Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za hejterje. Zakaj ste tako ljubosumni name in na mojo glasbo?

Vprašanje za hejterje. Zakaj ste tako ljubosumni name in na mojo glasbo?

Mogoče res, razen ti si verjetno še bolj.
[/quote]
Ne gre smrdljivi hendikepiranec nikakor, da to niso portali za tvoje karaoke, ne bluzenje z ozemljitvijo. Ti si toliko zaostalo in bolno, da še noriš na polno, če ti vsi ne kimajo in ploskajo.

Ti res ne bi smel bit na prostosti, vprašanje je kako ostarela mama s tabo shaja, ko blaziš tudi cele noči in niti spat ne hodiš, ne le podnevi.

Ob toliko negativizma, kateremu se sicer ne skrivam in mu grem namerno nasproti se še meni čudno zdi, da sploh kdaj še kitaro primem v roke in kaj zapojem ter posnamem.

Ker ko se mi izkaže ves svet ljudi kot gnusoba kateri dan si pri sebi mislim za njih, a za njih naj pojem in poskusim dobro voljo prinašati. Človek vsaj jaz že sebe težko v veselje spravim, da bi ga pa potem še prikazal in delil je pa še toliko težje. Zato se zagotovo to opazi tudi v kaki pesmi, kjer nekaj resnično z veseljem in srcem odpojem nekje pa tako, kot, da bi moral nekaj storiti. Saj če sem sestavil besedilo si nekaj zamislil, da bom to uresničil potem tudi poskušam uresničiti in udejanjiti. Ampak ne uživam vedno pri tem. Tako, da si sebe tudi težko predstavljam, da bi nekje moral na NUJNO igrati in peti in da bi bil zavezan k temu.
[/quote]Darwin tu ne gre toliko za nujno peti in igrati da bi bil zavezan h nekomu.
Temveč je pesem ritmično povsem drugačna, in bi z njo poskušal narediti preboj. Tu ni pomemben razpon glasu pevke, ker bi prav tako v moškem glasu poskusil nekaj novega rirmično razgibanega.

nate in na tvojo glasbo??? Kakšno glasbo? Tole sem pa nekaj spustu zgleda. O kakšni glasbi govoriš?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ko si že ravno odprl temo o samemu sebi:
Na hitrco sem preletel tvoj kanal. Hudo mravljico si kar precej zgrešil. Tisti del: “je čisto ponorela” je popolnoma mimo. Naprej se mi niti ni dalo poslušati.
Svetujem, da si poslušaš original:
https://www.youtube.com/watch?v=_V15wCF3BCI
in popraviš harmonije.
Drugače pa za vokal uporabljaš malo preveč efektov. Ponavadi to delajo tisti, ki želijo nekaj prikriti.
Razmisli.
Marsikatera pesem je malo več kot samo trije akordi in kvintni krog.
Pa še ena šala na to temo:
Kakšna je razlika med pop kitaristom in jazz kitaristom?
Pop kitarist na špilu uporablja tri akorde in posluša ga 3000 ljudi.
Jazz kitarist pa na špilu zamemenja 300 akordov, posluša ga pa 30 ljudi.


Ne gre smrdljivi hendikepiranec nikakor, da to niso portali za tvoje karaoke, ne bluzenje z ozemljitvijo. Ti si toliko zaostalo in bolno, da še noriš na polno, če ti vsi ne kimajo in ploskajo.

Ti res ne bi smel bit na prostosti, vprašanje je kako ostarela mama s tabo shaja, ko blaziš tudi cele noči in niti spat ne hodiš, ne le podnevi.
[/quote]

Najbolje da prideš pogledat in se prepričat na lastne oči, druzga trenutno ne vem kaj bi ti reku. Razen to, da se morda posvetiš mal več šihtu in med šihtam ne balinaš tukaj vsaj meni ne.

DA, točno tako, imaš prav, zamešala sem pri imenovanju foruma – Slo-Tech je bil in ne Alter.
Recimo tukaj: Vaš link

Toliko o tem, kdo laže, hahaha
[/quote]

Hahahahaha! Glej majmuna, ki je šel utrujat še onim tam s svojimi blesavimi forami. Kje lahko zastonj lovim ribe je hotu provocirat, pa ga je že s prvim odgovorom ubil en, z drugim odgovorom so pa pokazali da ga ne prenašajo.
Ne, sem pa videl bosonoge šizofrenike, ki pred sabo potiskajo vozičke iz Mercatorja polne neumnosti, s ceniki vred, zih. A to šteje?

