Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Pravni nasveti vprašanje

vprašanje

pred 17 leti so mi vstavili stent v trebušno aorto,z tem stentom pa so mi zapri žilo ki napaja hrbtenjačo,od tega časa lahko prehodim max 100 m,navzgor do 30m,to so mi priznali šele pred kratkim,pred tem so me pošiljali k ortopedom,me operirali brez haska,sedaj pa pravijo da se to ne da popravit,zanima me kaj lahko storim ,jih tožim,saj so mi zgleda skrivali dejansko stanje-hvala

Pozdravljeni,

za utemeljenost zahtevka na odškodnino, bi morala biti zdravniška napaka izkazana z izvedeniškim mnenjem sodno zapriseženega izvedenca ustrezne medicinske stroke.

Postavlja pa se v vašem primeru vprašanje zastaranja pravice zahtevati odškodnino.

Zaradi omejene seznanjenosti z vsemi pravno relevantnimi dejstvi in drugimi pomembnimi okoliščinami v konkretni zadevi, predstavljajo odgovori splošno informacijo v zvezi z zastavljenim pravnim vprašanjem. Za natančnejši odgovor je potreben oseben razgovor in pregled dokumentacije v odvetniški pisarni.

Lep pozdrav

Odvetnik Pavel Zajc

Odvetnik Pavel Zajc I Kersnikova ulica 3 I 1000 Ljubljana I Kontakt: Telefon: +386 1 433 05 58 Mobitel: +386 41 391 064 E-naslov: [email protected] I WWW: http://www.odvetnik-pavel-zajc.com

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close