Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse je krivo to ku…upanje

Vse je krivo to ku…upanje

Sploh ne vem o čem govoriš. Registrirat kam, kdaj, zakaj?
[/quote]

Dejmo dejmo 🙂 hodim spat s kokošmi, kdo bo dočakal no…

Ljubezen. Intravenozno 😉

Ah, ja. Jaz sem v istem šmornu. Več kot leto že traja moje sanjarjenje. Sem pa trenutno v fazi, ko mi je sicer jasno, da iz te moke ne bo kruha, ampak sanjarim pa še naprej. Mislim pa, da če ne bi bilo korone in vseh teh prepovedi, bi ga že zdavnaj prebolela, ker bi potovala. Po moje ni čisto nič narobe, če takole kdaj malo sanjarimo o kom, seveda v mejah normale 🙂

Dejmo dejmo 🙂 hodim spat s kokošmi, kdo bo dočakal no…
[/quote]

Pa pejdi spat, kdo ti brani. Res ne razumem kaj sploh hočeš. Neke kratice. Zgleda, da ni vmes samo pijača, ampak še kaj snifaš.

Pa pejdi spat, kdo ti brani. Res ne razumem kaj sploh hočeš. Neke kratice. Zgleda, da ni vmes samo pijača, ampak še kaj snifaš.
[/quote]

🙂 Te pali nadzor, hočeš bit glavni, pomemben. ..pa bodi. Kdo ti brani. Pokaži kaj znaš in zmoreš, dej. Čakam..

Oseba Moja misel je pač nezrela, nedorasla in otročja, ki ne zna nehati s cepetanjem in raje vse uniči, kot temo, samo da ima prav, četudi nima. Pustite jo pri miru in ignoriranje, tako ji bo zmanjkalo hrane.

Avtor/ica, čeprav včasih težko, se je včasih potrebno zavestno odločiti. Stvar izbire in odločitev. Za karkoli se kdo odloči pri izbiri, je pomembno, da mu za slednje nikdar ne bo žal.

A dej? Ko ne popustim in pokažem kremplje sem slaba oseba, nedorasla, otročja…? Bi morala skloniti glavo in jokati, a? 🙂 Pustite jo pri miru, da ne bo kaj izdala..morda se je napila, zadrogirala, pa bo v momentu vse izblebetala na javnem forumu, ker nora je dovolj, da to naredi. 🙂

Pozabil še dodat, da kot pajkovka vabi na ZS za svoje sprijene namene. Se pa ve, da je to tip in ne ženska.

Pozabil še dodat, da kot pajkovka vabi na ZS za svoje sprijene namene. Se pa ve, da je to tip in ne ženska.
[/quote]

Pridi ali objavim video 🙂

Jaz tudi zaključujem debato.

Vidite kako poteka manipuliranje pretkanega starega mačka oziroma kot rad sam pravi volkca, lupota 🙂 Alfa samca itd itd Dixy, iDesi, … to traja že leta! Piše vedno prvi v zs in vleče informacije ven, potem pa javno blati in misli, da se jaz bojim. 🙂 Jaz sem ti rekla, da nimam več kaj izgubiti. Mislim pa, da si tokrat ti tisti, ki lahko izgubi več. A ne bom več tista, ki je tiho, ki menja nicke, ki beži in se zadržuje, ker njega moti moja prisotnost na forumu. Nič ti nisem naredila, niti te ne poznam. A vsak dan se spravljaš name. Zakaj? Povej nam. Vse zanima… 🙂 to je postala že telenovela

Sem te prosila, rotila, da me pustiš pri miru. Moderatorje, policijo, kriminaliste, … no. Da vidimo kako izgleda, če se stvar obelodani. Le kaj bodo ljudje rekli? Mene zelo zanima, ker nisem več pametna 🙂 ne vem kaj naj, da bo končno mir?

Torej… vse se je začelo daljnega leta 2017, če me spomin ne vara z enim sporočilom v inbox na facebook-u 🙂 Da me je sanjal in da je bilo opasno.

Je bilo tako kajneda? Al sem kaj spregledala prej sd? 🙂 iskreno se ne spomnim kdo je koga dodal na fb in zakaj, pomagaj mi 🙂

Avtor, če želiš, lahko še enkrat odpreš temo, tu nas je nekaj, ki bi morda lahko kaj uporabnega rekli na tvoje razmišljanje.
V tem šundru tule razprava nima smisla, sam vidiš, zaradi koga ali česa.

Mogoče je bolje, da odprem temo ekstra samo za ta namen? Da vidimo koliko klikov in ogledov bo… je to tvoj cilj kajne? Zato me drocaš? Za oglede? A je vredno nekoga nadlegovati za keš? Za pingo sokec? Nekoga provocirati vsak k dan, da se smejite in norčujete s klapo na tuj račun..? Smešno ne 🙂 zmajevka spet popenila, veš kako se je repenčila. Vedno tezne na iste fore a? 🙂

Da vidimo koliko bo smešno te dni in komu.


ali pa utihni.pateticna si.

