoval v volilne imenike. hehehe
Naj me kdo popravi če ni res.

No tole pa je bedarija. Člani so od kjerkoli pač že so.
Podpisovali se pa v volilni imenik niso volivci. Pa menda ja več, ali si se podpisal ali ne.

To imaš pa prav. Zdaj bi šele Janša izgubil. Še jaz bi šla volit…[/quote]

Jaz nisem volila ne za Janšo ne za SD, ampak če bo treba iti še enkrat na volišča, bom sigurno volila za SD, samo da ne bo Janša zmagal.

Iz tujine je prišlo 7800 volilnih listkov se mi zdi..in če bi vsi volili za tega bedaka nebi biloo dovolj, ker pa vsi vemo kakšna gnusna kuhinja je ta bedna slovenija pa je vse mogoče.

V praksi se lahko spremenijo le posamezni mandati znotraj strank, recimo kandidat SDS v našem okraju ima v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} natanko isti rezultat kot kandidat v enem drugem okraju, torej bodo glasovi iz tujine odločali, kdo od njiju bo poslanec za ta tretji mandat, ki ga je SDS dobila v naši volilni enoti.

Teoretično je možno, da se spremeni tudi globalen rezultat, a ni prav veliko verjetnosti.

Sicer pa bo kmalu jasno…

V LJ se v volilne imenike se niso podpisali tisti, ki so volili predčasno.
Kam so se podpisali tisti iz tujine?

A ni ravno zato, ker ni bil izvoljen za predsednika OZN, g.Turk popihal iz Zda?

Ker sem sama volila predčasno, iz prve roke: ne le, da si moral podpisati, še izjavo z vsemi podatki in razlogom si moral podpisati. Torej ne velja, da niso podpisali predčasni volilci. In ker je pred mano stalo vsaj 30 “predvolilcev”, lahko rečem, da so se prav vsi podpisali in da so se tako povsod.

A ni ravno zato, ker ni bil izvoljen za predsednika OZN, g.Turk popihal iz Zda?[/quote]

Sicer ni šlo za mesto predsednika OZN, pač pa za nek drug visok položaj znotraj OZN, ampak to niti ni bistveno. Bistveno je ravno to, kar je Turk naredil: ni se cmeril, ni tožaril, ni zahtevl ponovitve glasovanja ali odstopa kajjazvemkoga, ampak se je umaknil. Tiho in dostojanstveno je odšel, brez kakšnega pompa.

Še vsak poraženec je mislil, da je izgubil po krivici. Ampak v dejanjih je razlika med priznati in ne priznati poraz.

Rezultati so sedaj dokončni.
Navkljub napovedim nekaterih (tudi užaljeni JJ je bil med njimi), kako se bo SDS najverjetneje izenačil z SD vsaj po številu mandatov, se to ni zgodilo. Pokazalo se je, da so zmagovalci bolj trezno ocenili stanje, kot pa poraženci. Očitno ima levica tudi boljše vedeževalce ;).

To kar pišeš je brezveze, seveda vsi pričakujejo najboljši rezultat….nekateri dosežejo kar so želeli, nekateri presežejo, nekateri pač ne……..

To kat ti počneš se meni zdi…naslajanje za kr neki…..ker pač egu paše…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Uradni rezulatati niso brez veze, pač pa so dejstvo, ki ga je v demokraciji potrebno spoštovati.
In po preštetju glasov v Slo so zmagovalci bolj realno ocenili stanje, kot pa poraženci (predvsem Virant in JJ sta stalno izražala dvome… in špekulirala z glasovi iz tujine)
Vidim pa, da je tvoj ego očitno (še) preveč prizadet, da bi priznala realno stanje

Ne govorim o uradnih rezultatih, govorim o naslajanju v stilu:

….Navkljub napovedim nekaterih (tudi užaljeni JJ je bil med njimi), kako se bo SDS najverjetneje izenačil z SD vsaj po številu mandatov, se to ni zgodilo. Pokazalo se je, da so zmagovalci bolj trezno ocenili stanje, kot pa poraženci. Očitno ima levica tudi boljše vedeževalce ;).
……..

Pa to še ni najhuje, kar sem imela čast prebrati……

noup…moj ego ni prizadet, ker nisem bila njegova volilka:))))

Samo “brcanje v truplo” se mi pa zdi mal hudo………zapleši idijanski ples, časti celo gostilno, ma kaj gostilno…celo mesto, če zmaga tvoj kandidat……ampak norčevanje iz nasprotnika, ki je bil poražen ti pa ne more biti v čast………

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close