Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Arhiv – Prosti čas Vpis v klub

Vpis v klub

A ce si str 14-let se še lahko upises v klub?

ja valdajan napisal:

> A ce si str 14-let se še lahko upises v klub?

vedno se lahko vpišeš, sej ni tam svetovno prvenstvo, sej kakšni tut hodjo za hobi…

ja kdo ze hod za hobi?

čaw!
do kerga leta se lahko vpišš v klub?
jz sm letnik 88.
prej nism nikol hokej trenerala…

a gdo pozna koga ka bi zaceu trenirat pr 15 ih.
al je to ze ful prepozn
recmo da se uclanm in a to pol pomen da bom treniral z 8 let starimi al kako.

a gdo pozna koga ka bi zaceu trenirat pr 15 ih.
al je to ze ful prepozn
recmo da se uclanm in a to pol pomen da bom treniral z 8 let starimi al kako.

a gdo pozna koga ka bi zaceu trenirat pr 15 ih.
al je to ze ful prepozn
recmo da se uclanm in a to pol pomen da bom treniral z 8 let starimi al kako.

Treniral ne boš z 8 let starimi ampak boš obiskoval hokej šolo, kjer so stari 4 leta in naprej.

ja ampak to boš treniral s tok starimi samo dokler ne osvojiš dobrega drsanja, pa mal tehinke.. pol greš mal viši ane.. pol čez kšni 2 leti pa pridš u svojo selekcijo.. če se res trudš 😉

a trenira kle velik punc? jz sm stara 14 pa bi šla ful trenerat. sam mi je ful bed če nau tm nobenih punc pa bom jz edina…

ja jst pa en moj frend bi se rada upisala, sam me zanima a se da za prvo oprema izposodt sej ne drsalk ampak palco dubiš pa čelado pa to?
Pa a obadva sva stara 13 let… a to je ql če si tok str al je prepozn 😛

ja jst pa en moj frend bi se rada upisala, sam me zanima a se da za prvo oprema izposodt sej ne drsalk ampak palco dubiš pa čelado pa to?
Pa a obadva sva stara 13 let… a to je ql če si tok str al je prepozn 😛

jest bi treneru hokej pa nevem kako to gre recimo jest bom str 12 let pa kr dbr drsam pa igram sam nevem zdej kam spadam a med tamale al moje starosti

js bi treneru hokej 14 let sm star a se lohk prjavm

Ja sj jst bi tud treneru….sj verjetn lahko……djmo če se še kdo ni učlanu pjmo pa se učlanmo skupi…ns bo več….str sm 13

NEVEM ČE SE VM SPLAČA UPISVT KER JE ZE DOST IGRALCOU LETNIKA 95 / 96 MANKA PA NEKAJ 94 .SPLAČA SE TI SAMO ČE SI ŽE NEKAJ ČASA HOKEJ ODIGRAL NA BAJRNU AL PA NA ULCI DA ZNAŠ PODAJAT STRELAT DRSAT PA TUT KEJ DRIBLAT….LEP POZDRAU k

a lahko začnem trenerat str sm10 let

moj sin bo drugo leto star 4 leta in kdaj lahko zacne trenerat hokej

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close