Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za hejterje. Zakaj ste tako ljubosumni name in na mojo glasbo?

Vprašanje za hejterje. Zakaj ste tako ljubosumni name in na mojo glasbo?


[/quote]

Aha, bedačku je pokrovko odneslo, ne gre replicirati? Hahahaha, resnica boli.

Ajd, grem iz te tvoje teme, škoda časa za tvoje kretenizme.

Neučakana je dala Darču tinte piti.
Vaju največji zgubi mona Somebodija in tebe, Čater, vabim svinjske vampe.

Sicer te pa skrivaj ljubim in vedno bolj neučakana hrepenim po tebi v svoji topli, mehki postelji.

To so ljudje, ki so brez ambicij, ki so polni gneva, sovraštva, brez volje, nimajo ciljev, da bi sami kaj ustvarili, na novo spoznali, se naučili, poizkusili ampak znajo samo primerjati druge jih kritizirati in vsak izdelek nekoga drugega jim je kot trn v glavi.

Verjetno poznaš kako nekateri izmed otrok drugemu otroku, ko ta nekaj sestavlja, sestavi, nariše, riše itd namerno iz IHTE podre, pokvari, uniči.

No to so isti ljudje le da niso več otroci ampak so odrasli in takšni so najhujše zlo človeštvu, saj vedno znova povzročajo, žalost, jezo, komplikacije, hudo in tako naprej.

Bistvo, ki se ga zavedam je pa ta pa čeprav ga zelo, zelo nerad priznam je, da v vsakem izmed njih je nekje nekaj dobrote, saj življenje, ki je v njih ni zlo in če so živi pomeni, da to nekje v sebi imajo.

Sicer ne poznam tvoje muzike, ampak tudi t.i. coverji so lahko odlični. Včasih celo na nek način boljši od izvirnika, sploh če se v njih začuti “tisto nekaj”… Kot npr. tole:

https://m.youtube.com/watch?v=xoM1ujdn7EU

Če to ni odlično, potem ne vem, kaj je. Ti le sledi svojemu srcu in sčasoma si zagotoviš svoj krog poslušalcev. Kdo ve…

Vztrajaj! .

… morda tudi ti navdušiš izvirnega avtorja ali avtorico, da se ti pridruži na odru in nastopi v tvoji izvedbi…

https://m.youtube.com/watch?v=bfcLWvDwYKs

Ali pa skupaj s teboj odigra kak cover…

https://m.youtube.com/watch?v=qfGggAGITwg

Vztrajaj…

Vztrajaj! .

Vedi Darwin, da vse dokler te bodo (bomo) napadali si lahko preprican, da nekaj pocnes v redu. Ko te ne bomo vec kritizirali, te pa lahko zacne skrbeti. Takrat se pa vprasaj, kaj pocnes narobe, da te nihce ne opazi. Toliko od mene.

https://www.youtube.com/watch?v=mYYDdn1rRKs

Sicer ne poznam tvoje muzike, ampak tudi t.i. coverji so lahko odlični. Včasih celo na nek način boljši od izvirnika, sploh če se v njih začuti “tisto nekaj”… Kot npr. tole:

https://m.youtube.com/watch?v=xoM1ujdn7EU

Če to ni odlično, potem ne vem, kaj je. Ti le sledi svojemu srcu in sčasoma si zagotoviš svoj krog poslušalcev. Kdo ve…
[/quote]

Uroš je pa eden izmed meni najboljših izvajalcev na naših tleh. Ta me je resnično presenetil ko sem ga prvič slišal pa tudi nisem edini, ki ga je tako presenetil se mi zdi. Še tujci so bili zelo presenečeni, kar je bilo tudi takrat že nekaj časa nazaj zaslediti po odzivih na njegovo petje, igranje animiranje Raya Charlesa.

Še vedno mi je pa tale najbolje v spominu ostal nastop njega in Oliverja, kjer Oliver zaključuje že nekako pesem na klavirju pa potem Uroš, še kar doda poln ustvarjalnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=gjZFxuTuLiA

Darwin zgleda, da si tudi ti zbolel za sindromom Drama queen na kubik. Dobro veš kakšen tip ljudi je tukaj gor, ti imaš pa še vedno potrebo, da se izpostavljaš. Grem stavit, da ti je všeč, da te drkajo v glavo, ker imaš tako razlog, da lahko narediš mal drame in tako sprostiš svoje ventile. Isto dela Viharni Jezdec. Kadar ma slab dan ali pa piše v temno noč, pride za nalašč iskat dramo. Ti delaš čist isto.

