Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašal me je, če sem že shujšala

Vprašal me je, če sem že shujšala

S sošolcem iz srednje šole, s katerim sva bila krajši čas v zvezi, sem ponovno želela navezati stik. Na uho mi je namreč prišlo, da je spet samski. Jaz do njega po več kot 5 letih še vedno čutim več kot le prijateljstvo. Sicer ne vem, ali je to ljubezen, ampak verjamem, da bi ga lahko ponovno vzljubila. Povabila sem ga na neke vrste zmenek oz. pijačo. On me je pa nato takoj vprašal, če sem že shujšala. V SŠ sem bila namreč kar okrogla. Danes me je sicer malo manj skupaj, ampak še vedno sem malo debela. Nič mu nisem odgovorila, saj ne razumem, zakaj je to zdaj pomembno. Lahko le domnevam, ampak upam, da se motim. Če pa je njegova prva skrb moja kilaža, bom pa zelo razočarana. Kaj naj mu odgovorim?

 

heh…

sploh ne odgovarjaj.

pozabi nanj.

Oji, če je bil njegov komentar tak kot si zapisala, se hitro odljubi  .  Delaj ns tem, da boš pridobila na samozavesti, pa ne s takim debilom in potrudi se najprej zase.

Nič mu ne piši in odgovarjaj več. So še normalni fantje, ki te bodo spoštovali tako kot si. Saj veš, da so danes lepotna merila račja usta, anoreksična postava in še druge nečloveške anomalije. Če te ni mogel kaj drugega vprašat, potem ni vreden tvojega truda, kaj šele telesa.

Odgovor na objavo uporabnika
Nisem še, 28.07.2022 ob 12:31

S sošolcem iz srednje šole, s katerim sva bila krajši čas v zvezi, sem ponovno želela navezati stik. Na uho mi je namreč prišlo, da je spet samski. Jaz do njega po več kot 5 letih še vedno čutim več kot le prijateljstvo. Sicer ne vem, ali je to ljubezen, ampak verjamem, da bi ga lahko ponovno vzljubila. Povabila sem ga na neke vrste zmenek oz. pijačo. On me je pa nato takoj vprašal, če sem že shujšala. V SŠ sem bila namreč kar okrogla. Danes me je sicer malo manj skupaj, ampak še vedno sem malo debela. Nič mu nisem odgovorila, saj ne razumem, zakaj je to zdaj pomembno. Lahko le domnevam, ampak upam, da se motim. Če pa je njegova prva skrb moja kilaža, bom pa zelo razočarana. Kaj naj mu odgovorim?

 

Seveda mu je važno, da nisi kit, prekomerna teža ni privlačna.

Če hočeš zaradi tega bit užaljena, pa bodi samska. Ali pa išči tipe, ki jim je všeč tvoja kategorija.

odgovori mu, da ga ljubiš kljub njegovim krivim zobem, dolgemu nosu in prihajajoči pleši, njegov one pack pa te razrajca do konca. Da ga boš vedno ljubila, mu stala ob strani, mu kuhala, prala, plačevala račune, pucala pijansko kozlanje, skrbela za otroke in ga nikoli spraševala kod hodi. To je namreč ljubezen mar ne?

Vprašaj ga, kaj ima povabilo na kavo veze s tvojo težo. Boš videla od njegovega odgovora dalje ali še greš na kavo z njim ali ne.

Jaz bi vseeno šla in uživala v kavi in pogovoru z njim, kavo plačaš ti, da se razumemo. Na koncu se prijazno poslovila in se zahvalila enemu tam gori, da sem zgrešila takega bedaka;)  So boljši moški od tega.

Odgovori mu z vprašanjem, ali ima še vedno kamen namesto srca.

Odpiši mu, da si zdaj vitka in natrenirana, potem ga pa pozabi.

Odgovor na objavo uporabnika
ohrani ponos, 28.07.2022 ob 14:09

Odpiši mu, da si zdaj vitka in natrenirana, potem ga pa pozabi.

Kako naj bo ponosna na laži? To pač ni ohranjanje ponosa.

Avtorica ‘nisem še’. Pri vas ni čutiti, da bi do gospoda čutili resnično ljubezen. Tavate v preteklosti in živite v preteklosti. V sedanjosti teh občutkov ni zaznati. Preklopite na sedanjost in ne životarite v njej. Tako ne boste zamudili prave priložnosti. Ta gosod ni primeren za vas. Težki ste predvsem v srcu in tu vam ni kos. Tudi jaz sem v srcu mnogo pretežka za modregavraga, vendar jaz  navzlic svojemu poslanstvu potrebujem ravno protiutež-slabo energijo. Lp Frida.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 28.07.2022 ob 13:55

odgovori mu, da ga ljubiš kljub njegovim krivim zobem, dolgemu nosu in prihajajoči pleši, njegov one pack pa te razrajca do konca. Da ga boš vedno ljubila, mu stala ob strani, mu kuhala, prala, plačevala račune, pucala pijansko kozlanje, skrbela za otroke in ga nikoli spraševala kod hodi. To je namreč ljubezen mar ne?

