Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašal me je, če sem že shujšala

Vprašal me je, če sem že shujšala

Odgovor na objavo uporabnika
rex210, 05.08.2022 ob 18:54

Jaz tud nočem debelega partnerja. Kaj naj bi s takim, če nočem seksat z njim.

JEBI SE !!! ČUDNO,DA LAHKO ENI IMAMO SUHE IN DEBELE PRIJATELJE!!! KOB BOŠ UMRL , NE BODO VSI TAM JOKALI ,KER SI SE ZREDIL ,ALI SHUJŠAL!!!

 

MATER STE ENI BEDAKI !!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena311, 05.08.2022 ob 17:10

Včasih clovek ne ve kaj bi rekel, zeli dat kompliment in se nerodno izrazi.

Normalno, da nekoga ki ga dolgo nisi videl pac kaj vprašaš… Kako si, kje si bil, o a si shujsal ali se meni zdi…. Ne vrjamem, da je blo misljeno slabo namerno kakor si ti to vzela.

In ja, punca cas bo da zacnes kaj na sebi delat, da se bos boljse pocutila v svoji kozi in nehala jemat taka simpl vprasanja, kot da ti kdo hoce kaj slabega.

Ti se pa nauči strehe uporabljati v stavkah!!!

Avtorka bo že na sebi nekaj storila.

 

Bedaki kot si ti in njena simpatija boste pa vedno ostali vedno plehki in v sebe zaljubljeni BEDAKI!!!

KAJ JE SUHE ,BULIMISTIČNE IN ANOREKSIČNE EGOISTKE??!!! KAJ MORETE VSEPOVSOD SMETITI Z SVOJIMI ,MI SUHI SMO SUPER IN SPLOH ,HA,HA,HA,HOOO!!!!

 

JEBITE SE !!! PISICE SUHE!!! ZAFNANE GNIDE!!! POSERJEM SE NA VAS!!! VSE ŽIVLJENJE BI JEDLE VITKE KRAVE SOLATO!!! KO POJETE 1 ČIPS,PA HITRO PEST V USTA  IN NA ŠKOLJKO!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
tudi ti odjebi, 05.08.2022 ob 21:09

KAJ JE SUHE ,BULIMISTIČNE IN ANOREKSIČNE EGOISTKE??!!! KAJ MORETE VSEPOVSOD SMETITI Z SVOJIMI ,MI SUHI SMO SUPER IN SPLOH ,HA,HA,HA,HOOO!!!!

 

JEBITE SE !!! PISICE SUHE!!! ZAFNANE GNIDE!!! POSERJEM SE NA VAS!!! VSE ŽIVLJENJE BI JEDLE VITKE KRAVE SOLATO!!! KO POJETE 1 ČIPS,PA HITRO PEST V USTA  IN NA ŠKOLJKO!!!!

KAJ JE SUHE ,BULIMISTIČNE IN ANOREKSIČNE EGOISTKE??!!! KAJ MORETE VSEPOVSOD SMETITI Z SVOJIMI ,MI SUHI SMO SUPER IN SPLOH ,HA,HA,HA,HOOO!!!!

JEBITE SE !!! PSICE SUHE!!! ZAFNANE GNIDE!!! POSERJEM SE NA VAS!!! VSE ŽIVLJENJE BI JEDLE VITKE KRAVE SOLATO!!! KO POJETE 1 ČIPS,PA HITRO PRST V USTA  IN NA ŠKOLJKO!!!!

ENAKO VELJA ZA SUHE MOŠKE GNIDE,KI BI SAMO NASKOČILI SUHE ŽENSKE!!! JEBITE SE Z VAŠIMI OBEŠALNIKI!!! JEBITE SE!!!

JEBITE SE SUHE GNIDE!!!

GNIDE STE TISTI SUHI ,KI DRUGIM PAMET SOLITE O TEŽI!!! GNOJ!!!

Zakaj morate vedno tisti ta suhi,ki pazite na vsaki kilogram , tudi ,ko grete kam jesti ,nekaj tu moralizirati kaj je prav in kaj ne???  Kaj suhi,ki s etako obremenjujete z svojo in tujo teže vete, vam ne bo nagrobnem spomeniku pisalo: -Tu leži Joža, naj bo zemlja lahka, ker je sam bil vedno peresno lahki in je jedel, samo solate ,pil vodo se gibal in nobenih sladkarij.

Bla,bla in rignem na to.

Avtorica, če boš že šla na zmenek s tem lolekom,  pa si obleči steznik in si ga potem čez nekaj časa v restavraciji sleči in reči: ta, ta še vedno sem okrogla, ampak ti si še vedno poln presodkov in adijo, ali pa naročiš najdražjo hrano in pobegneš .

