Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vprašanje za mon populacijo

vprašanje za mon populacijo

Ali je ta forum samo preslikava vse neumnosti iz realnega življenja? lahko tam pričakujemo tako neumne ljudi kot tu, ali je neumnost na tem forumu samo bolj nakupičena kot v realnosti?

Tu si dajo duška vsi, večinoma v alkoholnem stanju. Sej trezni takih stvari ne bi pisali. Ali pa?

Mnogi so pa dejansko motenci. Večinoma ženske.

Odgovor na objavo uporabnika
prestreašen moški, 26.04.2024 ob 22:22

Ali je ta forum samo preslikava vse neumnosti iz realnega življenja? lahko tam pričakujemo tako neumne ljudi kot tu, ali je neumnost na tem forumu samo bolj nakupičena kot v realnosti?

JA. Piše ti tudi kak je nevernik.

A nimaš pred nosom😂

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 26.04.2024 ob 22:28

JA. Piše ti tudi kak je nevernik.

A nimaš pred nosom😂

Kateri? Tist božo lena zguba, retardirani iz popravnih domov, mamin uvjek maleni sine?

Pusti prosto pot domišljiji 🤓

Misliš li ti da većina njih hoće da čuje ili da nastoji shvatiti? Kao stoka su oni, čak su još dalje s Pravog puta skrenuli.

 

 

Eto jelincic… izobrazen… status… imetje… kariera… ni kot jaz nek nekredibilen socialc…

Kaj je reku😂

Jaz vas res ne razumem. Obnašajte se.

Jaz priznam, da sem 24/7 pod vplivom cvička 🤠

no ja…, dejstvo je, da se ni dobro zadrževat tukaj gor… fora je v tem, da tiho prideš in odideš samo, če pišeš anonimno.., torej, kot človek brez obraza..

men smešno, saj za ene anonimne niti ne veš kakšnega spola so.., to je kao moderno..,  jebat jih….

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 26.04.2024 ob 22:34

Jaz vas res ne razumem. Obnašajte se.

Haha, ti o obnašanju..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 27.04.2024 ob 08:32

no ja…, dejstvo je, da se ni dobro zadrževat tukaj gor… fora je v tem, da tiho prideš in odideš samo, če pišeš anonimno.., torej, kot človek brez obraza..

men smešno, saj za ene anonimne niti ne veš kakšnega spola so.., to je kao moderno..,  jebat jih….

Za Popay:

Res je, vse je brezobrazno. Zame je ta forum huda življenjska šola. Bi pa kar verjela da takšni kot so eni tukaj gor, so tudi v reali. Mnogim pa je internet mon beg pred realnostjo in jim prav pride za posmeh ali izživljanje. Ima svega 😃

New Report

Close