Avtor, če želiš, lahko še enkrat odpreš temo, tu nas je nekaj, ki bi morda lahko kaj uporabnega rekli na tvoje razmišljanje.
V tem šundru tule razprava nima smisla, sam vidiš, zaradi koga ali česa.
[/quote]

Ne ne bom kar tukaj pisala naprej 🙂 sama. Ni mu zabavno, ko ni on tisti, ki provocira. Pravi, da sem dolgočasna.

A on vsak dan droca pod raznimi anonimnimi vzdevki. Nič mu ni sveto. Niti poroka, niti družina, niti vera, niti otroci. Potlačit dol kolikor se le da žensko, ki bi jo rad raztrrgal – karkoli naj bi to pomenilo. Zdaj vem kaj pomeni. Uničiti brez razloga življenje nekomu iz čiste zlobe, tako je sam rekel. Medtem ko jaz iz dolgčasa komentiram in skušam pomagati s svojim znanjem,.izkušnjami, včasih tudi kakšnimi manj uspešnimi poskusi, je njemu vir zabave zaničevati mojo misel. Na zs, na email, javno na forumu.. na vsak način. Le da nima miru. Ne sme ga imeti. Kako je lahko srečna in zadovoljna, nasmejana, ..? Ne sme biti! Treba jo je uničiti in ji izbrisati nasmeh z obraza.

Ne ne bom kar tukaj pisala naprej 🙂 sama. Ni mu zabavno, ko ni on tisti, ki provocira. Pravi, da sem dolgočasna.

A on vsak dan droca pod raznimi anonimnimi vzdevki. Nič mu ni sveto. Niti poroka, niti družina, niti vera, niti otroci. Potlačit dol kolikor se le da žensko, ki bi jo rad raztrrgal – karkoli naj bi to pomenilo. Zdaj vem kaj pomeni. Uničiti brez razloga življenje nekomu iz čiste zlobe, tako je sam rekel. Medtem ko jaz iz dolgčasa komentiram in skušam pomagati s svojim znanjem,.izkušnjami, včasih tudi kakšnimi manj uspešnimi poskusi, je njemu vir zabave zaničevati mojo misel. Na zs, na email, javno na forumu.. na vsak način. Le da nima miru. Ne sme ga imeti. Kako je lahko srečna in zadovoljna, nasmejana, ..? Ne sme biti! Treba jo je uničiti in ji izbrisati nasmeh z obraza.
[/quote]

Ni bilo namenjeno tebi, pač pa avtorju teme. Razen seveda, če si to ti. V tem primeru se opravičujem.


ali pa utihni.pateticna si.
[/quote]
Počasi, “noč je še mlada” 😉 tako si napisal, se še spomniš kdaj in zakaj? Zanimiva zgodba…

No, vmes se ne spomnim kdaj in kako je prišlo do tega, verjetno po priporočilu aplikacije #, najdem fotke mojega rojstnega kraja, ki so mi bile všeč in jih povšečkam. Vidim, da so njegove in sledim. Takrat sem imela težko situacijo in hudo domotožje. Nasploh pa je fant bil izredno zanimiv in zelooo meni podoben. Moška različica mene (vsaj tako sem po objavah lahko sklepala). Skupne vrednote, všeč so nam podobne stvari in tako dalje. Pa sva nekaj sporočil izmenjala kar tako brez veze..

Ni bilo namenjeno tebi, pač pa avtorju teme. Razen seveda, če si to ti. V tem primeru se opravičujem.
[/quote]

Nisem avtor teme. Vem pa kdo je 🙂 kot tudi avtor premnogih drugih podobnih tem. Želi odziv? Zdaj ga bo dobil. Enkrat za vselej bova to razčistila. Kjerkoli že. Prckanje na vsakodnevni bazi je šlo čez vse moje meje in dovolj je. Naj pove zakaj me izziva vsak dan pa neham. Kaj sem mu naredila, da me provocira vsak dan, da se skriva za vsemi temi nicki, predstavlja kot ženska, itd? Kaj hočeš od mene? Povej… verjamem, da marsikoga sedaj že zanima. Če ne še, pa še bo… počasi. 🙂 imam tudi video gradivo, moram samo pogruntat kako to prilepit sem gor xD če ne bom slikice zalepila ..bo lih tako ok

Ne ne bom kar tukaj pisala naprej 🙂 sama. Ni mu zabavno, ko ni on tisti, ki provocira. Pravi, da sem dolgočasna.

A on vsak dan droca pod raznimi anonimnimi vzdevki. Nič mu ni sveto. Niti poroka, niti družina, niti vera, niti otroci. Potlačit dol kolikor se le da žensko, ki bi jo rad raztrrgal – karkoli naj bi to pomenilo. Zdaj vem kaj pomeni. Uničiti brez razloga življenje nekomu iz čiste zlobe, tako je sam rekel. Medtem ko jaz iz dolgčasa komentiram in skušam pomagati s svojim znanjem,.izkušnjami, včasih tudi kakšnimi manj uspešnimi poskusi, je njemu vir zabave zaničevati mojo misel. Na zs, na email, javno na forumu.. na vsak način. Le da nima miru. Ne sme ga imeti. Kako je lahko srečna in zadovoljna, nasmejana, ..? Ne sme biti! Treba jo je uničiti in ji izbrisati nasmeh z obraza.
[/quote]

Da te ni sram tako se vsiljvat v eno debato in iskat pozornost. Zapri gofljo tukaj gor in odpri debato za motene, pa boš mela dovolj pozornosti.

