Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsake tolk časa

Vsake tolk časa

Se zgleda mora kdo spucat.

Pa zakaj tolk faušarije in blatenja????

Skrivanje za enimi blablabla nicki in udrihanje vsepovprek…

Dejte se malo skulirat in magari ugriznit v tipkovnico! Če je nekdo pošten, je lahko impulziven, nestrinjajoč… tudi pod svojim nickom.

Meni pač ni vseeno, da se blati po forumu:-((

Za tiste, ki jih bo zmotil moj post pa tole: sem Kristjana po nicku in v realnem življenju, po nasvetu nekoga, ki forum ekstremno dobro obvlada (predvsem pa iz spoštovanja do njega) sem začasno spremenila nick v Dove**.

GLP, s kom torej čvekam? Z eno osebo ali v bistvu z dvema???????

Se popolnoma strinjam!
In zato se nerada vtikam s svojim pisanjem na taka in drugačna “nesramna” sporočila!
Punce; tu bi naj bila doma dobra volja! Ne pozabite tega!
pa pa

Odvisno kolk so ti pomembni nicki….

Oseba je pa ena sama, in je napisala pojasnilo, zakaj je bil nick spremenjen…

Mah, še vedno ne razumem. Spomnim se, da so te nekaj napadali, ampak saj…………..a te res tolk ožuga, če ti neznanci nekaj napišejo? Pa saj veš, kakšne čudne ljudi zemlja nosi.

acjom, ja!

Bi ti lahko napisala na icq, pa bom raje tule. Ravno bojazen, da nas bo kdo spljuval nas marsikdaj odvrača od tega, da bi pripisali tisto kar v resnici mislimo..

Ok, pod kr enim nickom, no problem, zadeva se zakomplicira, če hočeš imet vedno samo svoj nick.. pa si raje tiho. Itak, jaz tudi, večinoma.

No, danes ni šlo…. brez pripomb:-(

;)))
……..vem, da jutri bo srečen dan….la.lal.lal…..

Assya, za nickom vedno stoji človek. Prizadelo me je šele takrat, ko sem ugotovila (pa ne sprašuj tule kako), da je to oseba, ki mi je bila zelo pri srcu.

Aha, že štekam, pomembno sporočilo za forum….;-)))))))))))

Martinovanje bo, pa ja!

No, to pa je drugače, če ugotoviš, da to osebo celo poznaš osebno. Saj je bilo tako, ne?

Ne, prvi maj!
Bejži zaj spat!!!!!

assya, ne čisto tako, je pa …

Če bi to razlagala tu, najbrž jutri ne bi “pasala” v svojo kožo…

Seveda, prav maš, grem kurit………….

Eh, polena na kup zlagat………:-)))))

Oprosti, nekaj čisto mimo: kaj pomeni utripanje “pisma” desno spodaj na rač. (ikonca)

Po mojem, da boš dobila kako sporočilo.

ok, ugotovila. Človek se pa res uči vse dolgo težko življenje. Lahko noč. in eno bolho za pomoč.

Ja, bolhe so zakon….

Grem malo pogledat, kje je kaka…

Lahko noč!

Ampak a štekaš, jaz bom Dove** pogrešala…………..men sta ble prej dve!

Hja!

Meni se je zdelo da je samo zunanji videz spremenjen….

Nekaj v stilu: volk dlako menja………………..

Sploh pa, a ne bi malo spali?

Aja!

Pozabila, sem povedat, da si mi pokvarila post…;-)))))))))))

Ja, bi, ampak ti povem po pravici, da kar nekaj razmišljam o tem. In še o drugih rečeh. Včasih se tile posti in teme kar nekaj nakopičijo.

Joooooooooooj, šele zdaj sem opazila. Čist sem noter. Ej, res sori. Ma dejmo it spat. Ne, res mi je žal, ker vem, da ti to nekaj pomeni.

Lahko noč!

Všeč mi je, da si se zmigala na icq, čeprav te še nimam (kot je enkrat meni napisala MOjca) v svojem objemu….;-))))))))

—–

New Report

Close