To so ljudje, ki so brez ambicij, ki so polni gneva, sovraštva, brez volje, nimajo ciljev, da bi sami kaj ustvarili, na novo spoznali, se naučili, poizkusili ampak znajo samo primerjati druge jih kritizirati in vsak izdelek nekoga drugega jim je kot trn v glavi.

Verjetno poznaš kako nekateri izmed otrok drugemu otroku, ko ta nekaj sestavlja, sestavi, nariše, riše itd namerno iz IHTE podre, pokvari, uniči.

No to so isti ljudje le da niso več otroci ampak so odrasli in takšni so najhujše zlo človeštvu, saj vedno znova povzročajo, žalost, jezo, komplikacije, hudo in tako naprej.

Bistvo, ki se ga zavedam je pa ta pa čeprav ga zelo, zelo nerad priznam je, da v vsakem izmed njih je nekje nekaj dobrote, saj življenje, ki je v njih ni zlo in če so živi pomeni, da to nekje v sebi imajo.
[/quote]

Ti si pa res sinonim ambicioznosti. Bud.alo brezposelno. Da pa potrdim trditve Neučakane sem celo izbrskal tvoje nebuloze na forumu Slotech, kjer si pod nickom Ladjar isto moril s svojim kruljenjem in tistim, ki so te “pohvalili” si lezel v rit in se jim ves osladen zahvaljeval. Tiste, ki so te spljuvali pa si napadel na isti način kot to delaš tu. A te foter ni nikoli pohvalil, mama nikoli objela, da si tolko potreben potrditve tujcev na forumu?

To so ljudje, ki so brez ambicij, ki so polni gneva, sovraštva, brez volje, nimajo ciljev, da bi sami kaj ustvarili, na novo spoznali, se naučili, poizkusili ampak znajo samo primerjati druge jih kritizirati in vsak izdelek nekoga drugega jim je kot trn v glavi.

Verjetno poznaš kako nekateri izmed otrok drugemu otroku, ko ta nekaj sestavlja, sestavi, nariše, riše itd namerno iz IHTE podre, pokvari, uniči.

No to so isti ljudje le da niso več otroci ampak so odrasli in takšni so najhujše zlo človeštvu, saj vedno znova povzročajo, žalost, jezo, komplikacije, hudo in tako naprej.

Bistvo, ki se ga zavedam je pa ta pa čeprav ga zelo, zelo nerad priznam je, da v vsakem izmed njih je nekje nekaj dobrote, saj življenje, ki je v njih ni zlo in če so živi pomeni, da to nekje v sebi imajo.
[/quote]Darwin glasba ni samo tisto kar slišimo.
Ob glasbi in znani pesmi na dan privrejo spomini, lahko boleči ali zelo lepi trenutki.

Tako, da jas ne obsojam nobene glasbe ali glasbenega prispevka ali poslušam ali ne, pa sploh nima veze stabo kot z osebo…
Tako bi morali dojemati tudi ostali. kam pa pridemo, da vsi poslušanmo isto zvrst…
Prav tako boš nekomu ogrel srces svojim petjem , nekomu boš neprebavljiv. Toda to mi še ne da pravice, da te žalim, sam naprej lahko grem….

Uroš je pa eden izmed meni najboljših izvajalcev na naših tleh. Ta me je resnično presenetil ko sem ga prvič slišal pa tudi nisem edini, ki ga je tako presenetil se mi zdi. Še tujci so bili zelo presenečeni, kar je bilo tudi takrat že nekaj časa nazaj zaslediti po odzivih na njegovo petje, igranje animiranje Raya Charlesa.

