Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrtci LGBT prijazno

Vrtci LGBT prijazno

a se ne bi ti v kak jezikovni tečaj slovenščine vpisal? OMG no, pa saj to je kot pisanje dislektičnega drugošolca.

mene pa samo to zanima, kako da so vedno uni najbolj zabiti najbolj nazadnjaški. Aja, saj to je normalno, itak.
[/quote]

Glavno da razumes bumbar…rezko sprejemas drugacne?hehe le zakaj me to ne cudi…tarass tud ne sprejema drugacnih….ku.rz pataka borka za pravice hehe

a se ne bi ti v kak jezikovni tečaj slovenščine vpisal? OMG no, pa saj to je kot pisanje dislektičnega drugošolca.

mene pa samo to zanima, kako da so vedno uni najbolj zabiti najbolj nazadnjaški. Aja, saj to je normalno, itak.
[/quote]

…tudi škodi. Se to zelo dobro vidi v tej temi DDDDD

Glavno da razumes bumbar…rezko sprejemas drugacne?hehe le zakaj me to ne cudi…tarass tud ne sprejema drugacnih….ku.rz pataka borka za pravice hehe
[/quote]

no saj, glede na to, da si tudi ti drugačen, bi bilo normalno, da bi sprejemal drugačne.:)))

Pri nas je najvelčje leglo spak zagotov FDV, tam vsiljuje motenke svoje in študenti sploh ne naredijo izpitov, če ne pišejo v skladu s tem kar vsiljujejo. To je skarjno bolno in možno le v družbi,ki propada. Ampak drugo leto bo pipca tudi za FDV zaprta, ke bo iz žaklja zmanjkalo, ne le za javno upravo.

Zato covid še kako potrebujemo in čim strožje ukrepe, da se sprevrženost sesuje in bo treba delat. Bomo videli koliko se jih bo še po tem opredelilo za spake?

V maloro

[img]https://i.cbc.ca/1.4927002.1543579999!/fileImage/httpImage/image.JPG_gen/derivatives/16x9_780/barbada.JPG[/img]

Fantje, fantje, pa kako so vam všeč tile lepo opravljeni moški…. Meni neverjetno, ampak v rednici obstaja takkšna skrita in zatajevana ljubezen. Haider sindrom.


Pa te ni sram zanemarjenka debela se sploh tu pojavljat, doma pa živiš v tako smrdljivem svinjaku, da še za prašiče ni primeren, ker si prelena, da bi vsaj malo osnovne čistoče vzdrževala?

Zgleda barvito, zanimivo in zabavno. Ne pa naš vrtec, ko vsako leto povabi enega istega starega, debelega, plešastega čebelarja, oblečenega v nevpadljive barve… 🤷‍♀️

:-DD

Tocno to, delat bo treba in to bo veljalo tudi zate! Ne bo vec casa srat tu po forumu oslarije tako kot ti. Pa tudi spak, ki hodijo v sluzbe, da taki kot ti lahko prezivite mesec ne bo vec :))

no saj, glede na to, da si tudi ti drugačen, bi bilo normalno, da bi sprejemal drugačne.:)))
[/quote]

A ti razumes da zame obstajajo samo ljudje, jaz osebno ne delim nibeneha ne prenesem pa laganja in hinavscine…ce se moram jaz podrejsti zakonom se nsj tudi drugi…tako imamo pri nas razlicna merila…ene za migrante, ene za cigane ene za geje itd vsaka kasta v slo ima nek paralelni distem kako upogibati zakone v svoj prid…a ce je vrtec prijazen lgbt je potem hostilen do hetero?vrtec je za otroke…in oyroci se niso indoktrinirani…zamisli si da pride v vrtec nuna v svoji uniformi in se predsyavi otrokom…geji bi jo zazgsli na grmadi tok o strpnosti

Si zelo strpna oseba..ne…ce verjames v samoroge…zato pa pravim…nskbolj zabiti in nesytpni ste id.oyi tipa missy in TaraSS

Tocno to, delat bo treba in to bo veljalo tudi zate! Ne bo vec casa srat tu po forumu oslarije tako kot ti. Pa tudi spak, ki hodijo v sluzbe, da taki kot ti lahko prezivite mesec ne bo vec :))
[/quote]Ko boš ti toliko delalo kot jaz, boš pošteno cvililo. Moralo pa boš ja, pa ne za lagodje, za čisto preživetje, časi ugodja polnih riti se hitro iztekajo z vsakim dnem covida. Seveda boš se moralo tudi kaj naučit, veš?


