Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vse klapa samo seks ne

vse klapa samo seks ne

Zagrenjena in tečna postanem takrat, ko po jutranjem seksu že čez kakšno uro ali dve skače okrog mene in me nagovarja, če bi še eno tako dobro rundo, kot sva pred tem. Sem zelo vesela, da sva se našla, ampak včasih je pa zelo mučno in utrujajoče gledati nergavega nepotešenega dedca.[/quote]

A nima nič za delat? Vse sama postoriš!? NAPAKA!!

Če je moški recimo zadovoljen po enem seksu, in ima po tem dovolj fizičnega dela čez dan, mu enostavno seks ne bo šel po glavi večkrat v istem dnevu.

lp,D

vsak dec si najde ljubico če doma ne dobi, problem pa nastane že veliko prej ko ženska odrine moškega zelo daleč stran od sebe hote ali nehote, potem ko se pa ljubica pokaže je pa moški prasec…to ni prav, ženske bodite vesele da ste po dolgih letih zakona ali skupnega življena še vedno zaželjene kot ste bile na začetku, takih moških je malo.

enaka!
Re: vse klapa samo seks ne

18.09.13 09:27
večina takih moških, kakršne imava medve z avtorico, se ne zaveda, kako s svojim nenehnim “seksi” obnašanjem najedajo. kako čisto nič se ne zavedajo, da je tako obnašanje vse, samo seksi ne. jaz mojemu lahko še miljonkrat razložim, pa ne bo razumel. človek bi pričakoval, da nekaj možganskih celic pa vseeno ima, ki jih lahko uporabi za to, da razmisli vsaj to, s kakšnim pristopom ne bo opravil nič!!! zame je nenehno ščipanje v rit, prislanjanje tiča samo da se malo priklonim, neprestano nagovarjanje in teženje “matr kdaj bomo seksal, kdaj boš name zlezla” butasto, slaboumno in nezrelo. a čisto res misli, da to podžiga strast?? zakaj pa niso vsi moški taki?? zakaj pa eni točno vedo, česa ne smejo počet?? mogoče zato, ker vseeno znajo malo razmišljat in točno vedo, kaj pri ženskah pali in kaj ne. ker se znajo malo vživet v druge. taki, kot sta najina dva, pa mislijo samo nase, sori. potem sva pa medve egositki. pa kaj še!!!!!!
Odgovori • Citiraj sporočilo

za moje pojme sta egoistki samo vidve….vajina moška se obnašata točno tako kot sta se na začetku, problem pa je ker vaju to na začetku ni motilo zaradi zaslepljenosti od ljubezni in se nista pritoževali…sčasoma sta se pa oddaljili od niju dali prednost drugim stvarem npr: otroci, kariera, hobiji…
in zdaj ko sta izčrpani in ko vajin moški ni več prioriteta bi se pa radi ločili zato ker ima kot vsak človek naravni nagon ki ga želi potešiti…bodita veseli da ga po vseh vajinih odbitkih še želi potešiti z vama…dobro se zazrita vase in bosta ugotovile kje je problem.

New Report

Close