Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vse klapa samo seks ne

vse klapa samo seks ne

Nirvanisti, lahko je na smrt utrujen. Če dam jaz pobudo za seks , je takoj akcija 🙂

Sej si tut ti kdaj nergava veš.

Zagrenjena in tečna postanem takrat, ko po jutranjem seksu že čez kakšno uro ali dve skače okrog mene in me nagovarja, če bi še eno tako dobro rundo, kot sva pred tem. Sem zelo vesela, da sva se našla, ampak včasih je pa zelo mučno in utrujajoče gledati nergavega nepotešenega dedca.[/quote]

Ah, to je pa nekaj drugega. Se ti opravičujem za prejšnjo pamet. To pa res ni preveč normalno. Se zna zgoditi, da se ti bo počasi ravno zaradi pretiranega libida počasi zagravžal, potem pa…

Sem brala še naprej – a si že zaključila, boš travmirala še naprej zaradi seksa, ker ti je prehudo* V ponedeljek pripravi ločitvene paprije, pa glej, da čez teden dni ne boš nazaj prismrkala, ker ti je bilo prelepo. Govori ženska. In sprašuje, če slučajno vidva vsaj ob treh ponoči vstaneta, da bi vsaj dve turi opravila, če bi ena trajala vsaj dve uri? Ker potem še vsaj dve uri okrog tebe skače. Ali komu nakladaš v tri krasne? Pa se loči, koga bi sedaj želela v kaj prepričati?
Drugače pa, še dobro, da smo različni, ker je tudi zame lahko seks problem kot ves drugi in te bi z lahkoto, kot praviš ti na drugi strani, pustila samo, brez premoženja. Kaj mi mar. Samo ne potem tarnati, kakšni prasc* so ljudje. In še vprašanje – bi postavljala pri naslednjem potrebe na vago ali kako bi stehtala? Oziroma bi bilo pravično, če bi imela potem ti kakšne večje potrebe po financah v naprej, pa ti jih ne bi zmogel nuditi. Bi bilo fajn tako zgodbo potem iz tvoje strani slišati. Si pa predstavljam tudi, kako bi požrla, ko bi našel sebi primerno in te povohal več ne bi … se najdejo scenariji, kjer tudi ti s svojimi besedami pogoriš.

Sem res mislila, da si že pri ločitvi. Ti pa še vedno vseeno na pobudah in akcijah, kot v štacunah.

A nisi na začrtku napisala, da ga še vedno ljubiš? O kakšnih čustvih je torej tu govora?
Aja, pa jaz ne bi bila z nekom, ki bi seksal samo 1x tedensko, pa še to, ker glih mora…

Itak!! Ko dobiš primernega oplojevalca, ga je potrebno obdržat dokler ne opravi svoje funkcije. Za to se splača tudi malo potrpet in se prisilit. Če se pa zdaj počutiš kot prostitutka oz. da se ti zdi, da je seks kot plačilo za opravljeno delu, utegne biti, da si si glede tega tudi sama kriva. Klasičen izgovor za zavračanje seksa po fazi zaljubljenosti gre v stilu “če bi bil bolj aktiven pri domačih opravilih, potem…” in očitno največja težava takih kot si ti postane potem, če se dedc dejansko začne bolj brigati za ta dom.

Ti v svojem sploh ne vidiš moškega in morda ga kot takega sploh nikoli nisi videla. Morda si celo iskala takega, vendar si mu že v začetku dajala popolnoma druge signale, ker si ga lahko le na tak način obdržala. Predstavlja(l) ti je le neko varnost in “očeta tvojih otrok”. Umiril pa se bo šele takrat, ko in če bo začel “dobivat” bolj redno – pri tebi ali kateri drugi.

