Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse za vas moške

Vse za vas moške

Berem mon, gledam okrog in neverjetno kako se ženske trudijo za vas.

Menda so več ur čakale v vrsti, da bi kupile drage pajkice, da bi se rit in češplja videla. Vse za vas moške.

Ene si filajo botoks v obraz. Ena je menda celo oslepela. Vse za moške.

Pa pulijo obrvi, rišejo nove. Lepijo umetne nohte, trepalnice. Gredo na lepotne operacije… moški, vse za vas.

Kaj pa moški naredite za ženske?

Ej drgac je res to… smesne ste s tem Kako ve ne rabite moskih…  jih nocete😂

Željne ste pozornosti. Rade bi nekam spadale.

Hitr bi se ve pokrile ce bi moski hoteli.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 26.04.2024 ob 21:34

Ej drgac je res to… smesne ste s tem Kako ve ne rabite moskih…  jih nocete😂

Željne ste pozornosti. Rade bi nekam spadale.

Hitr bi se ve pokrile ce bi moski hoteli.

 

Božo, greva stavit, da bi bil ti prej zamotan, kot jaz. 😀

Dejstvo je, da je ogromno samskih deklet, za katere se pa noben fant ne zanima.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.04.2024 ob 21:36

Božo, greva stavit, da bi bil ti prej zamotan, kot jaz. 😀

???

Ne razumem ampak ne pojasnjuj.

Hvala. Lp

.https://youtube.com/shorts/wfb2cjENcjQ?si=X2HwcoORE0nHEeio

WTF??? To si same delate!!! Kdo pa hoče spako nafilano z botoksom, narisanimi obrvmi, 4 cm nohti, bbl, ego do neba, ker ji 100 simpov vsak post na insta komentira…

Samo naj je normalna, ženstvena, prijazna, neprepirljiva in naj ve vsaj nekaj stvari, da se lahko pogovarja več kot 10 minut, da nima tik tok možganov.

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 26.04.2024 ob 21:49

WTF??? To si same delate!!! Kdo pa hoče spako nafilano z botoksom, narisanimi obrvmi, 4 cm nohti, bbl, ego do neba, ker ji 100 simpov vsak post na insta komentira…

Samo naj je normalna, ženstvena, prijazna, neprepirljiva in naj ve vsaj nekaj stvari, da se lahko pogovarja več kot 10 minut, da nima tik tok možganov.

ZA nas😂

Ne samo to… hrbte si krivijo na stiklah…

 

Na RTV imate v arhivu dokumentarc o devištvu. Grozljivo, kaj vse dajo ene ženske skoz za dedce. Celo himen si dajo zašiti.

Tip posili žensko. Ženska v grozi, ker ni več nedolžna, gre na operacijo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 26.04.2024 ob 21:39

???

Ne razumem ampak ne pojasnjuj.

Hvala. Lp

Hehehehe mega 😃

Delam v turizmu in imamo ogromno gostov. Ja, tudi precej žensk je z umetnimi nohti, trepalnicami, verjetno tudi kak botoks, oblečene nemogoče neudobno… bolj je namalana, bolj neudobno je oblečena, bolj se moški lepijo nanjo. Taka nikoli ne pride sama, vedno z moškim.

Tiste naravne pa pogosto same pridejo pa ja, pogosto so samske, ker niso zanimive moškim. Niso dovolj lepe. One vse umetne pa z lahkoto dobijo moške. Se lepijo nanje.

Vidim dnevno pri obiskovalcih.

Odgovor na objavo uporabnika
magnet za moške, 26.04.2024 ob 21:58

Delam v turizmu in imamo ogromno gostov. Ja, tudi precej žensk je z umetnimi nohti, trepalnicami, verjetno tudi kak botoks, oblečene nemogoče neudobno… bolj je namalana, bolj neudobno je oblečena, bolj se moški lepijo nanjo. Taka nikoli ne pride sama, vedno z moškim.

Tiste naravne pa pogosto same pridejo pa ja, pogosto so samske, ker niso zanimive moškim. Niso dovolj lepe. One vse umetne pa z lahkoto dobijo moške. Se lepijo nanje.

Vidim dnevno pri obiskovalcih.

Ja pac daje signale da bi rada da ji pristopis… tako se naredi pristopna…

Pac tko si jst tolmacim… al zakaj bi neka zenska bila razgolacena?

Sem rekel za tisto sisedo zadnjic… ona je srednja. Hoce da jo fukas. Pridi nategni me. Skontala da ma luknco… da se da z moskim predat telesnim uzitkom.. pocet telesne uzitke.

Sem gledala tudi jaz dokumentarc o devišstvu. Grozljivo kaj se gredo. Eni moški res mislijo, da je žensko telo njihova last. Ne samo musliji, tudi eni drugi fanatiki diktirajo ženskam deviškost. Zdaj imajo že plese deviškosti. Fotri nadzirajo hčerkine telesa.

Ampak moški se pa lahko goni okrog. Če recimo moški posili žensko, je kaznovana ona, ne on. Ona, ker ni več devica.

Gnusno početje moških.

Odgovor na objavo uporabnika
semgledala, 26.04.2024 ob 22:11

Sem gledala tudi jaz dokumentarc o devišstvu. Grozljivo kaj se gredo. Eni moški res mislijo, da je žensko telo njihova last. Ne samo musliji, tudi eni drugi fanatiki diktirajo ženskam deviškost. Zdaj imajo že plese deviškosti. Fotri nadzirajo hčerkine telesa.

