Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vprašanje za moške

Vprašanje za moške

Občutek je že prijeten, še bolj pa če nekdo to utripanje umiri. Pa prav nič prijetno ni odtiti z mokrimi hlačkami in nepotešeno muco. Smo kar na istem, samo vi reveži to težje skrijete.:)))

Koga sem pa razpizdil ljubči? Tebe? Nič ne vem

:-)))
Sam vas vsaj jajca ne bolijo!

:))))))))))))))))
Bogi srči moj. Pridi k meni, da te rešim te bolečine!!!
cmok

mmm, kako bi pasal da bi mi ga mal zdrkala, pa malo z jezičkom in ustnicami:-))))

Srči, vse kar želiš, samo da te rešim bolečine.:)))

Res si dobra!:-)))))

Pa samo tvoja! Ne vem kdo od naju je najsrečnejši na svetu?!! :))

Če te res “imam” vsaj malo, sem potem to stoprocentno jaz!

Srči, imaš me vso! In če sem lahko tvoja in si ti vsaj malo moj, potem sva oba najsrečnejša..)

Zdaj so nama pa vsi fouš!:-))))

:))) Misliš? Dvomim. Saj bi napisala kaj si po mojem mislijo o najinem pisanju, pa ne vem, če je primerno za na forum.:)))
cmok

Da je skrajni čas da se dava dol?:-))))

Cmokca!

Nekateri, ki nama privoščijo, verjetno res in priznam, da se popolnoma strinjam z njimi! :))
cmok

Jaz tud!

In moj dragi postaja vse bolj redkobeseden. Naslednji odgovor bo. Lepo se imej princeska, pa pa, cmok :))))
Srček, važno da oba veva kaj si želiva in oba upava, da si kdaj te želje izpolniva.
cmok

Še naprej ti želim lep dan! Poljubčka!

:)) Poljubček tudi tebi!

haha draga, poglej spodnji post! Pa naj še kdo ne reče da ne misliva enako, haha

Cmok zares!

Vem srči, jaz vem že nekaj časa, da sva midva ustvarjena drug za drugega.:)
cmok

Zelo vama privoščim.Res sta ustvarjena drug za drugega,pa naj kdo reče karkoli.

:)) Hvala Ondi.

Malenkost.Želim vama čim strastnejšo virtualno erotiko in upam,da uskladita razmere in se v živo “pocrkljata”:-)

:))) Oh to bo pa verjetno težko. Do zdaj sva čakala na pomlad, zdaj se morajo pa še vremenske razmere poklapati, pa vlažnost mora biti prava, …….:))) Sicer pa nisva nikoli dorekla letnice.:))

Huh, ne vprašaj! Če slučjano upade, se ob tem takoj spet dvigne 😉

New Report

Close