Odgovor na objavo uporabnika
Nisem še, 28.07.2022 ob 12:31

S sošolcem iz srednje šole, s katerim sva bila krajši čas v zvezi, sem ponovno želela navezati stik. Na uho mi je namreč prišlo, da je spet samski. Jaz do njega po več kot 5 letih še vedno čutim več kot le prijateljstvo. Sicer ne vem, ali je to ljubezen, ampak verjamem, da bi ga lahko ponovno vzljubila. Povabila sem ga na neke vrste zmenek oz. pijačo. On me je pa nato takoj vprašal, če sem že shujšala. V SŠ sem bila namreč kar okrogla. Danes me je sicer malo manj skupaj, ampak še vedno sem malo debela. Nič mu nisem odgovorila, saj ne razumem, zakaj je to zdaj pomembno. Lahko le domnevam, ampak upam, da se motim. Če pa je njegova prva skrb moja kilaža, bom pa zelo razočarana. Kaj naj mu odgovorim?

 

Torej je ta omenjeni iz srednje šole ,bil nekoč tvoj partner . Naj uganem -pustil te je, ker si mu bila preokrogla.

Ti pa res razmišljaš, da bi šla s tem še na pijačo, če je te vprašal >>gospod simpatični

Tudi ti odjebi, tebi se je pa utrgalo! Daj vzemi no tabletko, bajs debeli, ali bajsa, saj je vseeno!

Da nisi..ma kaj sploh sprašuješ

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno222, 06.08.2022 ob 04:39

Tudi ti odjebi, tebi se je pa utrgalo! Daj vzemi no tabletko, bajs debeli, ali bajsa, saj je vseeno!

O,da se da tebi suhecu ob 5h zjutraj odgovarjati na provokacijo.

 

Boljše imeti par kg več kot pa vakuum v glavi kot nekateri tu.

Ali se res morate zmerjati že za zajtrk?

Sam vprašam.

napiši da mu boš dala in da se boš medtem iz obzirnosti do estetike cela pokrila z rjuho

Kaj naj mu odgovoriš? Zakaj sploh tratiti čas s kakršnim koli odgovorom…?

Če mu nič ne odgovoriš, bo napisal: Razumem, torej si še vedno kit.

Nic ne odgovarjaj, raje se na fitnes vpisi.

Vprašaj ga, če mu je že kaj zrasel, glede na to kar pravijo kolegice 🙂

Kdo je tebe tako poškodoval, da se tako sovražiš? Zakaj rineš v nekega človeka, ki mu očitno ni mar zate? Kaj pričakuješ od njega? Spoštovanje? Sprejemanje? Ljubezen? Občudovanje? Kaj misliš da ti lahko da? Mogoče je čas da si vsaj neke osnovne standarde postaviš. Zase. Da postaneš to kar ti želiš biti. In potem počakaš da ti pride nasproti nekdo, ki mu boš všeč ti. Ne nekdo katerega moraš prepričevati da si ga vredna. Delaj na sebi punca. Nisi na svetu zato da boš predpražnik za vsak drek ki mimo pride.

Shujšaj pa se bo on tebi po kolenih metal. Pa mu pol reci cau pero

Odgovor na objavo uporabnika
teta Eli, 05.08.2022 ob 21:29

Zakaj morate vedno tisti ta suhi,ki pazite na vsaki kilogram , tudi ,ko grete kam jesti ,nekaj tu moralizirati kaj je prav in kaj ne???  Kaj suhi,ki s etako obremenjujete z svojo in tujo teže vete, vam ne bo nagrobnem spomeniku pisalo: -Tu leži Joža, naj bo zemlja lahka, ker je sam bil vedno peresno lahki in je jedel, samo solate ,pil vodo se gibal in nobenih sladkarij.

Bla,bla in rignem na to.

Avtorica, če boš že šla na zmenek s tem lolekom,  pa si obleči steznik in si ga potem čez nekaj časa v restavraciji sleči in reči: ta, ta še vedno sem okrogla, ampak ti si še vedno poln presodkov in adijo, ali pa naročiš najdražjo hrano in pobegneš .

Sploh ni res, da če si suh, paziš na vsak grižljaj. Sicer jaz nisem suha, sem natrenirana, ne pa koščena. Moraš kar dosti jesti za neko normalno postavo. Pa to res ni fast food vsak dan, je pa dobra, kvalitetna, zdrava hrana, pa tudi pici se ne odpovem. Grem na dva meseca, včasih na 14 dni 2x, kakor nanese.

Da te pa kdo vpraša, če si shujšal, je pa nesramno. Jaz bi mu poslala reklamo z zdravili za podaljšanje tiča, bi se delala, da hočem bit prijazna. 🤣

Saj je jasno že na začetku, da tudi, če bi bila vitka, bi za tega idiota bila premalo.

Koliko vezanih moških  ima ob sebi krasen obešalnik z najlepšimi oblačili, gonili bi se pa z bolj polnimi.

New Report

Close