Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vpogled v karte

Vpogled v karte

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lori618, 28.03.2024 ob 19:05

Odgovor na objavo uporabnika
Orhideja236, 28.03.2024 ob 18:31

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lori618, 28.03.2024 ob 18:19

Še meni.

Ljubezen. Je tudi zame kak znak ali simbol?

Drugic: moja babica – zdravje. (trenutno slabo).

Tvoja ljubezen prihaja v dvojini. Je dvojcek po horoskopu ali ima dvojčka ali pa izbiraš med dvema, morda v času srečanja drži ogledalo, je v službi obdan/a z ogledali, ali jo/ga srečaš ob vodi, kjer je odsev. V glavnem dvojnost.

Babica ali nekdo, ki predstavlja babico, bo še nekaj časa z vami. Ni pa sama. Ima zaščitnika in vodnika. Stoji ob njej.

 

❤️

Babica je prebolela težko virozo. Stara je že.  Onemogla.  Ogromno mi je v življenju dala. Pripravljena sem jo izpustiti, če je treba, toda ona je borka z voljo do življenja.  Kdo bi lahko bil njen zaščitnik in ali imam kakega podobnega zaščitnika tudi sama?

Tokrat je prvič, da pišem nekomu, ki odpira karte.

Ker sem pripravljena na to življenje,  da nam da in vzame kar pač mora.

Se moram za ljubezen boriti? Bo prišla sama? Bo to zelo zapleteno?

Imam 2 otroka. Nameravam z ljubeznijo počakati dokler ne zrasteta dovolj. Vsaj še nekaj let.

V tem času,  bi mi pa čisto prav prišla ljubezen ne tako čisto zares.

Lori…

Povem samo to kar vidim in čutim da moram povedati. Več pozornosti in ljubezni prejme babica, dlje bo z vami. Pozornost naj bo tukaj in zdaj. Ne kdaj bo odšla. Vsakemu je odmerjen čas. Vidim, da ji bo bolje.

Tudi ti si borka, verjetno imaš to po babici. Za ljubezen se ti ni trèba borit. To ti pripada in si jo zaslužiš, tudi če misliš, da si je ne zaslužiš. Borbo imamo samo sami s sabo, z našimi lastnimi omejitvami.

Ljubezen zate je na poti. Sprosti se.

 

Mi lahko opišete moškega, ki me ima rad?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimous244, 28.03.2024 ob 19:16

Trenutno nikogar…

Anonimno

Karte kažejo na tebe in tisto kar je poleg tebe, se drži tebe. Tam je ljubezen. Vem, čuden odgovor, ampak tako mi kaže.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Duhec, 28.03.2024 ob 19:37

Mi lahko opišete moškega, ki me ima rad?

Duhec

Odgovor že veš.

 

Ti jaz bolj natančno povem: med nogami ima kurca!

Zdaj ga ne boš mogla zgrešiti!

Bi mogoče preverili še zame, sem resno bolna? Hvala lepa

Ne, ne vem,, samo sumim..Lahko barvo oči?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zdr. pregled, 28.03.2024 ob 19:49

Bi mogoče preverili še zame, sem resno bolna? Hvala lepa

Tebi danes še zadnji odgovarjam. Povedala si, da si resno bolna. Kakšen odgovor rabiš?

 

Še malo potrpi in boš kmalu smešno bolna.

Torej, v skrbeh sem: ali bo zdr. pregled pokazal, da sem resno bolna ali pa ni zelo hudo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Duhec, 28.03.2024 ob 19:52

Ne, ne vem,, samo sumim..Lahko barvo oči?

Duhec

Tebe ima več moških (in žensk) rado, zato ne vidim specifične barve. 🙂

 

    Imam dobrega prijatelja. Bova nadaljevala prijateljstvo ali se oddaljujeva?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zdr. pregled, 28.03.2024 ob 19:56

Torej, v skrbeh sem: ali bo zdr. pregled pokazal, da sem resno bolna ali pa ni zelo hudo?

Povem samo kar vidim. Ne morem povezat direkt s tem zdr. pregledom. Vidim ostre kovinske predmete. Prej nekaj iglastega, če ne koničastega. Gre za nekaj točkastega glede na tebi. Močno verovanje. Ogromno moči in podpore. Na koncu tebe na konju kar meni simbolično predstavlja povrnitev dobrega počutja. V bistvu ne vidim nič tako usodnega, kolikor je tebe strah.

Objem in hvala

Jaz pa bi pohvalila odgovore.

