Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse me boli

Vse me boli

Nisem bolna a vse me boli, nimam moči in to sem danes slišala že od nekaj ljudi. Kaj je to? Je možno, da je luna, mag.nevihte, pritisk, toplejše ozračje..ne vem.. kaj petega? Sem vzela B kompleks in magnezij pa ni nekega opaznega izboljšanja. Pa tako bi šla na pohod.

Nerazgibanost? Mogoče boš zakrnela…

Mogoče začetek covida, veliko ljudi je zbolelo na počitnicah v tujini in ga zaneslo domov. Kroži že n-ta različica.

Odgovor na objavo uporabnika
Bluznica, 10.05.2024 ob 19:59

Nerazgibanost? Mogoče boš zakrnela…

Mogoče? Ma toliko ljudi jambra, da iščem skupni imenovalec. Sicer sem bila včeraj na eno urnem sprehodu, danes polurnem, rutine nisem spreminjala. Sem delovnoaktivna tj ne ležim vse dni.

Odgovor na objavo uporabnika
možnost, 10.05.2024 ob 20:01

Mogoče začetek covida, veliko ljudi je zbolelo na počitnicah v tujini in ga zaneslo domov. Kroži že n-ta različica.

A se to ne bo nehalo 🙁 ?

Jaz isto že tri dni kot da bi me vlak povozil. Celo telo me boli, nenormalno utrujena, samo spala bi, slabo mi je, na bruhanje mi gre, ne morem pa jest nič.

Odgovor na objavo uporabnika
enako890, 10.05.2024 ob 20:07

Jaz isto že tri dni kot da bi me vlak povozil. Celo telo me boli, nenormalno utrujena, samo spala bi, slabo mi je, na bruhanje mi gre, ne morem pa jest nič.

    🙁 naj hitro mine! Se pravi nekaj razsaja?? Veliko nas je s podobnimi simptomi. Mi je bilo slabo sredi noči, sem se zbudila zaradi slabosti, še nikoli prej. Popila konkretno dozo Zeolita in je slabost minila, utrujenost pa vztraja.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je to, 10.05.2024 ob 20:11

    🙁 naj hitro mine! Se pravi nekaj razsaja?? Veliko nas je s podobnimi simptomi. Mi je bilo slabo sredi noči, sem se zbudila zaradi slabosti, še nikoli prej. Popila konkretno dozo Zeolita in je slabost minila, utrujenost pa vztraja.

Jaz sem se isto zbudila sredi noči zaradi slabosti in šla bruhat. Kaj pa je Zeolit?

Komarji!

Odgovor na objavo uporabnika
slabost, 10.05.2024 ob 20:14

Jaz sem se isto zbudila sredi noči zaradi slabosti in šla bruhat. Kaj pa je Zeolit?

https://www.sanolabor.si/artikel/zeolit-zeolitmed-400g

Razstrupljevalec. Nase vleče toksine, viruse, bakterije. Proti slabosti, preb.težavam. Priporočam. Jaz ga popijem za pol žličke, dcl mlačne vode, zmešam na hitro, popijem z “vsedlino” vred in potem v roku par ur kak kozarec vode, čaja več ker sicer izsuši.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je to?, 10.05.2024 ob 20:20

https://www.sanolabor.si/artikel/zeolit-zeolitmed-400g

Razstrupljevalec. Nase vleče toksine, viruse, bakterije. Proti slabosti, preb.težavam. Priporočam. Jaz ga popijem za pol žličke, dcl mlačne vode, zmešam na hitro, popijem z “vsedlino” vred in potem v roku par ur kak kozarec vode, čaja več ker sicer izsuši.

Hvala, bom probala. Mene že cel teden tole daje, slabost in utrujenost, boleče mišice. Znaki kot pri gripi, nisem pa prehlajena. Zelo čudno.

Odgovor na objavo uporabnika
slabost, 10.05.2024 ob 20:23

Hvala, bom probala. Mene že cel teden tole daje, slabost in utrujenost, boleče mišice. Znaki kot pri gripi, nisem pa prehlajena. Zelo čudno.

Se splača imeti doma, je tak rescue remedy, utrujenost pa ne prežene. Naj hitro mine!!

Tudi sama se počutim slabo, a brez posebnih simptomov. Zna biti vpliv sončnih neviht.

staraš se 😀😀😀

En dober f.uk, pa bot kot na fedru.

Mene pa bolijo kosti t.j. sklepi v zapestju, palcu na roki, zadnjih 14 dni en kolk.  To najbrž ni virus. Mogoče je emšo? (61)

Odgovor na objavo uporabnika
ni virus, 11.05.2024 ob 06:48

Mene pa bolijo kosti t.j. sklepi v zapestju, palcu na roki, zadnjih 14 dni en kolk.  To najbrž ni virus. Mogoče je emšo? (61)

 

Zelo podobno. Sem 52.

 

Odgovor na objavo uporabnika
tudi877, 11.05.2024 ob 08:12

 

Zelo podobno. Sem 52.

 

Revma

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je to, 10.05.2024 ob 20:05

A se to ne bo nehalo 🙁 ?

Debilnost idiotov se nikoli ne neha. Vedno nove različice fuknjenih idiotov.

Spomladanska utrujenost, slabo vreme, premalo D vitamina. Pojdi se nastavit soncu, naredi si mešano solato iz pisane zelenjave.

Ooo jaz tudi!

Sem mislila da je emšo…pa

Sem tudi skos dejavna, ta teden popolnoma obležala. Potem me je od ležanja vse bolelo, ma to ni normalno! Sama sebi napoti, ker nisem vajena ležanja…

Je nekaj. Enake simptome-vse boli, neznosna utrujenost pri meni, možu in mami.

Možno je, da gre za kakšno virozo.  Mene bolijo kolena (obrabljena), včeraj me je bolela desna roka (prsti). Zvečer sem vzela eno tableto proti bolečinam, sem dobro spala in danes je dobro.

Odpočijte si! Spanec dela čudeže.  Jaz vzamem proti slabosti Torecan (se ga dobi samo na recept), ali pa spijem dva kozarca coca cole ali pa sodo bikarbono z vodo. Potem se mi sporigne in čutim olajšanje.

New Report

Close