Ampak moški se pa lahko goni okrog. Če recimo moški posili žensko, je kaznovana ona, ne on. Ona, ker ni več devica.

Gnusno početje moških.

JA ne rabi bit devica… samo potem naj ne zahteva to kar bi ona… razumes? Sej to je samo zate najbolje. Za zakon… zarad mene ne rabi bit devica. Popolnoma svobodne ste. Mate svobodno voljo… odlocitve… ampak mam tudi jst pravico skladno s tem se postavit.

Seveda ni prav da moski pa kao lahko bludničari… oba sta gresna, druzba pa drugace gleda na moskega.

Lej uceri sm povedal eni tlele… a bi raje bila v poziciji ko najemas delavce ali pa zaprosas za delo… verjetno da najemas… isto ti je ko ti moski rece za zmenek. Si v privilegirani poziciji…

Vidis ti jih v startu naberes 10…

Da njemu 10 zensk rece ja, pa mora bit nekaj posebnega…

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 26.04.2024 ob 22:08

Ja pac daje signale da bi rada da ji pristopis… tako se naredi pristopna…

Pac tko si jst tolmacim… al zakaj bi neka zenska bila razgolacena?

Sem rekel za tisto sisedo zadnjic… ona je srednja. Hoce da jo fukas. Pridi nategni me. Skontala da ma luknco… da se da z moskim predat telesnim uzitkom.. pocet telesne uzitke.

Hahaha dobro tole razlagaš 👍 najhujše so opice ko ji dol prva kocina zraste in potem kriči in se dere za pozornost.

Pa kratke hlače poleti si povlečejo v rit da ob strani mahajo ven sramne ustnice. Jest se sam križam res.

Odgovor na objavo uporabnika
ženski trud, 26.04.2024 ob 21:26

Berem mon, gledam okrog in neverjetno kako se ženske trudijo za vas.

Menda so več ur čakale v vrsti, da bi kupile drage pajkice, da bi se rit in češplja videla. Vse za vas moške.

Ene si filajo botoks v obraz. Ena je menda celo oslepela. Vse za moške.

Pa pulijo obrvi, rišejo nove. Lepijo umetne nohte, trepalnice. Gredo na lepotne operacije… moški, vse za vas.

Kaj pa moški naredite za ženske?

Ne hvala avtor..niste toliko pomemni,da se iznakažem zaradi vas. Ne se tako visoko cenit.

Ženski trud,

Zadetek v polno💪🤩

Še pred kratkim so moški cenili in iskali zenske, ki nekaj znajo, dobre gospodinje in bodoče matere, danes pa so jim bolj pomembni dolgi umetni kremplji, da jih med onegavljenjem praskajo po riti🙃😵‍💫🙃😵‍💫😇🤣🤣🤣 Za kosilo pa frutabella. Moškim pa nič ni treba, ker jih je bog ustvaril dovolj lepe, po svoji podobi, samo poglejte v naravi samce, pa na domačem dvorišču lepotca petelina ali pa nezanimivo putko. 🤫😉 Ženske očitno drago placujemo tisto izposojeno rebro🤔

Kaj pa moški naredimo za TAKŠNE ženske?

 

Nič. Smejimo se takšnim kozam. Hvala za smeh.

Zame moški veliko naredijo. Kar jih prosim. Pa nimam ne pajkic ne botoxa :). Mogoče je v tebi problem, da noben noče zate nič naredit? Verjetno bi ga itak skritizirala tudi če bi kakšen probal 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 26.04.2024 ob 23:18

Kaj pa moški naredimo za TAKŠNE ženske?

 

Nič. Smejimo se takšnim kozam. Hvala za smeh.

Ja. Ženske smo pa vesele, da obstajajo tudi normalni moški in včasih ne moremo verjeti, da nekatere ženske prostovoljno delajo našemu spolu sramoto.

No pa probaj. Naštimaj se, napleskaj, nohti….pa poročaj če se bodo lepili nate. Sumim da se ti bo en izgovor sesul. Bo verjetno ravno tako dolga vrsta zate kot je sedaj. Ti bo mogoče vžgalo da so določeni ljudje zmožni videti čez videz. Ti pač nisi. Kar je smešno, glede na to da te kao moti da ljudje samo videz gledajo. V resnici si ti najhujša glede tega. Posplošuješ porihtane v kokoši, naravne v čudovite ženske. Ker tako se ljudje ločijo ja. Po videzu. Drugega itak nisi zmožna videti.

Večina moških različnih starosti v moji bližini – privat in službeno – ima enako razmišljanje. Pa ne le razmišljajo, tudi živijo v skladu s tem. Na take ženske gledajo precej pomilovalen. Marsikdo pravi:kdo me bo pa resno jemal, če se bom s tako kazal naokoli.

Večina moških različnih starosti v moji bližini – privat in službeno – ima enako razmišljanje. Pa ne le razmišljajo, tudi živijo v skladu s tem. Na take ženske gledajo precej pomilovalen. Marsikdo pravi:kdo me bo pa resno jemal, če se bom s tako kazal naokoli.

Citiram Navajo – prej ni prav citiralo.

to ženske kar same za sebe delajo, ne za tipe… več ji pomeni, da jo kolegica pohvali, kot da kakšen tip pogleda za njo..,

vse kar je nafilano pri ženskah je zarad sexa, obline.., ženskam je pa dons do sexa z tipi, če ni zaljubljena kot do lanskega snega zaradi idealov ki jih imajo o tipih iz filmov..

New Report

Close