A to sodis po svojem ku te se sam analno zge? Tako se govori po carsiji

Iz koncepta, vsi smo ljudje, vsi smo enakovredni, ki je veljal v zlati dobi priznavanja neenakosti in uveljavljanja pravic, ki so temeljile na enakosti ne glede na spol, raso, vero……..smo prišli v koncept, vse je dovoljeno in vse je OK, še bolj pa je OK, če si malo poseben v vseh mogočih smereh.
Zakaj se mi zdi, da kot človeštvo s takim konceptom nazadujemo, kljub silovitemu tehničnemu napredku?

A ti razumes da zame obstajajo samo ljudje, jaz osebno ne delim nibeneha ne prenesem pa laganja in hinavscine…ce se moram jaz podrejsti zakonom se nsj tudi drugi…tako imamo pri nas razlicna merila…ene za migrante, ene za cigane ene za geje itd vsaka kasta v slo ima nek paralelni distem kako upogibati zakone v svoj prid…a ce je vrtec prijazen lgbt je potem hostilen do hetero?vrtec je za otroke…in oyroci se niso indoktrinirani…zamisli si da pride v vrtec nuna v svoji uniformi in se predsyavi otrokom…geji bi jo zazgsli na grmadi tok o strpnosti
[/quote]

Podpis.


Ne da nazadujemo, je že šlo vse v 3pm, namesto da bi lahko lepo živeli z vsem kar imamo na razpolago za lagodje življenja..

Si zelo strpna oseba..ne…ce verjames v samoroge…zato pa pravim…nskbolj zabiti in nesytpni ste id.oyi tipa missy in TaraSS
[/quote]

Preveč dobesedno jemlješ moj sarkazem 😉

Preveč dobesedno jemlješ moj sarkazem 😉
[/quote]
Ti si žleht, on tega še ne ve.😁

sam res, kolk dober vlečejo curaka lezbe ☺☺☺
Še kakšno frendico pripeljejo, da lahko babji žmoht sesajo s ku.rca ☺


Ti si žleht, on tega še ne ve.😁
[/quote]

Se bo pa še naučil 😁


Ne da nazadujemo, je že šlo vse v 3pm, namesto da bi lahko lepo živeli z vsem kar imamo na razpolago za lagodje življenja..
[/quote]

Zakaj imam občutek, da se tebi ne bi izšlo v nobenem konceptu, razen, če bi se vrnili v mračni srednji vek in bi ti bil kak inkvizitor.

Ne moreš od Mona in njegovih (neobstoječih) “moderatorjev” pričakovati, da bodo ustavili žaljenje, kozlanje in sovražni govor.
Kot bi od papeža pričakovali, da bo zaplesal seksi ples ob drogu. Tule se samo vidi miselni domet družbe, ki nas obdaja in to je tisto, kar je v bistvu grozno. Da v neki mali deželici obstaja tako zahojen, pritlehen in sovražen folk.

Ti nisi material za uk…tako pravi viharni..pa se tole…zal so te parade kontraproduktivne, namrec z njimi spomnite ta zadrte da obstajate in jim date material za pljuvanje…namesto da bi se lepo infiltrirali on se zlili v druzbo pa nikome nista…brcav temo so te vaee parade…naredite aninimno anketo med mladimi pa boste videli zalost
[/quote]
VSE KAR VIHARNI REČE JE RESNICA?

A ti razumes da zame obstajajo samo ljudje, jaz osebno ne delim nibeneha ne prenesem pa laganja in hinavscine…ce se moram jaz podrejsti zakonom se nsj tudi drugi…tako imamo pri nas razlicna merila…ene za migrante, ene za cigane ene za geje itd vsaka kasta v slo ima nek paralelni distem kako upogibati zakone v svoj prid…a ce je vrtec prijazen lgbt je potem hostilen do hetero?vrtec je za otroke…in oyroci se niso indoktrinirani…zamisli si da pride v vrtec nuna v svoji uniformi in se predsyavi otrokom…geji bi jo zazgsli na grmadi tok o strpnosti
[/quote]

In zakaj naj bi bil vrtec, ki je LGBT prijazen, potem sovražen do hetero? A eno izključuje drugo? A ne more biti prijazen do vseh?

New Report

Close