Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za tiste, ki ste v podnajemniškem stanovanju

Vprašanje za tiste, ki ste v podnajemniškem stanovanju

Me zanima, ali vam lastnik stanovanja dovoli, da si uredite stanovanje po svojem okusu? Tu mislim, da obrnete kakšno pohištvo, odstranite kak kos pohištva, ki vam ni všeč………….Zabijete svoje slike na steno………menjate zavese………itd.
Seveda imam v mislih stanovanja, ki so že opremljena. 🙂

pohištvo prestavit menda ni problem, ravno tako ne žeblja zabit in zaves menjat, s tem, da stare shraniš nekam in jih ne vržeš proč.

da bi ti pa dovolil vreči ven kak kos pohištva pa ne verjamem. razen, če ni že dotrajano

moja izkušnja: ni bilo problema, le da sem vse kar sem dala stran potem ko sem šla ven tudi nazaj postavila! in pa seveda kar sem jaz not namontirala (neke police pa zavese pa regal za čevlje) je potem šlo z mano tudi ven, tako da sem vrnila stanovanje točno tako kakor sem ga dobila.

Pri nas tudi načeloma ni problema. Načeloma zato, ker je treba stanovanje vrniti res s takšnim inventarjem, ki si ga dobil, in kavča potem pač ne zamenjaš ker starega nimaš kam shraniti 🙂

Sicer pa prestavljanje pohištva in dodajanje svojega ni problem. Pač kasneje, ko bomo šli ven, odstranimo, pa je.

Bi pa znali kakšni komplicirati. Ko sem bila še študentka z bolj malo najemniškimi izkušnjami (beri: brucka) nam je striček najemodajalec tudi stvari na steno hodil sam limat, da ne bi slučajno kaj uničile 🙂

Mam super stanodajalce.Stanovanje si lahko uredim po svoji želji – ker je bil prej prazno smo skupaj izbrali kavč-posteljo, mizo, stole…

Ko bom šla ven bom pač svoje pobrala, kar je blo pa pustila…

No fajn; tudi jaz sem se dogovorila, da lahko kar po svojem okusu spremenim kar mi ni všeč.

Nisem podnajemnica, temveč lastnica stanovanja in ti lahko povem, kako je pri meni. Omar ne dovolim premikat, ker so narejene po meri. zavese, barvo stene, žebljičke…. pa zaradi mene lahko menjava vsak dan, če ji tako paše. Le ob odhodu mora biti celotno stanovanje v prvotnem stanju.

Always look on the bright side of life!!!

New Report

Close