Ni res. Še vedno ga ljubim in občudujem. Rada ga objemam in poljubljam, rada se z njim crkljam, obožujem njegovo masažo,prijetno mi je ko me on poljublja in objema, še vedno včasih rada dam pobudo za seks in ga presenetim na kakšnem kočljivem mestu,seveda, ko sem razpoložena za seks, ampak ne morem pa seksat vsaki dan samo zato, dabi njemu ugodila,kapiš[/quote]

Razumem egoizem… Rada bi, da se v zakonu ugodi tebi. Tuje ugodje ti je pa že odveč. Pišeš samo, kaj TEBI ugaja, ko se on potrudi. Da bi se pa ti potrudila, to pa ne. Samo takrat bo seks, ko tebi paše. A misliš, da njemu vedno paše tebe masirat in se matrat s tabo? On to počne tudi takrat, ko njemu ni do tega, ampak ti ugodi, ker ve, da boš zadovoljna. Ti pa samo tisto in takrat, ko tebi odgovarja. Ko tebi ne, tudi njemu ne sme. Enkrat te bo načevljal, potem boš pa spet tudi ti naenkrat znala delat dedcem tisto, kar njim paše, samo da kakšen pri tebi ostane.[/quote]

Kako to misliš, enkrat te bo načevljal? In kaj če bo ona njega načevljala, ker jo dnevno sili v nekaj, kar ji ne paše. To je dobesedno posiljevanje. Tudi jaz ne bi živela z nekom, ki bi non-stop visel na p*ički, pa je lahko zlat. Mi pač ni seks na prvem in edinem mestu, mi je poleg tega še marsikaj drugega v življenju pomembno, da ne govorim, da ženske imamo še kup drugih hormonskih težav in da bo se zaradi tega dec mulo. Hvala lepa.

Na srečo imam takega, da imama podobne apetite in tovrstnih težav nimama, vendar te razumem in po moje bo še slabše. Ker eni imajo res noč in dan pred očmi samo p*ičko. In tvoj je izgleda, eden od teh.

Itak!! Ko dobiš primernega oplojevalca, ga je potrebno obdržat dokler ne opravi svoje funkcije. Za to se splača tudi malo potrpet in se prisilit…[/quote]

Če kaj takega poveš ženski na glas, si pa moški prasec in šovinist. 😀

Ko bi ženske iskreno povedale možem pred poroko, ni problema – dokler se ne oženiva, bova seksala ko zajca, potem bom pa imela pa vedno več izgovorov, najprej otroke, potem bom zmatrana, potem se mi en dan pač ne bo dalo, potem me bo bolela glava, potem pridejo na vrsto hormonske sprembe, potem me boš odbijal s svojo pohoto, medtem bom po potrebi z odtegovanjem spolnosti tudi izsiljevala…

Ubogi dedci, res. Pa jih ne pomilujem, so najbrž sami krivi.

Dober seks ne pomeni dobre veze, brez dobrega seksa pa dobre veze ni.

Točno to sem razmišljala sama ob prebiranju postov. jaz pa vseeno mislim, da kaj dosti ljubezni in poželjivosti pri tebi ni, tako da….. Midva pa imava obraten problem. Jaz bi vsaj 2-3x na teden, on pa 2x na mesec. Oba sva malo čez 40, v vezi pa 22 let. pa ga zaradi tega ne bom zapustila, ker ga res ljubim.

Ne vem, meni se zdiš zelo čudna.

Tudi midva sva poročena 20 let, tudi moj bi seksal vsak dan, tudi meni bi bilo dovolj enkrat na teden. Ker pa ga imam rada in se imava lepo drug z drugim, se pač malo potrudim in seksava vsaj 3x na teden. Pravzaprav se moram potrudit samo da zalaufam, potem je itak tudi meni fanj. Pa sva oba kolikor toliko zadovoljna. In ne, ne počutim se zaradi tega izkoriščana, ker vem, da se v zakonu moraš trudit in prilagajat. Niti slučajno ne bi zaradi tega razmišljala o ločitvi, še posebno, če praviš, da je seks drugače dober. Mislim, da imaš srečo in da se tega ne zavedaš!

V vojski so dajali brom v hrano, da niso mislili na seks. Poskusi.
Tudi meni bi šlo na živce, če bi imela takega dedca.

vse klapa – lepa fasada
samo sex ne – gnilo jedro

Kako bi se počutila ti na njegovem mestu, da ti dan za dnem prosjačiš on te pa zavrača
Razmisli malo o svojem odnosu do moža, ne sexa.

