Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje glede spolnosti

Vprašanje glede spolnosti

Prosim za mnenje glede spolnosti. Partner je čez 50, jaz v drugi polovici 40-tih.
Že na začetku najinega odnosa, pred nekaj leti, sem ugotavila, da se partner ne posveča predigri. Zaradi sveže ljubezni, želji po spolnosti, ki je bila takrat večja, to ni bil tako večji problem. Sedaj, po nekaj letih veze, pa si želim predigre, da me na spolnost pripravi in da si jo zaželim, pa tudi zato, da se ovlažim. Partner pa pravi, da če bova imela predigro, da s spolnostjo ne bo nič, ker erekcije ne bo imel.
Zanima me, če je to običajno pri moških in če se še kdo sooča s tem?
Hvala za mnenje, nasvete.

 

Ni običajno, ne ljubi se mu pač niti poskusiti.


Je to vaš edini moški v vašem življenju, da sprašujete take neumnosti? Pogovorita se, oba sta enakovredno pomembna, če je vaša želja, da to preizkusita, se naj vsaj malo potrudi. Mogoče bo še užival. 😆


Je to vaš edini moški v vašem življenju, da sprašujete take neumnosti? Pogovorita se, oba sta enakovredno pomembna, če je vaša želja, da to preizkusita, se naj vsaj malo potrudi. Mogoče bo še užival. 😆
[/quote]

Očitno nisem tako razgledana ali izkušena kot ti, vsaj glede spolnosti, tako je. Saj se bova pogovorila, ampak zanimajo me izkušnje drugih moških, če se tudi njim dogaja, da zaradi predigre nimajo erekcije.

Očitno nisem tako razgledana ali izkušena kot ti, vsaj glede spolnosti, tako je. Saj se bova pogovorila, ampak zanimajo me izkušnje drugih moških, če se tudi njim dogaja, da zaradi predigre nimajo erekcije.
[/quote]
Zgleda si tumasta in neprivlačna, da se raje hitro sprazni. Jaz se vedno rad poigram, če ženska ni urejena, se je ne bom dotikal.

Očitno nisem tako razgledana ali izkušena kot ti, vsaj glede spolnosti, tako je. Saj se bova pogovorila, ampak zanimajo me izkušnje drugih moških, če se tudi njim dogaja, da zaradi predigre nimajo erekcije.
[/quote]
Dobrodošla bo pa tudi kakšna ženska informacija, koliko časa se vam moški posvetijo preden želi moški penetrirat (moj bi začel s tem takoj).


Meni je predigra nujen uvod v nadaljnjo igro, tekom predigre mi trdi, ko kamen.

Meni se moj mož rad posveti in je res še bolj trd. Tvoja izkušnja je nekoliko neobičajna. Takšen problem pri meni ni bil prisoten. Povej mu. Zamujata enkratne užitke.

Provokacija. 😁 😁 😁

Otročje.Prav radovedena sem,če res komu dol pade,zaradi predigre.hahaha

Ne, ni provokacija, tudi meni je to neobičajno, zato tudi sprašujem.

Hvala za odgovor. Lahko vprašam še, kakšna je vajina predigra?

Ne, ni provokacija, tudi meni je to neobičajno, zato tudi sprašujem.
[/quote]
A si se s kom kdaj igrala? Namreč zelo čudno je, da bi ga zaradi tega minilo. Je homosexualec? Se vsaj poljubljata med seksom?


A si se s kom kdaj igrala? Namreč zelo čudno je, da bi ga zaradi tega minilo. Je homosexualec? Se vsaj poljubljata med seksom?
[/quote]

Saj tudi meni je čudno. Vedno sem mislila, da si tako želi spolnosti, da želi zelo hitro začeti s penetracijo.
Ja, se poljubljava med sexom, je pa tega malo. Tudi ko sva začela na začetku, pri njem ni bilo npr. da bi se poljubljala npr. 5, 10 minut.
Kolikor vem, nima homosexualnih nagnenj.

Verjetno takemu, ki mu do ženske sploh ni, ampak se hoče samo hitro spraznit.

Saj tudi meni je čudno. Vedno sem mislila, da si tako želi spolnosti, da želi zelo hitro začeti s penetracijo.
Ja, se poljubljava med sexom, je pa tega malo. Tudi ko sva začela na začetku, pri njem ni bilo npr. da bi se poljubljala npr. 5, 10 minut.
Kolikor vem, nima homosexualnih nagnenj.
[/quote]
saj nista najstnika.marsikdo je po 5o ze zdavnaj zaključil z seksom

Hvala za odgovor. Lahko vprašam še, kakšna je vajina predigra?
[/quote]
Dolga, raznolika, intimna.


saj nista najstnika.marsikdo je po 5o ze zdavnaj zaključil z seksom
[/quote]

Če po 50. letu zaključiš s spolnim življenjem, imaš precejšnje zdravstvene težave ali / in je veza s partnerjem samo še ekonomska, čustev ni več ali pa jih sploh nikoli ni bilo.

Spolnosti ne bo če ne bo predigre? Kaj ima 12 let?
Mislim resno, spolnost pač ni samo penetracija. Je zapeljevanje že čez dan, raziskovanje telesa partnerja in stopnjevanje užitka….
Njemu pač dol visi za tvoj užitek. In za tebe. Oprosti. Ampak dedc, ki obožuje svojo partnerko (in obratno) bo pač poskrbel da bosta oba uživala.
Vidva v bistvu nimata seksa. On mastrubira z pomočjo tebe. Te obravnava točno tako kot obravnava svojo roko. O stoji….gasaaaaaa….

Če po 50. letu zaključiš s spolnim življenjem, imaš precejšnje zdravstvene težave ali / in je veza s partnerjem samo še ekonomska, čustev ni več ali pa jih sploh nikoli ni bilo.
[/quote]
res?
potem imajo vse sedanji 70 letniki zdravstvene težave????
zakon ni samo seks in seks ni najpomembnejši v življenju.
po 50 se dol dajejo po večini le na novo nastali pari ne pa poročeni v rosnih 20-25 letih..


Ploskam. Vidim, da eni/ene še znate razmišljati.


res?
potem imajo vse sedanji 70 letniki zdravstvene težave????
zakon ni samo seks in seks ni najpomembnejši v življenju.
po 50 se dol dajejo po večini le na novo nastali pari ne pa poročeni v rosnih 20-25 letih..
[/quote]
Deci iščemo mlajše.stare ste zakrnele.


saj nista najstnika.marsikdo je po 5o ze zdavnaj zaključil z seksom
[/quote]

Moje sožalje !


res?
potem imajo vse sedanji 70 letniki zdravstvene težave????
zakon ni samo seks in seks ni najpomembnejši v življenju.
po 50 se dol dajejo po večini le na novo nastali pari ne pa poročeni v rosnih 20-25 letih..
[/quote]

Ja, bi se zelo strinjala, da imajo 50 letniki (pa tudi 40 letniki), ki so v 1 ali 2 x desetleni vezi veliko manj spolnosti kot če so v novi vezi.


Deci iščemo mlajše.stare ste zakrnele.
[/quote]

Deci že lahko iščete mlajše, samo ne vem katera mlajša ženska vas zares hoče (mogoče vašo denarnico). Življenjski cikel v spolnosti gre po 40 letu navzdol tudi moškim, pa če se še tako bahate.

New Report

Close