Še vedno mi je pa tale najbolje v spominu ostal nastop njega in Oliverja, kjer Oliver zaključuje že nekako pesem na klavirju pa potem Uroš, še kar doda poln ustvarjalnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=gjZFxuTuLiA
[/quote]

Poudarek je na tem, da so vsi izvajalci v bistvu”naše gore listi”. Še ena fantastična zasedba, ki dela coverje, žal doma ne tako zelo znana, se zato toliko bolj popularna “med diasporo”:

https://m.youtube.com/watch?v=Chr_h4GuSkU

Ti samo, delaj in se pili… Naj iz tvojega pergormansa izžareva tvoja duša. Vse ostalo je v rokah velikega arhitekta, stvaritelja vseh svetov. 😉

Vztrajaj! .

https://www.youtube.com/watch?v=Un9sXWWuChU

https://www.youtube.com/watch?v=wD17qZi9wCE

Darwin naloga zate…izziv
pričakujem cover tega komada…Hvala 🙂

Ti si pa res sinonim ambicioznosti. Bud.alo brezposelno. Da pa potrdim trditve Neučakane sem celo izbrskal tvoje nebuloze na forumu Slotech, kjer si pod nickom Ladjar isto moril s svojim kruljenjem in tistim, ki so te “pohvalili” si lezel v rit in se jim ves osladen zahvaljeval. Tiste, ki so te spljuvali pa si napadel na isti način kot to delaš tu. A te foter ni nikoli pohvalil, mama nikoli objela, da si tolko potreben potrditve tujcev na forumu?
[/quote]

Na Slo te** pa sem objavil svoje pesmi in kaj potem?? Hm saj jih nisem samo tam.
In ne nisem jih nič spljuval kot hočeš ponovno lažno prikazat ampak se odzovem tako kot se in tudi tukaj sem isti človek. Kar samo dokazuje, da ne manipuliram tako kot vi. In če sam nisi toliko doumljiv, kar očitno nisi pomeni, da so tudi na Slo te** pokvarjenci brez dignity kot ste tu. Pa tudi tam so se name vsuvali komentarji nekaterih, ki so bili totalno izven resničnega sveta.

Nekdo je šel celo tako daleč, da mi je za argumentacijo, kako sem zanič in da bi to dokazal nalepil na forum ter delil neke glasbenike in pesem ter njihovo izvajanje.

Da bo bolj razumljivo je to tako, kot če bi ti prikazal kako igraš in delil svoj amaterski posnetek sam pa bi ti dokazoval kako zanič si s tem, ko bi delil neke profi glasbene izvajalce.
Nekateri temu rečejo s tujim k. na ohcet.

Skratka neotesanci ste tako tukaj kot tam.
Da pa nisem več tam in ne zahajam tja pa je razlog za stvari, ki jih je bilo tam zaslediti, saj ni bilo dneva, da ne bi kdo ponorel in zabrusil nekaj moderatorjem o tem kako manipulirajo , editirajo ter brišejo, kar sem občutil tudi na lastni koži, če se tako izrazim. Seveda vse sproti “utišajo”, da se njihov način delovanja ne bi kazal. Vsako še bolj pametno in resnično misel se izbriše ali pa informacijo, ki bi ljudem prinesla nek svež pogled ali jih budila v nekem smislu. Bi dejal, da je tam največje slo leglo forumskega gnusa z moderatorji vred.

Je pa zanimivo, da si tak fen in da bi me rad na vsak način diskreditiral in brskaš po spletu in hodiš po mojih stopinjah. Seveda saj svoje lastne poti nisi sposoben hoditi pa moraš po moji.

Pač primitiven mulc v glavo v odrasli osebi.

https://www.youtube.com/watch?v=k_pLL278zoM

https://www.youtube.com/watch?v=ivDRgJqlrB0

Žal ti moram sporočiti, da nimam pogojev za kaj takega se mi zdi ne okrog sebe ne v sebi.
Kar tega poslušaj, ki si ga delila, tudi jaz ga bom.

Na Slo te** pa sem objavil svoje pesmi in kaj potem?? Hm saj jih nisem samo tam.
In ne nisem jih nič spljuval kot hočeš ponovno lažno prikazat ampak se odzovem tako kot se in tudi tukaj sem isti človek. Kar samo dokazuje, da ne manipuliram tako kot vi. In če sam nisi toliko doumljiv, kar očitno nisi pomeni, da so tudi na Slo te** pokvarjenci brez dignity kot ste tu. Pa tudi tam so se name vsuvali komentarji nekaterih, ki so bili totalno izven resničnega sveta.

