Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vrelci seksi zamislic

vrelci seksi zamislic

helow draga forumaška druščina

že stopetsto let nisem sama odprla kakšne teme, me pa zdaj zanima… namrel, zadnje čase imam hobij, da brskam po tem neskončnem spletu in prebiram vse mogoče seksi teme in temice. še do nedavnega me kaj takega ni posebno ganilo, zdaj pa moram priznat, da me je kar prevzelo ;)))

se mi zdi, da se moja domišljija prijetno bogati in zakladnica idej pridno širi! no, pa tudi to, da me dodatno podžiga in pripravlja do tega, da sem velikokrat zdaj prav jaz pobudnica in tista, ki prva stopi v akcijo pri mojem dragem, tako da ga največkrat prehitim. no, seveda to ugaja obema :)))

in point: ste predvsem vi krivi za to, ker sem začela slastne packarije brat najprej tu, potem z vašim namigom še kje drugje in evo me :)))

kje pa vi črpate svoje seksi cekinčke (razen seveda v lastni praksi)?

Se strinjam, sadna, tudi jaz sem tu marsikaj novega našla, vidim pa, da smo Slovenci lahko ponosni nase, kar se sexa tiče. Še zdele se živo spomnim, blo je pred nekaj meseci, ko je KIR ali kren, edn od njiju opisal analni sex, čist v detajle, tisto je tolk rajcig, da ne moreš ostat ravnodušen, ko bereš. Tudi meni se porajajo nove ideje in zamisli, ko tole berem. Čudoviti ste.

Tisti opis analnega seksa je tudi mene malček navlažil…pa sem bla tiho ker sem mislila da sem edina:) Analni seks prakticiram in noro uživam v njem, brat tisti post je blo pa res čisto posebno, ker vem da sem si mislila “kako zanimive so lahko stvari, če človek obvlada” 😉

A sem pol vsaj kakšno dobro stvar naredu?
Eni se pa jezijo name, saj vidiš

a točni ti si bil. Ma ni se kaj jezit, pri tako lepi stvari:)
Kar tako naprej, v dolgih, samotnih nočeh pride marsikaj prav;)

A pol pa prstka tja, pa… a ne?

Nebi se rad hvalil ampak o “analni tehniki” sem pisal jaz ! 🙂 🙂

Sedaj pa probajta nekaj drugega! Imata kamero? Priklopita jo na TV in se postavita prednjo! Ni treba, da snemata (če pa že, bi se priporočil za kopijo :-)…

Še en namig. Kupita daljši kabelj in kamero postavita v bližino npr. med vajine noge… 😉 Poskrbita, da bo osvetlitev ravno prava!

A tud ti? Možno, vidiš da se iz te solate ne znajdem več! Če je blo mišljenop tvoje pisanje, se ti opravičujem!

a ti si bil? kaj pa pol KIR govori? Kdorkoli že blo je izredno zanimivo 😉

veš, včasih je orgazem tako intenziven, da si mislim ah kaj mi rabi moški, sam ne gre veš-ne gre brez dobrega kur*ca;) ni isto

Bravo, erči, tako mlada, pa tako izkušena!
Veš tud pr men ni isto: v tistih vaših nesrečnih dneh se ji ne ljubi, pol mi pa pomaga – z roko, usti… Sam to ni to, čist drugač je, ko čutiš mucko, pa tisti krasen občutek, ko gledaš kako ji prihaja…
Dons maš pa tud ti meglo, ne?

Sem se krenu že opravičil. Toliko sem že nakladal, da ne vem več kaj, bo treba količino zmanjšat, haha

meglo? je megla ja zuni:), sej bo kmalu tudi sonce.

Ej, KIR, zadnjič si me za jezik potegnil, naj ti dam nekaj predlogov. Za enega si se tudi navdušil in si rekel, da ga sigurno sprobaš. Pravzaprav nisi napisal, kaj imaš namen sprobat, pa vseeno me zanima – SI?

In seveda – kako je bilo?

Joj, draga, ko bi jaz zdaj vedel za kaj je šlo! Toliko je tega, me moraš spomnit

Tule, glej!

A, ja to!
Nisem, ampak zagotovo bom! Hvala ker si me spomnila.
Sranje, toliko je tega, pa če bi bla to edina stran (še najmanj 4 so, haha).

Kirči, ne razdajaj se preveč!
Na vsaj 4 straneh babe rihtat je pa za vsakega deca too much!

No pa še ena za tiste, ki nimajo kamer!

Vzemta močan stol, ona naj gre na kolena na stol, da se z rokami prime za naslonjalo. On ji ga da not od zadaj, stvar dogovora v katero luknjo 😉

Zdaj pa še jaz kakšen dober nasvet rabim… ! 🙂

Mater, veš da je res? Pa služba, pa žena me po 5 x kliče….Me bo še kap!

Smo že pisali o tem, glej!

Pa najdi kaj uporabnega!

Zadnjič je, mislim da aviv, napisala naslov treh knjih z erotično vsebino….eno od njih še nisem prebrala…in jaz takoj ponjo v knjižnico….zdaj jo berem in ena fora v knjigi se mi je zdela tako jebačka….da bi mene takoj razkurila, če bi me dragi z njo presenetil (oz.ne vem če ga bo lahko pričakala, ne da bi prej sama poskrbela še za en orgazmič)…nekako takole gre ideja, kako razkurite svoje najdražje: pripraviš tri škatle, ki jo čakajo ko ona pride domov in te čaka da prideš tudi ti. Gor listek…odpri vse tri škatle…in si izberi eno, obleci kar je v njej. In potem je v prvi recimo intimno perilo in listek z napisom…npr. za pridno punčko, ki bi se rada crkljala!…v drugi škatli npr.mrežaste najlonke, jebački čevlji z vrtoglavo visoko peto, pleybojev repek….in napis npr.-za zajčico, ki bi rada da jo ujame lovec. In v tretji škatli npr. črno spodnje perilo, visoki usnjeni škornji (hmm, če pomislim, se moški tudi konkretno skešira, ob takih darilih), jahalni bič, falus, tuba vazelina…in napis npr.-za gospodarico, ki rada kaznovala…

ok-napisala…upam, da ni samo meni to rajcig….ampak ni boljšega darila za rojstni dan….še posebej če si vaša izbranka želi čevlje-dobi take štikle z deset cm peto, in jebačke črne škornje… :))))))))))))

Pa lp vsem

NE SANJAJ ŽIVLJENJA, ŽIVI SANJE!

Sem že bral 😉 Predvsem me zanima še kaj uporabnega za take z “daljšim stažem” 🙂

Vidim, da te zanima, da kukaš sem gor tudi popoldan.
…aja,ženska šla na rekreacijo… :)))
Razmislim, pa napišem, ko bo tudi moj šel na košarko! 🙂

New Report

Close