Očitno privlaka s tvoje strani ni več, morda skrivaš, kak detajl iz življenja, ki pa ima težo v odnosu in te sedaj mori, ker izgleda, da se ti je mož zagabil (te odbija), drugače ne vem zakaj bi se ohladila v spolnosti (bolezen, kaj drugega?), priznaj – 1x na teden je druga liga, za več pa ti ni.
Ljubica pa je slaba izbira, ker mu bo nudila več kot ti in boš izvisela, saj veš intimnost, zaupanje, čutenje – skupni plani za prihodnost in potem boš odveč. S takimi rešitvami se ne tolaži.
Veš, moški v teh letih čutimo (in vemo od svojih očetov in starejših kolegov), da večno ne bomo funkcionirali kot moški, zato, dokler še čutimo slo in še moč je, bi to radi delili s partnerko, ko še lahko. Saj je smotano za razumeti, a tako pač je, zakon narave. Če ga boš zdaj odstavla in nebosta aktivna kako leto in se bo on s tem sprijaznil, bo konec za vedno.

“Ne morem več”, sem mož ene take žene. Če bom imel kaj več časa, bom napisal svoje mnenje. Še spremljaš svojo temo?


Mogoče pa nimajo vsi ustreznih sodelavk, da bi se tam praznili? 🙂

Še malo bolj resno…Itak da vsak dan teži in čez 2 uri spet, če pa seksa 1x na teden (če sploh), pa še takrat tebi ni…

Pri nas je drugače.Skupaj nekaj več kot 25 letNekaj let nazaj je še štimalo.Zdaj ne vem več kaj je seks,ker ga on zavrača,pa sigurno ni druge,ni bolezni,ni pa več ljubezni z njegove strani in jo je ubil tudi z moje strani.
Želim si nežnosti,dotikov,poljubov in seveda tudi seksa.Nič od tega nisem deležna,oh kakšna masaža?

Zato si zamislite tiste,ki bi se kar ločile,ko imate tako pozorne,ljubeče in seksualno normalne moške.Za vse to sem prikrajšana in sigurno nisem edina.Čakam zastonj na vse to,kar je enim tako odveč in moteče.
Med letošnjimi počitnicami seks trikrat.Nazadnje pred 6 tedni.Nima smisla za nekaj težit,prosit,se dobrikat,če je isto,kot da silim v steno.Me je minilo in razmišljam kako naprej.Ni enostavno.Ločitev,težko,raje trpim,kot da kaj spremenim.

Zato ti pravim,da bodite tiste srečne,ko si vas vaši partnerji še vedno poželijo.Takoj bi bila na tvojem mestu,da bi ob sebi imela takšnega moškega v vseh ozirih,kot ga imaš ti in še nekatere.Drugo je ko tega ni več,kot v mojem primeru.Bi si to želela?Počutim se grozno,na tvojem mestu,pa bi bila najsrečnejša ženska na svetu.
Veliko mi pomeni partnerstvo,zato moreta biti dva,sama pa nimam več se za kaj truditi,ker nima smisla.Zdaj sem nad njim obupala tudi jaz.To dobro čutim in vem,pa tako sem ga ljubila in se trudila okoli njega.Zdaj tudi jaz ne morem več biti enaka,ker me v vsem ignorira,celo občutek imam,da sem mu odveč.Da vse ostalo bi bila prisila,te pa nočem,ker nima smisla.
Živim za druge cilje,to me še pokonci drži.On ni več v prvem planu,ker me je minilo vso potrpljenje in trud okoli tega.
Moja čustva so ubita,ubil jih je on in moj trud je bil zaman!

približno polovico odgovorov sem prebrala, potem sem nehala, ker me je skoraj s.rat prijelo. večina ti govori, da si egoistka, da si zoprna baba, ki te nihče več ne pogleda, da si vse, samo človek ne, ki ima svoje potrebe in svoje dostojanstvo. upam, da se ne sekiraš zaradi vseh teh neumnosti.

jaz pa te, draga avtorica, zelo razumem. nekaj časa sem celo razmišljala, ali nisem mogoče tega jaz napisala, pa se ne spomnim, kdaj :-)) ker najini zgodbi se ujemata skoraj do pike. več tukaj ne bi razlagala, lahko pa se pomeniva preko maila, če hočeš. javi se!
lep pozdrav!

Točno tako kot si napisal. To mi vedno govori, da izkoristiva zdaj, ker bodo prišla leta, ko ne bo mogel več in se boji, da bi ga takrat zapustila, ko ne bo več spolno aktiven. Imam občutek kot da hoče seks v dobro za 30 let naprej.

