Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsaka stvar ima svoj čas in prostor, tudi koitus

Vsaka stvar ima svoj čas in prostor, tudi koitus

Redkokateri starši svojemu otroku povedo kje je njegov začetek. Marsikoga to neskončno zanima. Za začetek naj bo dovolj.

Hvala vam za vašo pozornost.

131 Cherub Angels Kissing Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images -  iStock.

.

Človek je nematerialno bitje v materialnem telesu. Kot nematerialno bitje imate neverjetne sposobnosti.

Kot nematerialno bitje sem v onostranstvu, materialno telo je v tostranstvu. Svojega materialnega telesa ne vidim, vidim samo odsev svetlobe.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 19.08.2021 ob 14:40

Redkokateri starši svojemu otroku povedo kje je njegov začetek. Marsikoga to neskončno zanima. Za začetek naj bo dovolj.

Hvala vam za vašo pozornost.

Na klopci v temi.

V avtomobilu na prednjem sedežu.

V gozdičku na dekci…

Hvala. 🙂

Dva, ki izdelujeta otroka bi lahko naredila kakšen posnetek tehnološkega postopka in to dala kasneje otroku kot darilo. Nevidno bitje združi starša, da se lahko materializira. Nevidno bitje ima nevidne oči.

Bil sem zunaj na balkonu kjer sem prižgal cigareto in opazoval konico cigarete, ki je žarela v rdeči svetlobi. Ko žarečo konico približam očem začutim infrardeče sevanje. Nekje je nevidno bitje, ki ga infrardeče sevanje ne moti. Trenutno sem sam v prostoru dnevne sobe kjer nevidnega bitja ne vidim. Človek je tudi nevidno bitje v materialnem telesu. Če ni svetlobe ne vidim odseva od materialnega telesa. Možno je tudi, da je več nevidnih bitij v prostoru kjer sem trenutno, sam jih ne vidim. Nevidna bitja imajo nevidne oči. Nevidne oči me opazujejo.

Vse je animacija. V centru sistema je vrhunski mojster animacije. Okrog vrhunskega mojstra je večna tema. Vrhunski mojster ne pozna ne dneva ne noči. Tam kjer je vrhunski mojster okrog njega svetlobe ni. Vrhunskega mojstra je izredno težko videti. Pred njim je nekaj podobnega kot ognjišče. S palico vsake nekaj časa, ki ne obstaja požoka po pepelu, da vidi če še kaj tli. Vrhunski mojster animacije je popolnoma gol. Ne potrebuje nobene obleke. Od njega se odbija neka kot fluorescenčna svetloba. Prekrit je z luskami ki odbijajo zeleno svetlobo. Tudi obraz ima prekrit z luskami. Na glavi  ima dva kratka rožička. Nima las, samo zelene luske. Na stopalih ima prste brez nohtov. Namesto nohtov ima kremplje, ki odbijajo svetlobo. Na dlaneh z luskami ima prste s kremplji. Vrhunski mojster animacije je absoluten gospodar časa. Nahaja se v večnosti.

Ma daj. Koitus je pa čista jeba.

Pred rojstvom je otrok v materi. Celo vesolje okrog otroka je mati. Oče daruje svojo spolno celico in lahko odpotuje neznano kam. Njegova glavna naloga je končana.

Svet v katerem se nahajate je v resnici čarovnija.

Jaz sem bila na začetku le majhen paglavec. Še manjši kot žabini. 🤣

Dobro jutro 🙂 Takrat, ko sem pisal o čarovniji sem hotel še en tekst oddati, pa me je zmanjkalo kar za računalnikom. Za ta tekst je sedaj že prepozno ker je omenjal svetlo Luno obsijano s Soncem na južnem nebu 🙂 Ko smo ravno pri teh paglavcih in spolnih celicah je to biološko predstavljeno izredno enostavno. V resnici je to neskončno daleč od enostavnega. Ta tretji faktor se vedno preskoči, ki ga sam imenujem nevidno bitje. Je pa najpomembnejši pri teh procesih. Znanstvenik lahko opazuje samo tisto kar se vidi. Vidi lahko samo odsev svetlobe. Tudi, če vi opazujete znanstvenika lahko vidite samo odsev svetlobe od njegovega materialnega telesa. Samega znanstvenika se v resnici ne da videti, ker tudi znanstvenik je nevidno bitje v materialnem telesu ravno tako kot tudi vi.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 20.08.2021 ob 06:03

Bil sem zunaj na balkonu kjer sem prižgal cigareto in opazoval konico cigarete, ki je žarela v rdeči svetlobi. Ko žarečo konico približam očem začutim infrardeče sevanje. Nekje je nevidno bitje, ki ga infrardeče sevanje ne moti. Trenutno sem sam v prostoru dnevne sobe kjer nevidnega bitja ne vidim. Človek je tudi nevidno bitje v materialnem telesu. Če ni svetlobe ne vidim odseva od materialnega telesa. Možno je tudi, da je več nevidnih bitij v prostoru kjer sem trenutno, sam jih ne vidim. Nevidna bitja imajo nevidne oči. Nevidne oči me opazujejo.

To pa je magična cigareta🤣

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 11.03.2023 ob 08:34

To pa je magična cigareta🤣

Res je magična cigareta 🙂 Podnevi vidim cigareto tudi ko ni prižgana, bolj precizno rečeno vidim samo odsev svetlobe. Ponoči, ko je temno pa najbolj krasno vidim žarečo konico cigarete, ki žari v rdeči svetlobi. (elektromagnetna valovanja so najbolj “finosnovni” del fizike)

Nevidno bitje ali pa program na konzoli igralca🥴

 

To je zdaj vprašanje!

Ja, zase sem že nekajkrat na forumu postavil trditev, da sem v osnovi zasnovan kot program.

New Report

Close