Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vrtec…..kako reagirati

vrtec…..kako reagirati

do neke mere se da vplivati torej gre teža lahko tud dol, ne samo gor… torej debel otrok se lahko še naprej redi, ne sme pa teže izgubljat al kako? to je tko kt nekdo k je zafrustriran okol svoje prevelike teže, pa namesto, da bi se vzel v roke pa dal kakšen kilogram dol, gre rajši napast in izpraznit hladilnik… na višino in velikost noge res ne moraš imet vpliva, na vse ostalo pa imaš torej je v tvojih rokah kaj naredit zase, al se še naprej redit ipd. in bit še naprej tarča posmeha al pa naredit nekaj kontra temu in pokazat sebi in ostalim, da ni vse tako kot so si zamislili…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Nisem tega vprašala. Vprašala sem za recept za pegaste, take s ploskimi stopali, pa tiste, ki se potegnejo čez 2 m v višino…

ne. ne bo mogla ščiti hčerkice celo življenje, ampak tu gre za majhnega otroka, ki vsekakor potrebuje več naše skrbi, kot odrasla oseba. jaz osebno, bi omenila to na roditeljskem in naj se tudi starši malo zamislijo. čeprav me vedno znova preseneča, ker so starši večkrat popolnoma brezbrižni in ne bi se čudila, da bi kdo izjavil naj pač shujša. ker njihov sonček je idealen in se lahko norčuje iz neidealnih (kot za koga, govorim o njihopvem gledanju).
moj prvošolec mi je tretji dan šole povedal, da sta se s sošolcem smejala enemu fantku iz sosednjega razreda, ker je “debel”. pa ju ni slišal, samo ona dva sta se hecala. pa sva se vsedla in sem ga vprašala, če morda ve, če je ta fantek kaj bolan? je rekel da ne ve. in sva dorekla, da MORDA pa je in da so nekateri ljudje tudi zaradi zdravil bolj močni. pa mu ni bilo vseeno in je rekel, da dobro da nista temu fantku kaj rekla. upam da je zaleglo, vsaj za nekaj časa.
pa ne me zdaj napadat, da otroku lažemi in stvari zavijam v vato.
veliko lahko doma naredimo, da naši otroci ne bi bili včasih že na meji hudobnega do vrstnikov. kljub temu da so naši sončki 😉
mene moj nikoli ne sliši, da bi komentirala druge ljudi in se norčevala. pa nisem idelana, mi sem pa tja tudi kaka “grda beseda” uide, ampak norčevanje iz drugih pa nikoli.

No, glede na zgornji jedilnik se meni ne zdi tole nič kaj genetsko pogojena debelost. Pa niti ni treba sladkarij zraven jest, da se razlezeš.
Avtorica pa naj poskrbi za fizično zdravje svojega otroka. Bo dolgoročno to bolj pomembno kot to ali jo kdo pokliče bajsa ali ne.

New Report

Close