Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vprašanje za moške

Vprašanje za moške

Zadnjič me je diskretni presenetil, ko je napisal, da če sem se s spermo v ustih zalizala, mi da takoj tel.št. Potem je še nekdo v zgodbici napisal, da….liže spermo, ki teče iz njene mokre lulike….Zdaj pa me zanima, če vam je to res tako rajcig? Ponavadi se vsi nekaj zgražajo in zmrdujejo samo ob misli na to, zato me je to kar presenetilo.

Fuj!!!!
Bi si morala takoj ustka oprat:-)))))

Po mojem so redki moški, ki jim to paše………Niti meni ne bi bilo prijetno, da bi se zalizala s spermo v ustih..al pa da liže muco iz katere teče sperma…..nekak mi je ….bljak……….
No ja…………..kakor komu paše.

Pa oprosti, ker sem tako vskočila v ta post.

Tudi jaz ne ližem svoje sperme ko teče iz lulike.Raje ji podaljšujem orgatzem na druge načine.

Saj je ok. Samo me je res zanimalo moško mnenje, ker se mi je zdelo, da jim je to bljak, pa se mi je napisano zdelo zelo čudno. Saj veš, moram preveriti, da sem na tekočem.:)))

:))) Saj se mi je kar zdelo. Samo preverjam srči!

Raje imam ženske sokove.

Vem Majči. Glede na meni malo čuden post diskretnega je bilo tvoje vprašanje čisto na mestu.

Sicer sto ljudi, sto čudi

Uživam v sokovih, ki pritečejo iz lulike…….:)))))…spermo pa odstopim ženski…:)))))

Cmok

No, hvala za razumevanje.:)) Me je to vprašanje že kar nekaj časa mučilo, pa sem morala vprašati.

Ups…sorry Ondi, tole je bilo za Majo….

Ne boš verjela, da sem pred dnevi ko sem to prebral, sam hotel postaviti isto temo??? Mater, nazadnje bova še mislila enako, hahahahaha

Seveda tudi jaz spermo odstopim ženski,kar pa priteče iz njene lilike pa strastno ližem,srkam,cuzam.

Saj že zdaj misliva enako! Na to kako bi se čimprej posexala.:)))
cmok

Ne me rajcat mucka! :-)))

Nič (še) ne rajcam! Mogoče ni res?

Seveda je res, draga!

Potem znaš v realnosti še lepše rajcat? Kaj če mi jih raznese?

Srči, ne bo jih razneslo, ker bom poskrbela za njih, da bodo še pravočasno izpraznjena. Kako pa rajcam v realnosti, pa lahko preveriš sam.
cmok

Lepo, lepo..

Le ne vem kako naj preverim vse to. So dokazi o tvojih čudovitih vragolijah kje na netu?

Potem ne boš preveril kako je to v realnosti. Če želiš preveriti realnost, je možnost samo ena.:)

Ljubim te!

🙂 Tudi jaz tebe, princ moj!

Ful sta dobra.:-))))

:-))) ja, komaj čakam dotik tvojih čutnih ustnic na mojih

preveč perverzno?

rajcig?! …ja!!!..ko veš, da ga to noro rajca, ni več nobenih ovir…

…ko njegova roka objame moj vrat, me odločno potegne k sebi in se še stokajoč od doživetega orgazma prisesa na moje ustnice, polne njegove strasti – mmm, nebesa!!!…

nebeško packast občutek…

***

New Report

Close