Začuda tam ni toliko hvale na te bedarije, ker ni multinickov, čudno, res 🙂


Ne podpiraj popolnega blazneža, ki popolnoma nerazsodno divja po netu z več kot sto vzdevki, brez da bi se vsaj kdaj naspalo. Ko boš v črni kroniki prebrala, da je duševni bolnik zašihal mamo, ki je skrbela zanj, boš tudi ti sokriva in vsak, ki ga podpira.
[/quote]Iz kje domnevate vi, da ga jas podpiram….? tega nikjer ne pišem,pišem pa o tem, da ima vsak naprej srečno pot po mon temah in potrebe, da se zatakne pri Darwinu :)))
In kdo se spiči in kdo se ima rad je tud poplnoma jasno brez seštevanja 🙂

Darwin pa najdi si kakšno drugo platformo istomiselnih za promocijo glasbe, ne pa ravno te greznice od monovja. Zakaj sploh na silo sploh siliš v greznično luknjo iskat odobravanje in slavospeve? Še Tina Maze jih ni dobila, pa je bila super šampionka.

Pa še to, ker zgleda, da ti še ni kapnilo kaj se dogaja v tej temi. Tle gor v komentarji so tipi, ki te pod drugimi komentarji kurcajo, sedaj se ti pa ližejo. Morajo naštepat klike. Tako so vabili Redno nazaj, da so jo potem pod drugimi komentarji provociral, da naredi mal drame.

Ponovno ena brihta, ki mi kaže tuje pesmi svoje pa ne potem se pa vsaja kako so moje slabe.
Si kje pri tisti mravljici zasledil, da sem napisal, da hočem biti papagaj in kopirati vse?
Nisi, ker nisem napisal tega. Jst pesem na svoj način prikažem in ne na način kot je to storil nekdo drug saj dejansko tudi ne morem. Zavedam pa se, da tudi mene se ne da kar tako kopirat pa tudi če si profi. Poskusi, če si morda boš takrat opazil, da pa sem nekaj svojega in edinstvenega tako kot vsak.

Če so ti všeč otroške pesmi lahko poslušaš še pesem o Dedku Mrazu, ki sem jo posnel pa še za tisto povej če si že kdaj slišal jo na tak način. Seveda je nisi, ker je ni razen moje. Tudi sam sem le eden tako kot ti in ti tega ne odrekam.

Za konec pa še, ne tekmujem z nikomer zato takšno prikazovanje, kot ga ti kažeš ali pa da omenjaš akorde in število teh mi je preprosto out. Že včeraj sem se glede tega z nekom dajal tu na forumu in mi je čisto mimo že. Pokažite svoje izdelke, svoja igranja, petja pa bo bolj veselo ne pa da diskutiramo o nečem brez repa in glave.


Samo povem. Beri kaj vse dostikrat piše in pod kolikimi vzdevki. Klasičen primer hudo duševno bolne osebe, ki bolezen zanika in se ne zdravi.
[/quote]Kdo vas sili da prebirate objave, ki vam niso po godu?

Saj mu tudi na Slotech ni bilo jasno da ga nekateri zajebavajo. Mu oni napiše, da je nebrušen diamant, blesavi pa nazaj: “Hvala.”

Dosta je ovoga mona. Treba ksn mesc dva pauze narest.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Pojdi in ne vračaj se.

Ponovno ena brihta, ki mi kaže tuje pesmi svoje pa ne potem se pa vsaja kako so moje slabe.
Si kje pri tisti mravljici zasledil, da sem napisal, da hočem biti papagaj in kopirati vse?
Nisi, ker nisem napisal tega. Jst pesem na svoj način prikažem in ne na način kot je to storil nekdo drug saj dejansko tudi ne morem. Zavedam pa se, da tudi mene se ne da kar tako kopirat pa tudi če si profi. Poskusi, če si morda boš takrat opazil, da pa sem nekaj svojega in edinstvenega tako kot vsak.

Če so ti všeč otroške pesmi lahko poslušaš še pesem o Dedku Mrazu, ki sem jo posnel pa še za tisto povej če si že kdaj slišal jo na tak način. Seveda je nisi, ker je ni razen moje. Tudi sam sem le eden tako kot ti in ti tega ne odrekam.