Nekdo je šel celo tako daleč, da mi je za argumentacijo, kako sem zanič in da bi to dokazal nalepil na forum ter delil neke glasbenike in pesem ter njihovo izvajanje.

Da bo bolj razumljivo je to tako, kot če bi ti prikazal kako igraš in delil svoj amaterski posnetek sam pa bi ti dokazoval kako zanič si s tem, ko bi delil neke profi glasbene izvajalce.
Nekateri temu rečejo s tujim k. na ohcet.

Skratka neotesanci ste tako tukaj kot tam.
Da pa nisem več tam in ne zahajam tja pa je razlog za stvari, ki jih je bilo tam zaslediti, saj ni bilo dneva, da ne bi kdo ponorel in zabrusil nekaj moderatorjem o tem kako manipulirajo , editirajo ter brišejo, kar sem občutil tudi na lastni koži, če se tako izrazim. Seveda vse sproti “utišajo”, da se njihov način delovanja ne bi kazal. Vsako še bolj pametno in resnično misel se izbriše ali pa informacijo, ki bi ljudem prinesla nek svež pogled ali jih budila v nekem smislu. Bi dejal, da je tam največje slo leglo forumskega gnusa z moderatorji vred.

Je pa zanimivo, da si tak fen in da bi me rad na vsak način diskreditiral in brskaš po spletu in hodiš po mojih stopinjah. Seveda saj svoje lastne poti nisi sposoben hoditi pa moraš po moji.

Pač primitiven mulc v glavo v odrasli osebi.
[/quote]
Se pravi da bolnik povsod rineš in ne dojameš, da niti eden od teh portalov ni namenjen objavljanju tvojega kozjega meketanja s katerim iščeš pozornost in aplavdiranje? Ti si dejansko huje moteno, kot si sploh lahko kdo predstavlja.

Žal ti moram sporočiti, da nimam pogojev za kaj takega se mi zdi ne okrog sebe ne v sebi.
Kar tega poslušaj, ki si ga delila, tudi jaz ga bom.
[/quote] :))) škoda…izpeljal bi dlično, le poguma ti manjka….


Se pravi da bolnik povsod rineš in ne dojameš, da niti eden od teh portalov ni namenjen objavljanju tvojega kozjega meketanja s katerim iščeš pozornost in aplavdiranje? Ti si dejansko huje moteno, kot si sploh lahko kdo predstavlja.
[/quote]

Mogoče res, razen ti si verjetno še bolj.

Ti si pa res sinonim ambicioznosti. Bud.alo brezposelno. Da pa potrdim trditve Neučakane sem celo izbrskal tvoje nebuloze na forumu Slotech, kjer si pod nickom Ladjar isto moril s svojim kruljenjem in tistim, ki so te “pohvalili” si lezel v rit in se jim ves osladen zahvaljeval. Tiste, ki so te spljuvali pa si napadel na isti način kot to delaš tu. A te foter ni nikoli pohvalil, mama nikoli objela, da si tolko potreben potrditve tujcev na forumu?
[/quote]

DA, točno tako, imaš prav, zamešala sem pri imenovanju foruma – Slo-Tech je bil in ne Alter.
Recimo tukaj: Vaš link

Toliko o tem, kdo laže, hahaha

:))) škoda…izpeljal bi dlično, le poguma ti manjka….
[/quote]

Ob toliko negativizma, kateremu se sicer ne skrivam in mu grem namerno nasproti se še meni čudno zdi, da sploh kdaj še kitaro primem v roke in kaj zapojem ter posnamem.

Ker ko se mi izkaže ves svet ljudi kot gnusoba kateri dan si pri sebi mislim za njih, a za njih naj pojem in poskusim dobro voljo prinašati. Človek vsaj jaz že sebe težko v veselje spravim, da bi ga pa potem še prikazal in delil je pa še toliko težje. Zato se zagotovo to opazi tudi v kaki pesmi, kjer nekaj resnično z veseljem in srcem odpojem nekje pa tako, kot, da bi moral nekaj storiti. Saj če sem sestavil besedilo si nekaj zamislil, da bom to uresničil potem tudi poskušam uresničiti in udejanjiti. Ampak ne uživam vedno pri tem. Tako, da si sebe tudi težko predstavljam, da bi nekje moral na NUJNO igrati in peti in da bi bil zavezan k temu.

New Report

Close