Pri tebi je takoj jasno, zakaj te nobeden ne povoha.

Včasih clovek ne ve kaj bi rekel, zeli dat kompliment in se nerodno izrazi.

Normalno, da nekoga ki ga dolgo nisi videl pac kaj vprašaš… Kako si, kje si bil, o a si shujsal ali se meni zdi…. Ne vrjamem, da je blo misljeno slabo namerno kakor si ti to vzela.

In ja, punca cas bo da zacnes kaj na sebi delat, da se bos boljse pocutila v svoji kozi in nehala jemat taka simpl vprasanja, kot da ti kdo hoce kaj slabega.

Vprašaj ga, kam bi naj po njegovo shujšala.V telo ali v katakter.

 

Shujsala sem ze in lahko se, sam ti si pa nikol ne bos mogu zrihtat pameti.

Jaz bi napisala, ne, se zraven sem se zredila od zalosti, ko sem ga prebolevala, ampak da pa zdaj bodo pa kilce zlahkoto sle dol, ko sem koncno spregledala v kaksnega bedaka sem bila zagledana.

Mogoc ga pa skrbi da si suha.

Drgac pa

Zakaj bit uzaljena. Sej teb tud ni vsec da si mocna.

Pojd na kafe in kaj.

Po pravici mu povej, da si še vedno predebela, saj bo itak v živo videl, če bo šel na pijačo s teboj čeprav mi niso všeč debele ženske. In kaj se tebi to zdi čudno? Ali nima vsakdo pravico, da se druži s tistimi, ki so mu všeč in ne s tistimi, ki mu niso? Nisem preobilna ampak imam idealno postavo za svojo velikost in se moram za to fajn   odrekati hrani ter skrbeti za gibanje. Če je v glavi poštimano potem tudi za svoj lepši zunanji izgled delaš, se ti ne zdi? In, da ne bi bilo kakšnih izgovorov, da je kriva bolezen ali kaj takega, edino če moraš jemati določena zdravila, ki nalagajo kilograme, pa še to je potem potrebno še manj jesti in se še več gibati, pa potem ne gre v nobeno skrajnost. Razumem presuhe ljudi, da se ne morejo posiliti s hrano, ker jim je potem lahko slabo a, da debeli ne shujšajo ali se prekomerno poredijo je pa zanikrnost do sebe. Tako jaz razmišljam.

Jaz tud nočem debelega partnerja. Kaj naj bi s takim, če nočem seksat z njim.

Odgovor na objavo uporabnika
Ohhhh ja, 05.08.2022 ob 17:14

Vprašaj ga, kam bi naj po njegovo shujšala.V telo ali v katakter.

V KARAKTER.

Pozdravljena,

Da ti povem…jaz nikoli v življenju nisem bila suha..in tudi nimam želje…tist k me ima rad me bo imel ne glede na vse…in dokler se jaz počutim dobro v svoji koži…zakaj bi to koga motilo..kogar moti naj gre…

V vseh letih nisem imela tezav s spoznavanjem…samo sprosti se in se zavedaj sebe…

To si ti..in to je to😀

Točno tako. Pozabi nanj!

Odgovor na objavo uporabnika
Malo debela, 05.08.2022 ob 20:22

Pozdravljena,

Da ti povem…jaz nikoli v življenju nisem bila suha..in tudi nimam želje…tist k me ima rad me bo imel ne glede na vse…in dokler se jaz počutim dobro v svoji koži…zakaj bi to koga motilo..kogar moti naj gre…

V vseh letih nisem imela tezav s spoznavanjem…samo sprosti se in se zavedaj sebe…

To si ti..in to je to😀

VSe lepo in prav

Ampak ko bos stopla v meno.

Ode postava. Ti pa ze zdej nisi suha.

Nisem še, raje se odljubi od takega bedaka. Pozabi ga in si poišči takega, ki te bo vsaj malo spoštoval in mu kg ne bodo važni.

Odgovor na objavo uporabnika
Furs, 05.08.2022 ob 18:50

Po pravici mu povej, da si še vedno predebela, saj bo itak v živo videl, če bo šel na pijačo s teboj čeprav mi niso všeč debele ženske. In kaj se tebi to zdi čudno? Ali nima vsakdo pravico, da se druži s tistimi, ki so mu všeč in ne s tistimi, ki mu niso? Nisem preobilna ampak imam idealno postavo za svojo velikost in se moram za to fajn   odrekati hrani ter skrbeti za gibanje. Če je v glavi poštimano potem tudi za svoj lepši zunanji izgled delaš, se ti ne zdi? In, da ne bi bilo kakšnih izgovorov, da je kriva bolezen ali kaj takega, edino če moraš jemati določena zdravila, ki nalagajo kilograme, pa še to je potem potrebno še manj jesti in se še več gibati, pa potem ne gre v nobeno skrajnost. Razumem presuhe ljudi, da se ne morejo posiliti s hrano, ker jim je potem lahko slabo a, da debeli ne shujšajo ali se prekomerno poredijo je pa zanikrnost do sebe. Tako jaz razmišljam.

JEBI SE ANOREKSIČEN TROTELJ!!

New Report

Close