Za konec pa še, ne tekmujem z nikomer zato takšno prikazovanje, kot ga ti kažeš ali pa da omenjaš akorde in število teh mi je preprosto out. Že včeraj sem se glede tega z nekom dajal tu na forumu in mi je čisto mimo že. Pokažite svoje izdelke, svoja igranja, petja pa bo bolj veselo ne pa da diskutiramo o nečem brez repa in glave.
[/quote]

Nimam kaj razmišljat, tvojega petja ne prenesem in sem ti to povedala že 1000x

Kdo vas sili da prebirate objave, ki vam niso po godu?
[/quote]Glej, taka plehka metla kot si ti je zagotovo že pomagala komu, ki je tu pisal in kasneje bil v črni kroniki, le da tu se pa tudi ime ve.

Piše bolno, z mnogimi grožnjami vmes, zelo čudnimi blodnjami, temo zna odpret in sam noret v njej s petimi in več vzdevki. Njegov obraz in obrazne poteze pokažejo, da je hendikepiran, ogromni kolobarji okoli oče so, ker ne more spat, je toliko psihično obremenjen, da sploh ne hodi spat. Vse tiste zvzdice in sproti registrirani frišni vzdevki, ki jih uporabi samo en dan, so njegovi. On je edini, ki to počne in ima samo na monu registriranih preko sto vzdevkov, piše pa tudi pod multiniki.

Edini sem, ki vem zakaj objavljam na forumu in ne na straneh, ki bi bile na prvi pogled ali pa dejansko zato ustvarjene.
Iz tega je tudi potem logično, da ne iščem slavospeve, še vedno sem pa vesel, če se kakšen napiše in me nekdo pohvali. Pohvala mi lepo dene sploh če vem, da sem nekaj storil in je nisem dobil kar tako.

Sam sem en tak tip človeka, da če počnem vedno vse kot drugi mi to ni zanimivo niti me ne dela “živega” če tako opišem ampak vedno iščem svojo pot in na svoj način. Seveda mi ne uspe vedno povsod in v vsem. Ampak sem pa večkrat v življenju enako počel in bil zato tudi nagrajen, da sem razmišljal out off the box.

Zato je drugemu, ki to opazuje večkrat nesmiselno in celo nelogično pa vendar to le zato, ker ni on jaz.

In ja te razumem tudi glede Tine. Saj vidiš, da še najboljše v nečem nekateri kritizirajo pa čeprav niso sposobni sami niti del tega kar dejansko kritizirajo.

Čuden je svet ljudi, če ga opazuješ s te plati.

Ok 1 mesc. Za naprej bomo pa videli. Pridem 10. Maja…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

https://www.youtube.com/watch?v=wD17qZi9wCE

https://www.youtube.com/watch?v=D64LWFoV1Xs


Evo, zdaj bo pa še stara čohnjena polda norela….mislim…..jaooooo

Glej, taka plehka metla kot si ti je zagotovo že pomagala komu, ki je tu pisal in kasneje bil v črni kroniki, le da tu se pa tudi ime ve.

Piše bolno, z mnogimi grožnjami vmes, zelo čudnimi blodnjami, temo zna odpret in sam noret v njej s petimi in več vzdevki. Njegov obraz in obrazne poteze pokažejo, da je hendikepiran, ogromni kolobarji okoli oče so, ker ne more spat, je toliko psihično obremenjen, da sploh ne hodi spat. Vse tiste zvzdice in sproti registrirani frišni vzdevki, ki jih uporabi samo en dan, so njegovi. On je edini, ki to počne in ima samo na monu registriranih preko sto vzdevkov, piše pa tudi pod multiniki.
[/quote]🤣isti si.

Saj mu tudi na Slotech ni bilo jasno da ga nekateri zajebavajo. Mu oni napiše, da je nebrušen diamant, blesavi pa nazaj: “Hvala.”
[/quote]

hahahah svaštaaaaaaaaa
Škoda, ker moderatorji ne odprejo tem,ki so jih zaprli in so bile tehnično gledano takim, kot ti verjetno zelo težko razumljive in bi jih šel ti brati potem pa obnovo tukaj pisati. huuuh to bi bilo šele noro :))


Evo, zdaj bo pa še stara čohnjena polda norela….mislim…..jaooooo
[/quote]…hahaha to sem se zaštrikala, una druga je prava :))))

https://www.youtube.com/watch?v=D64LWFoV1Xs

Ta mora bit na tej strani…

quote=Darwin

Ponovno ena brihta…bla, bla,bla

In potem se čudiš zakaj toliko hejterjev?
Najprej linkaš na svoj kanal, nato pozivaš ljudi naj dajo dobronamerno idejo, nasvet…

In ko ti ga nekdo da, se usajaš kot kak neotesan smrkavec.
Bo Viharc kar imel prav, da si prbit v glavo in ena navadna”attention whore”.

New Report

Close