Prav veš kaj mora človek v nekem trenutku slišat.

Zelo si potrpežljiva in prijetna.

Hvala.

Zanima me kaj so to vodniki in kot ti omenjaš čuvaji ali kako že…  Bi lahko povedala malo več o tem, tako na splošno mislim. Imamo ljudje v življenju resnično duše ob sebi in kdo in od kod te duše pridejo?

Moje zdravje, kako stoji. Hvala.

Moje zdravje, kako stoji. Hvala.

Pada!

Ali je kje problem, ki ga ne vidim in na kaj moram paziti, hvala.

Jaz pa bi pohvalila odgovore.

Prav veš kaj mora človek v nekem trenutku slišat.

Zelo si potrpežljiva in prijetna.

Hvala.

Zanima me kaj so to vodniki in kot ti omenjaš čuvaji ali kako že…  Bi lahko povedala malo več o tem, tako na splošno mislim. Imamo ljudje v življenju resnično duše ob sebi in kdo in od kod te duše pridejo?

Seveda, lahko razložim!

Duše, ki stojijo ob nas, pridejo iz kraja, imenovanega kolon. Ko jih potrebujemo, nam sporočijo svojo prisotnost, in tem sporočilom se v metafizičnih vedah reče flatulenca. Ko nam duša naznani svojo prisotnost, jo kmalu tudi zaznamo. Ponavadi olfaktorno, kot se reče.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidim vse, 28.03.2024 ob 20:47

Jaz pa bi pohvalila odgovore.

Prav veš kaj mora človek v nekem trenutku slišat.

Zelo si potrpežljiva in prijetna.

Hvala.

Zanima me kaj so to vodniki in kot ti omenjaš čuvaji ali kako že…  Bi lahko povedala malo več o tem, tako na splošno mislim. Imamo ljudje v življenju resnično duše ob sebi in kdo in od kod te duše pridejo?

Seveda, lahko razložim!

Duše, ki stojijo ob nas, pridejo iz kraja, imenovanega kolon. Ko jih potrebujemo, nam sporočijo svojo prisotnost, in tem sporočilom se v metafizičnih vedah reče flatulenca. Ko nam duša naznani svojo prisotnost, jo kmalu tudi zaznamo. Ponavadi olfaktorno, kot se reče.

Hvala.

Kolon je v medicini črevo. 😄

Odgovor na objavo uporabnika
Lori618, 28.03.2024 ob 20:49

Hvala.

Kolon je v medicini črevo. 😄

Večkrat Se mi je že zgodilo, da sem se vprašala kako je to možno… kako je lahko obstaja tako veliko naključje.

Večkrat sem se vprašala, če imam nekoga ob sebi, ali če sem morda nenavadna, ker sem imela občutek, da čutim smrt pri ljubljenih ljudeh ( tudi živalih) čeprav ob smrti nisem bila ob njih in smrt ni bila predvidena. No, pri babici se je smrt ( oživljali so jo) prevesila v življenje.

Ampak strašljivo je, če te stvari začutiš.  Ne vem, morda pa pretiravam, pa si vse razlagam po svoje.

Dvomim, da imam.koga ob sebi,  čeprav sem ob nekaj dogodkih resnično pomislila, da … fak… nisem mogla tega sama… wow.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lori618, 28.03.2024 ob 20:30

Jaz pa bi pohvalila odgovore.

Prav veš kaj mora človek v nekem trenutku slišat.

Zelo si potrpežljiva in prijetna.

Hvala.

Zanima me kaj so to vodniki in kot ti omenjaš čuvaji ali kako že…  Bi lahko povedala malo več o tem, tako na splošno mislim. Imamo ljudje v življenju resnično duše ob sebi in kdo in od kod te duše pridejo?

Na to temo je veliko napisanega. Eni to zelo dobro zaznavajo, drugi manj. Če boš redno umirjala um, recimo z meditacijo, boš sama prišla do odgovorov. Naš um je tako zasičen z informacijami in raznimi motilci pozornosti, da niti ne zaznavamo več kaj “višjega”. Tvoje lastne izkušnje bodo najbolj verodostojne. Bolj kot moje.

 

Moj zakon in moje zdravje.

Iskrena hvala za odgovor.

Lahko še meni odgovorite prosim.hvala

Več ktat sem na tem portalu postavila vprašanje zame, niti enkrat nisem dobila odgovora. To ni naključje. Ne more biti….

New Report

Close