Prišla sem do zaključka, da si večina moških predstavlja, ko se poroči, da so si kupili kurbo in da bo seksa koliko bodo želeli. Po postih sodeč je tudi večina žensk na žalost takšnega mnenja, da ko se poročijo, so dolžne poskrbeti, da bo mož vedno seksualno potešen. Jok brate, seksala bova takrat ko bova oba zato.
Če bi razmišljala tako, da sem ga dolžna vedno zadovoljiti, ko se njemu zazdi, se ne bi poročila ampak bi si denar služila s prostitucijo.
Težavo sem napisala namerno javno na monu, ker me je zanimalo mnenje ostalih. Vidim, da so nekatere babe tega stoletja čisto zmešane in imam občutek, da prihajajo iz kamene dobe, dati moškemu vse, ga zadovoljiti ne glede na vse, kje sem pa jaz kot ženska s svojimi potrebami in čustvi. A sem res dolžna za dobrobit partnerske zveze poteptati sebe-jaz mislim, da ne in ostajam pri tem.
Moje mnenje je, da sem tudi partnerju zaradi tega še vedno “zanimiva”, ker se mora potruditi in ne dobi vse z lahkoto.

Večina moških za smisel zveze rabi seks. Večina žensk za smisel zveze rabi pogovor.
Moški so packi, ker bi seksali, ko ženskam ni do tega. Ali so ženske packe, ker bi pogovarjale, ko moškim ni do tega? V odnosu se moraš potruditi, da tudi partner dobi od odnosa kar rabi.

večina takih moških, kakršne imava medve z avtorico, se ne zaveda, kako s svojim nenehnim “seksi” obnašanjem najedajo. kako čisto nič se ne zavedajo, da je tako obnašanje vse, samo seksi ne. jaz mojemu lahko še miljonkrat razložim, pa ne bo razumel. človek bi pričakoval, da nekaj možganskih celic pa vseeno ima, ki jih lahko uporabi za to, da razmisli vsaj to, s kakšnim pristopom ne bo opravil nič!!! zame je nenehno ščipanje v rit, prislanjanje tiča samo da se malo priklonim, neprestano nagovarjanje in teženje “matr kdaj bomo seksal, kdaj boš name zlezla” butasto, slaboumno in nezrelo. a čisto res misli, da to podžiga strast?? zakaj pa niso vsi moški taki?? zakaj pa eni točno vedo, česa ne smejo počet?? mogoče zato, ker vseeno znajo malo razmišljat in točno vedo, kaj pri ženskah pali in kaj ne. ker se znajo malo vživet v druge. taki, kot sta najina dva, pa mislijo samo nase, sori. potem sva pa medve egositki. pa kaj še!!!!!!

Hm… zanimiva situacija. Poročena sta 20 let. Sklepam, da sta stara čez 40? Ali morda prihajaš v meno? Seks z njim ti je dovolj enkrat na teden – ti je kot oprati perilo – rutina. Najbolj pa te odbija do seksa njegova naslada nad teboj. Ali je šele sedaj postal takšen? V zadnjih 20. letih ni bil tak? Ti si se poosebila sama v prostitutko, kot navajaš. Počutiš se, kot da bi te izkoriščal za seks. Ker te nenehno nadleguje, daj seksajva, te še bolj odbija. Ali bi bilo bolje, da bi te nehal spodbujati v seks? Če ne bosta tega nekako rešila, mislim, da si bo naskrivaj našel kako ljubico za manjko, ki ga ima v zvezi s teboj. Rdeči alarm je prižgan, on pa je samo tako dober, da te še prej nekaj časa “fehta” in če ne bo bolje, bo pač frčal po drugih. Skratka, povej, ali se je to v zadnjem času pričelo dogajati, da te tako napada za seks?

Ne spomnim se kako dolgo že to traja. Vem samo, da jaz skoraj nikoli ne pridem do tega, da bi jaz dala pobudo za seks, ker ni dneva, da ne bi skakal okrog mene. Jaz bi pa rada, da se umiri, da vsaj en dan ne nakaže kako bi seksal, ja to me že odbija. Naj si kar najde ljubico, pa ne samo za posteljne usluge, ampak tudi za vse ostalo.


pa dobr kje so taki desci ki hočejo vsak dan ,bemu jest bi tud …………..

New Report

Close