Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Vprašanje za moške

Vprašanje za moške

Sosed, sodelavc, nekdo pač … vam nategne partnerico.

Kako odreagirate?

Odjebete partnerico takoj in jo zabrišete skozi vrata, ali greste prefukat tistega ki vam je nategnil partnerico (nelojalno psico)?

Zanima me kako razmišljate.

Naslov diplome pa je?

.https://youtu.be/kSm3yzvdYdg?feature=shared

Naslov diplome je: Je mentaliteta moških na nivoju opice ali homosapiensa?

Prefukat tistega. Takle.

https://   www.youtube.com/watch?v=dkQ0OJ5Byls

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 26.12.2023 ob 17:51

Prefukat tistega. Takle.

https://   www.youtube.com/watch?v=dkQ0OJ5Byls

Samo potem greš v zapor za min. 10 let, kjer te drugi natepavajo v rit, tvojo nelojalno psico pa natepava nekdo tretji. Se pravi imaš IQ na nivoju opice – razmišljaš z jajci in ne z glavo.

Pa dajmo realno… zahvalim se partnerici za odprtje mojih oči in ji zaželim uspešna naslednja leta.

Vam se bo enega dne bolj utrgalo kot tistemu Čehu.

Visite na monu 24/7 in živite virtualo. Enkrat vas bo odfukal v reali do konca. Al boste pristali za rešetkami ali v grobu

Odgovor na objavo uporabnika
kar tako naprej, 26.12.2023 ob 19:18

Vam se bo enega dne bolj utrgalo kot tistemu Čehu.

Visite na monu 24/7 in živite virtualo. Enkrat vas bo odfukal v reali do konca. Al boste pristali za rešetkami ali v grobu

To slednje vsekakor, velja tudi zate.

Zanimivo vprašanje, odgovori seveda ne, jaz sem raje svoji predlagal, da jo obdelujeva skupaj oba,- reakcija…? Naredili smo močnejšo posteljo in tudi posebno mizo, staro posteljo smo namreč uničili, pa tudi drugje po hiši se da, tudi v kleti visi posebna gugalnica, jah, ni foušije, je za oba dovolj, ona pa se ne pritožuje,he,he,he…

Valda, da svojo vržem ven, pomagam še ji spakirat stvari in lahko gre, še zahvalim se obema, ker bi me oba rešila muk, v katerem sem. Veza, ma kaka veza, to je samo eno mučenje v vezi, sploh če so otroki še vmes… Res bolje biti samski, pa živeti sam z otroki.

partnerica, nikoli ne fuka z sosedom, ker vse dobro vedo da je preveč blizu, in da  so starikule skoz na oknih.  sodelavec, ok. to je pogosto.  to pač verjetno en boš izvedel.   tako da po moje je to pravljica za lahko noč.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 26.12.2023 ob 19:10

Pa dajmo realno… zahvalim se partnerici za odprtje mojih oči in ji zaželim uspešna naslednja leta.

Ok realno. Iz prve roke. Čaubau in odšel na svoje in poskrbel  da do tega več ne pride.

Odvisno od posameznika. Jaz je ne bi oviral na poti k sreči.

Ona je tista, ki je varala in ne tisti drugi moški, zakaj bi se spravljal nanj in dobil še kakšno kazen?

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 26.12.2023 ob 17:41

Naslov diplome pa je?

En je pofuku, k un ni mogu. Socialni vidik.

Odgovor na objavo uporabnika
Bep Kororoti, 27.12.2023 ob 08:50

En je pofuku, k un ni mogu. Socialni vidik.

in… spet dedc kriv…. matr babe… dejansko ste prasice…

sicer skoraj nemogoče ampak čist možna realna situacija…

bi seveda moral prvo šteti do ene 100, da se ohladim in ji bi pol lagano sportski pokazal smer odhoda.., tip more imet pri ženski samokontrolo in se obnašat skulirano v vseh situacijah..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 27.12.2023 ob 10:13

sicer skoraj nemogoče ampak čist možna realna situacija…

bi seveda moral prvo šteti do ene 100, da se ohladim in ji bi pol lagano sportski pokazal smer odhoda.., tip more imet pri ženski samokontrolo in se obnašat skulirano v vseh situacijah..

Do sto? Na kolk decimalk?

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 27.12.2023 ob 09:36

in… spet dedc kriv…. matr babe… dejansko ste prasice…

Mrbit nimam glih 22 brez glave, baba pa nisem.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 27.12.2023 ob 11:01

Do sto? Na kolk decimalk?

sej se bi že do 20 minilo, vzel iz hladilnika mrzlo pivo in rekel, ko, oz. kolega  jo jebe…

Saj ni edina , bab kot listja in trave, bi pač zamenjal za novejši model.

Odgovor na objavo uporabnika
Srce125, 27.12.2023 ob 08:41

Ona je tista, ki je varala in ne tisti drugi moški, zakaj bi se spravljal nanj in dobil še kakšno kazen?

Ravno v tem je keč. Najdejo se idioti, ki se ne morejo sprijaznit stem da je njihova partnerka varala in gredo kljub temu prefukat tistega ki jo je nategnil. Ker razmišljajo kot opice.

Odgovor na objavo uporabnika
Rayc222, 26.12.2023 ob 17:39

Sosed, sodelavc, nekdo pač … vam nategne partnerico.

Kako odreagirate?

Odjebete partnerico takoj in jo zabrišete skozi vrata, ali greste prefukat tistega ki vam je nategnil partnerico (nelojalno psico)?

Zanima me kako razmišljate.

partnerico vržeš ven in jo  suneš v rit  končaš zvezo z lajdro

New Report

Close