Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vprasanja

vprasanja

Zivjo!

1) Zanima me, ko se rodi drugi otrok, ali je potrebno za prvega, ki je v vrtcu oddati novo vlogo za znizano placilo vrtca, ali je dovolj, ce se vlogo dopolne z rojstnim listom?

2) Katere prsne blazinice uporabljate?

3) Katere vlozke ste uporabljale takoj po porodu? Vir80 ali kaksne druge?

Lp vsem in hvala za odgovore.

nova* napisal:

> Zivjo!
>
> 1) Zanima me, ko se rodi drugi otrok, ali je potrebno za
> prvega, ki je v vrtcu oddati novo vlogo za znizano placilo
> vrtca, ali je dovolj, ce se vlogo dopolne z rojstnim listom?
>
> 2) Katere prsne blazinice uporabljate?
>
> 3) Katere vlozke ste uporabljale takoj po porodu? Vir80 ali
> kaksne druge?
>
> Lp vsem in hvala za odgovore.
>

1. Mi smo samo poslali rojstni list, drugače pa pokliči v vrtec pa ti povejo
2. Jaz sem imela Chiccotove
3. Samo Vir 80 ker so bombažne po drugih sem takoj vnetje fasala.

Mi smo morale v lj.porodnišnici imeti obvezno vir 80, ker tista plastika res ni primerna-smrad da te kap…

Uporabljala sem prsne blazinice Fixies (se dobijo v baby centru) ali od DM. Te dvoje so bile najcenejše.

Vložke pa vir 80, ker so res mehke in nič ne smrdi, si niti ne predstavljam da bi morala te plastične, ko te vse boli.

LP

Živijo,

na prvo vprašanje ne vem odgovora,
za 2. uporabljam blazinice od podjetja chicco, super vpojne, nič nimaš navlaženih bradavic ali mokre majice
za 3. uporabljala sem vložke Natracare iz kalčka. So mehki, vpojni, brez plastike, nekakšni bio vložki. Vir 80 so mi bili pa totalno mimo in sem tisto vrečko do konca porabila za brisanje prahu:))
Tudi sicer pa po npr. always dobim vnetje in me vse srbi, tako da takih vložkov nikoli ne uporabljam.

Lep pozdrav,

Pija

Vlogo se samo dopolni.

2. Fixies, ker so iz bombaža in najmehkejši, res pa, da premočijo, če preveč “zamaka”.
3. Vir ekstra (mislim, da so bil prej res Vir 80), ki jih že tako uporabljam tudi ob menstruacijah.

New Report

Close