Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vrtičkarji v Ljubljani

Vrtičkarji v Ljubljani

Kaj pa mislite o tem, da se je Janković lotil vrtičkarjev na Žalah in njihovih barak?

skrajni cajt, ker zgleda kot cigansko selo

Se strinjam.

No, pa bomo enkrat tud Jankovića pohvalili, če se vsi strinjamo.

Prvi plusek za tegale bedastega klovna aka Z. Janković.

Skrajni čas je, da se pospravi tisto črnograditeljsko ciganijo.

Se popolnoma strinjam. Vrtički naj se uredijo na za to določenem mestu, objekti ki jih je dovoljeno postaviti pa naj bodo arhitekturno določeni pa bo.

Skrajni čas!!!!!!

Vrtičkarje na Metelkovo…..

A prav slišim in vidim?!?! Z.J. se je spravil nad vrtičkarje!?! Aleluja! Te napol podrte barake sredi mesta, z vseh vetrov skupaj zvlečene kolibe, ograje, klopce… Če pa jaz samo pomislim, da bi postavil novo, lepo in okolju primerno uto za svojo hišo, imam že inšpekcijo na vratu. Buldožerje in takoj “urediti” okolico. Vrtičkarji naj trimčkajo kje drugje, solato pa naj kupujejo na tržnici.

Bravo za Jankoviča če bo držal besedo.Tole kar se kopiči okoli
Žal je največja sramota,no ja med največjimi,Ljubljane.

Smrdi,psi lajajo in tulijo,pujsi krulijo,gosi gagajo ……. prodajajo gnoj in
še kaj,clo neke vrste barakarsko oštarijo so si naredili,prodajajo seveda
pivo…. popolnoma nesprejemljive stvari se dogajajo tudi
okoli POP TV.

“Cigan” najbolje zna, kako postopati z ciganijo.

Tik ob vrtičkih pri Žalah je tudi cigansko barakarsko naselje. Vtrički so urejeni, okrog naselja pa tako kot smo lahko videli na TV, ko so kazali naselje Strojanovih. Torej okolico bolj kot vrtički kazi navlaka okrog teh barak. Če bo ukazal pospraviti tudi to (kar pa močno dvomim, da bo imel toliko jajc), potem OK.

vrtički niso urejeni.Edino prav bi bilo,da se na vrtičkih pojavi sanitarna
inšpekcija. Bi imela kaj videti in vonjati.
Zanima me,v katerem evropskem mestu,bi našli rejce pujsov,koz,gosi,kokoši…
da o mačkih in psih ne govorim,v bližini centra glavnega mesta.

kakšno cigansko naselje? Jaz mislim, da to vse k vrtičkarjem spada, namreč tam še nikoli nisem nobenega cigana videla.

Malce naprej od vrtnarije Ravnikar na Koželjevi ulici je na isti strani cigansko barakarsko naselje. In tam, kjer je predviden priključek Kranjčeve na novo cesto, ki jo bo povezala s krožoščem, navadno postopajo mladi Cigani.

Dokaz, da trgovci o politiki pojma nimajo. Vrtiček je sedajle zadnji po pomembnosti v županovanju.

začneš pač tam kjer imaš kaj upanja za zmago. na koncu mandata pa bodo tako ali tako krivi drugi, da ni izpolnil svojih utopičnih obljub katerim so ljubljančani nasedli na volitvah.

vrtičke stran, namesto njih pa tja postavit park! tako bomo vsaj vsi kaj imeli od tega…

vrtički kazijo podobo Ljubljane:))
Sem opazil, da so med vrtički zakoličene peš poti za turiste, torej moti turizem, da ne govorim o tem kako to moti JankoviĆa, ker mu vrtičkarji ovirajo gradnjo stadiona….

New Report

Close