Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Vprašanje

Vprašanje

Ja, pa glih ta bo

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

“Kako za vraga večina štajercev naredi slovenščino v srednji šoli……… WTF ?”

Vidiš, če bi bloj kulturno vprašal, bi dobil tudi bolj kulturne odgovore. Sicer pa dvomim da te resnično zanima ta statistika. Naj te spomnim, da glih tako kot tu na forumu pišemo narečno, tako lahko v šoli narečno. To si pa ja vedel?!

😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

a še ne boš pozabu………

s tem da v šoli tud narečno se žal ne morem strinjat…….., mi nismo nič narečno, nas je slovkarca kr dobr dala je*****bat…………,
u bistvu si mu tud odgovoril kako nardite štajerci slovo…… NAREČNO PAČ !!!!!!!!!

brez panike !!!!!!!

hehehehehe

kwa pa si drucga od mene prčakvala !

a si že slišala un vic (al kwa je)

Kaj je za moškega predigra……….?

pol ure fukfehtanja……

Bom pozabil, hehe, samo tole še, ker sem se zmotil v hitenju v tem stavku.

“da glih tako kot tu na forumu pišemo narečno, tako lahko v šoli narečno (tukaj sem mislil SLOVNIČNO). Bo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz tu na forumu pisem po moje-svoje, lektoriranja imam vrh glave ze u real..tko!
In mislim,d a si tukaj lahko vsi to privoscimo..biti bolj svobodni…

Če apliciram to na sebe je tko, da me je prvič namesto potešilo samo še bolj zrajcalo. Če se zadeva ponovi še v tretje, ponavadi pa pomeni, da se bo vse še močno zavleklo… 🙂

New Report

Close