Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vredno razmisleka..kajne frendi..

vredno razmisleka..kajne frendi..

….ko (če) partnerka ni navdušena nad spermo svojega partnerja in ji predstavlja oralni seks z njim prej napor kot užitek, bi morala razmisliti o svojem razmerju in resničnih čustvih do partnerja***

khmmm

jutro

leta letijo - iščem stevardeso

Se ne strinjam s tvojo trditvijo in menim, da goltanje sperme ne pogojuje dobre veze.

Hmmmm …. ne morem se strinjati s tvojo tezo “merjenja” iskrenosti in resnosti zveze. Žal, po mojem si udaril mimo ….

lp

Jaz se pa strinjam z razočaranim…, je isto kot, da bi mojemu rekla, da me poliže pa ne bi hotel, ker bi mu bilo jaaki… počutila bi se zavrnjeno, kot, da me ne sprejema in ga ne preivlačim….. Isto se bi vrjetno počutil on… Zdi se mi, da je oralni sex neka najbiolj intimna veza med partnerjema, ki se imata rada in pomeni, da te sprejema celega 🙂

Jaja tako je to 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ne ne…ni tako 🙂 Sicer pa vsak ve zase…..

Po tej tvoji trditvi pomeni da bi v dokaz iskrene ljubezni in sprejemanju “celega partnerja” morali goltati…lizati ali ne vem kaj vse (njene/njegove) “izlocke…..slina….sperma…urin…kakec…. Mislim da ni za dajat vse v isti koš….

No pa ni nujno, da spemo pogoltneš ne 🙂 gre za pač oralni užitek to pravim…, da je sprejemanje partnerja..

No pa kakor koli 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Eh, to je pa podobna trditev kot ta, da ženske partnerja izbirajo na osnovi dolžine 🙂 Brez veze.

hehehe
Sicer naj pišejo smotke smotane kar hočjo, midva že veva, a ne stari?:-)))))

o dolžinah bi pa lahko govorila…..z moške in ženske strani..heheheh…a misliš, da je ta mit o dolžini brezvezen?….

kar pa se tistega drugega dela tiče……verjetno sem res sfalil naslov teme….bi bilo bolj smiiselno….* pravice in DOŽNOSTi”..khmmm
no…..se pa mogoče delček celo strinjam z določenimi trditvami(pa ne samo tebe), da…….kaj pa vem. Upam, da se boste strinjali, da okus in vonj sperme nista ravno odraz nekih čustev, čeprav ni izključujoče, podzavest lahko mogoče tud na ta način pride na dan……..mogoče je to vezazno s kakšnimi “vzgojinimi “prijemi iz naše mladosti, da ne rečem s kakšno versko vzgojo…..
osebno mislim, da da je tak pogovor med partnerjema r o tem po mojem težko speljat…razen, če nista oba že na začetku za to stvar…….
Kaj misliš, a ne bi blo sranje, če mu mora pupa rečt : “Eh dragi moj, sory sej te imam rada ampak tvoja sperma smrdi in se mi gnusi vsakič ko ti ga obdelujem.” …hahahah
tak kot če ma tip npr. ful majhnega mu je to tud zelo težko povedat.kajne…!?

pač…..še ne zakoreninjen tabu……za marsikoga izmed nas….

pa lep dan

leta letijo - iščem stevardeso

Ne pogojuje dobre veze, jo pa dokazuje…

Itak pa se učimo celo življenje in zato ni strahu, da ne bi spremenila mišljenja

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Ne vem sicer kako je z vami (leti predvsem na prisotne dame), ampak zame je seks še kako intimno dejanje. Če me partnerka z veseljem in brez pomiselkov ne sprejema takega, kot sem (seveda, v kompletu), in če jaz nisem sposoben sprejeti nje take, kot je – potem nisva za skupaj. Pika.
Pa ne mi sedaj moralizirat, češ, da seks ni vse, da so tudi druge stvari bla bla bla. Seveda so, toda, če v seksu nisi popolnoma predan in iskren – ne boš niti na ostalih področjih nič boljši (kvečjemu isti hinavec, kot če, npr. hliniš orgazem ali se oblizuješ med goltanjem sperme, v bistvu pa bi najraje bruhala).

Torej, pri meni velja – vse ali nič. In se obnese, verjemite!

lp,
Sreč

Neumnost! Strinjam se samo s tem delom, da če je kateremu od partnerjev težko nuditi oralni sex, potem bi se morala malo zamisliti, ampak ne pa zaradi okusa. Kot prvo, je ni treba pogoltniti, kot drugo pa ima sperma vedno drugačen okus, odvisno od prehrane. Nekoga lahko ljubiš tako da se ti meša, pa je imel prejšnji večer “športni dan” s prijatelji in je naslednji dan njegova sprema pač bolj ali manj ogabnega okusa, kar pa še ne pomeni, da ga zato ne ljubiš več!
Pa še vprašanje. Zakaj omenjaš ravno partnerko? Saj tudi moški znate reči ne, mi pač ni všeč okus. Kaj razočaran? Si bil spet zavrnjen?

Se podpišem pod tole! Kadar sem mi rola od potrebnosti me ne odvrne nobena umazanija ali smrad, so pa tudi trenutki, ko rabim nekaj čistoče. Ne verjamem, da ljudje drugemu dišijo zaradi ljubezni…

Se strinjam.

Oprosti, vendar o seksu (takšnem in drugačnem) govoriti kot o pravicah in dolžnostih…ne vem no. Zame je to malo mimo.

eh stari..kaj češ..so pač tudi take, ki lepo dajo nogice narezen..samo v popolni temi in so trde ko hlod….upssssssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

kako si?

leta letijo - iščem stevardeso

Zdaj se bo usul plaz! Čeprav se zavedajo da tu kar nekaj hlodov, le izdale se ne bodo:-)))

Firbec;-)

:)))

A iščeš pozornost?

hmm, benti, kaj zdaj??? a vas je vse strah, da boste pridelali še enga slovenčka in zato končujete v usta svojih dragih? al so vse drage kontracepcijsko osveščene?

no, nvm…ko sem nazadnje (med eno izmed mojih igric pač) lizala spremo z mojega dragega je bla “nič posebnega”, čist ok…drugače pa, ko se stakneva skupaj sva do vseh izlivov neločljiva…in, verjemite mi, najraje sva staknjena…

:-))

OK, gremo še enkrat :

goltanje partnerjeve sperme dokazuje ali je veza uspešna ali ne, a si tako mislil?

Če jo papam je super, če je ne sva v p****, a si tako mislil?

Ga potegnem z veseljem, samo sperme niti ne goltal al papam, pa najina veza funkcionira odlično, zakaj pa je temu tako sva se pa s partnerjem vse že pogovorila.

In oba sva zadovoljna.

Vidva sta obadva potrebna trdne ženske roke :-)))))

nakladača!!!!

Ne, napisal sem, da s “papanjem” partnerju to le dokažeš

O vajini vezi pa tudi jaz kaj vem, se ti ne zdi? :-))))))))))))

Če kdo, ti sigurno veš:-))))

New Report

Close