Da te ni sram tako se vsiljvat v eno debato in iskat pozornost. Zapri gofljo tukaj gor in odpri debato za motene, pa boš mela dovolj pozornosti.
[/quote]

Samo nekomu gre lahko ta moj zapis v nos. Ostali se hihitajo in pripravljajo kokice. Je tako monovci? Odkrila bom tančico skrivnosti moje misli, razmisli, pomisli, mislim, …. xD Tega ne smete zamuditi. Bo EPIC

Samo nekomu gre lahko ta moj zapis v nos. Ostali se hihitajo in pripravljajo kokice. Je tako monovci? Odkrila bom tančico skrivnosti moje misli, razmisli, pomisli, mislim, …. xD Tega ne smete zamuditi. Bo EPIC
[/quote]

Ti kar nadaljuj:)) Najprej si mi šla na živce, zdaj pa že nestrpno čakam nadaljevanje telenovele:))

..in v glavnem..nekaj tednov ali mesecev za tem, se ne spomnim več, je tekla eno noč ena opasna debata do jutra ko je zaspal. Da se prepričam ali res spi, pošljem neke opasne slikice (z neta) in čakam na odziv, ko bi mu tudi povedala, da slikce niso moje, sem pa vmes zaspala. Sem mu naslednji dan povedala, da niso moje in poskusila obrniti nerodno situacijo na šalo, pa mi je zameril. Rekel, da sva tukaj zaključila in adijo. Pravi moški, se ne pusti zaj… 🙂

Zaman so bili vsi poskusi opravičevanja. Surla do Pakistana. Ok, življenje je šlo naprej, jaz nisem nikoli nič od tega zamerila – zakaj bi, saj se nikoli nisva niti videla ne nič. In takrat prvič registriram na mon Ojej. Pa me je nekako prepoznal. Pa se je prcanje začelo…. teme takšne in drugačne, zsji, maili… v nekaterih je bil ženskega spola, v drugih moja “podrejena”… pojma nimam kaj vse. Cilj katerih pa je bil izvleči informacije, da bi me lahko napadal. Javno blatil? Izsiljeval? Kaj pa vem kaj vse..? Zakaj? Ne me vprašat. Vprašam njega. Pa pravi da iz ćiste zlobe – se spomnite te teme? No in tu pridemo do kolesarjenja in zasledovanja..

Seveda bom nadaljevala. Dokler bo nadaljeval z rednim vsakodnevnim nadlegovanjem na monu in provociranjem.

Imam tudi bolj sočne informacije, samo tiste se me ne tičejo, pa boste morali počakati, da se še kdo opogumi.

In… mi reče mama, da se en čuden suče okoli bloka. Najprej na motorju, potem s kolesom. Da vsak dan gre mimo in gleda. Po opisu sem vedela takoj za koga se gre. Ker imamo kamere, jih nastavim tako, da dobim sporočilo ob vsakem premikanju in seveda preverim kdo je. Kamera potrdi tega opasnega. Napadi na forumu se stopnjujejo do groženj mojim otrokom (se spomnite te debate? Imam vse shranjeno brez skrbi). Nakar nekega dne medtem ko sva z očetom čistila pred blokom fižolete, pride in se parkira direkt pred blok in gleda. Gleda gleda gleda.. meni se je zdela cela večnost. Nič niti ppzdrava, ne nič. Samo temna mafijska očala gor in opazuje. Me je spreletel srh, sem že mislila klicat policijo. Tip ni normalen. Po mojem je imel pištolo ali kaj, zakaj bi nekdo čakal in strmel vame? Brrr…

No. Izkazalo se je (to sem izvedela pred kratkim), da je poročen in ne vem kaj.. očitno neki ni štimalo doma al kaj, pa je rabil malo družbe, ne vem. Ne sodim in ne drznem si ugibati, samo na nenavaden način se je tega lotil. Teme na forumu odpiral take psiho, mi pisal da zakaj ga tam omenjam,.zakaj odpiram te teme in podobne neumnosti, jaz pa prvič videla vse skupaj! Meni je vseeno, če mi nihče na svetu ne verjame, sem prijateljicam in domačim sproti vse kazala in shranjevala, vsi brez izjeme so mi svetovali da se odstranim s foruma, da ta nima vseh koleščk, celo.odvetnica in kriminalist, na katera sem se obrnila po nasvet in pomoč, ker jw tl spletno nadlegovanje postalo res škodljivo za moje zdravje. To niso direktne grožnje, temveč zavajanje in spretno manipulatorsko obnašanje, s pomočjo neštetih profilov (registriranih in ne) na trenutke sem celo pomislila, da je admin te strani, ker ne glede na moj nov vzdevek, me je takoj pohopsal.. četudi sem na zaćetku spremenila način pisanja.

New Report

Close