Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse, ki ste naročene na kakšno otroško revijo

Vse, ki ste naročene na kakšno otroško revijo

Prosila bi vas, če lahko katera pogleda v male oglase (katerekoli otroške revije) seveda za november 2004, če kdo prodaja voziček ABC Design Novus 3 ali novus 4. Hvala za pomoč.
Lp Mojca

Morebiti tudi tukaj kaj najdeš……..

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ojla
A si še jezna name al se je jeza že pomirila?
Lep dan

Ha ha ha pa bom jaz odgovorila!!!!
Lola je karakterno skoraj ista oseba kot jaz ::)))), zato mislim, da ni več jezna na tebe AMPAK te bo pa spremljala na vsakem koraku hihihihihihih
Pa lep sončen dan obema!!!!!!!

Hi, hi…….. a si ti videla, kaj je napisal moj alter ego?? ;o)) Lola ni jezna več kot minuto ali dve, ker od jeze baje rit raste…. ;o)) Tako ŽN pravi….. Ji kar verjamem! :-)))))

Pa tudi, če bi bila divja nate, to še ne pomeni, da ti ne ponudim pomoči, če jo lahko!

Uživaj!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Aja???? Se držim, da ne padem s stola…….. ;o))))))))) He, he….. Eliumči, ne vem, zakaj ne gre ob tem dejstvu še komu drugemu na smeh………. ;o))))))))))))))

Želim sonce tudi tebi!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ja hvala za pomoč. Sej tudi sama pravim, da je škoda živcev za take stvari. Bolje je, da smo vsi zadovoljni in srečni.
Ravno danes smo dobili poračun za elektriko – pa bo šlo spet 30.000 sit. No deljeno z dva je le 15.000 sit – pa sem spet profitirala, ane Lola??
hehe
“joke” ne samo je res veš, da si delimo stroške na 2 dela. Tako pač imamo in smo vsi zadovoljni. No tale poračun nam ni ravno všeč, ampak kljub temu se imamo radi.

lepo se imejta in uživejta, midva z mojim sončkom greva spet na sprehod…
lp Mojca

Mi smo dobili 22000 sit….. ;o() Torej smo malce bolj pridni….

Vidva le uživajta in nehaj že pogrevati šmorn. Ne maram pregretega! ;o))

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

HA HA HA!

Zdej pa res greva. Čav

jaz sem pogledala v revijo mama in moj malček. v reviji mama je to:

PRODAM ZELO OHRANJEN KOMBINIRAN VOZIČEK ABC DESIGN, VOŽNJA V OBE SMERI, ŠPORTNA KOLESA, UGODNO. TEL:031/648-128

PRODAM VOZIČEK ABC TRIKOLESNIK Z VSO DODATNO OPREMO, RABLJEN CCA 6 MESECEV. TEL:031/269-068 ALI 03/490-6071

v reviji moj malček:
PRODAM OHRANJEN VOZIČEK 3 KOLESNIK ABC DESIGN NOVUS 3 Z ZAVORO, BEŽ MODER, Z ZIMSKO VREČO, SENČNIKOM IN POKRIVALOM ZA DEŽ, ZA 25.000 SIT. 041/731-437

priporočam ti, da pogledaš malo na ringaraja.net in na bolho (wwwbolha.com)

lp patricija

na bolhi je kar nekaj takšnih vozičkov. preglej.

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Hvala sem pogledala, pa ni nič. Ta ga je pa že prodal, ostala dva pa nista taka. Vsem hvala za pomoč.
Lp Mojca

mOJCa, morda samo nasvet.

O Novus 3 je bilo že veliko napisanega na forumu, na žalost nič dobrega (radi se zlomijo, niso stabilni). Tudi sami smo ga (žal) kupili in ti odsvetujem nakup.
Novus 4 pa je menda v redu.

Ej Mojca od kod si. Mi imamo eno leto star ta voziček doma. Pa razmišljam, da bi ga res lahko prodali. Mi smo iz MB-ja.

MucaC

New Report

Close