Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus vsec mi je britanski pristop

vsec mi je britanski pristop

Ki ga tudi sam zagivarjam in na katerega kaze tudi nemcija in to je da je potrebno virusu pustiti prosto pot,okuzilo se bo ca 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije in ob smrtnosti 3 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi jih v slo umrlo okoli 35000,zdaj ce racunate da v slo letno umre cca 20000 ljudi je to zgolj 15000smti vec….ostali pa pridobijo naravno imunost…glede na to da nam vlada vsiljuje vojno stanje je tak scenarij povsem sprejemljiv…sploh ob dejstvu da itak tehnicno nismo sposobni servisirat vec kot 1000 tezko obolelih …tako pac je

Idi se prvi javit. Zdaj se bo še govorilo o tebi. Boš drugi v Sloveniji. Pa še svojo družino zraven vzami. Tele zarukano. Nisi vreden, da hodiš po naši lepi državi.

Jaz sem za enak pristop, čeprav sem v skupini z višjim rižičnim faktorjem.

Kakšni psihopati živijo med nami. Saj to normalni ljudje sploh ne moremo razumeti. Izrodki človeštva, ki drugim privoščijo smrt. Takim se ponavadi dvojno vrne. Kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade! Ti si sigurno pogumen samo tu gori, v resnici se pa držiš doma, pokrit čez glavo.

Kam se naj javim?dejstva so pac taka kot to da bodo sprejeli v it protokol po katerem ne bodo zdravili starejsih id 80 let in tistih ki imajo vec kot pet bolezenskih stanj…imajo pettisoc postelj int.nege un ko je polno je polno

Nikoli se nisem imel za normalnega drzi in jutri grem delat normalno…je treba sjrbet da javni sektor ne crkne

Pa takih, ki imajo psihične motnje tudi ne. Take je Hitler vse po hitrem postopku odstranil. Javi se v ukc, da bi rad bil druga žrtev tega virusa. Te bodo brez maske spustili k tistim revežem, ki se borijo za življenje. Boljše, da mlajši umreš, ker bi preveč škode naredil, če bi predolgo živel. V službo pa le idi, mogoče te kje corona sreča. Pamet te še ni! Upam, da tega tvoji starši ne berejo, če se te že niso odrekli.

Tako pač je dokler ne TI ne zboliš (sploh, ker si že stara palca), potem boš pa zahteval luksuzni tretma. Saj boš kmalu pričel jokcat in stokat. Še vsi tvojega kova so, ko jih zdravje poprime, potem pa vidiš njihov patetičeno stokanje in paničen obraz, prej so pa frajerje špilali.

Kam se naj javim?dejstva so pac taka kot to da bodo sprejeli v it protokol po katerem ne bodo zdravili starejsih id 80 let in tistih ki imajo vec kot pet bolezenskih stanj…imajo pettisoc postelj int.nege un ko je polno je polno
[/quote]

ti maš pa res IQ mnajšega od 0 al pa je že kronavirus pustil posledice na tvojih možganih

taki ukrepi so ravno zato, da bo zdravstveni sistem zmogel obdelati vse paciente, ki bodo pomoč potrebovali zaradi omejnosti števila postelj, saj se z ukrepi upočasnuje širitev okužb, posledično manj ljudi naenkrat potrebuje posteljo, ob upočasnevanju okužb, pa nekateri že ozdravijo in so proste postelje za nove bolnike… ampak to je za tvoj mozag že preveč…
če bi se že do sedaj držal vsak samozaščitno, taki drastični ukrepi ne bi bili potrebni. eden izmed krivcev takih ukrepov si ravno ti!

ti maš pa res IQ mnajšega od 0 al pa je že kronavirus pustil posledice na tvojih možganih

taki ukrepi so ravno zato, da bo zdravstveni sistem zmogel obdelati vse paciente, ki bodo pomoč potrebovali zaradi omejnosti števila postelj, saj se z ukrepi upočasnuje širitev okužb, posledično manj ljudi naenkrat potrebuje posteljo, ob upočasnevanju okužb, pa nekateri že ozdravijo in so proste postelje za nove bolnike… ampak to je za tvoj mozag že preveč…
če bi se že do sedaj držal vsak samozaščitno, taki drastični ukrepi ne bi bili potrebni. eden izmed krivcev takih ukrepov si ravno ti!
[/quote]
Lej butara…nic se ne bo spremenilo pa ves zakaj ti teslo?virus se je privlekel v slo ze februarja ko ste vsi veseli letali po spaniji italiji franciji…se pravi cca tri tedne nazaj…od takrat se virus veselo siri…dejstva so pa sledeca…prenasa se tudi kot aerosol poleg ostalih dveh prenosov…ink doba je dva tedna in zdaj smo ze v cetrtem tednu in nobebnega izbruha ne bo ker kot sem ze povedal ga vecina prezivi brez posledic…ostali z slabim imunskim sistemom pa imajo tezave…ce pa red pride do tega kar sem gor opisal pa v najslabsrm orimeru 15000 novih smrti…kar je zanemarljivo…in ja vecina gre jutri na delo..rszen tistih ki so virus privlekli….tako pac je

Saj to delajo s tem ko so nehali testirat širšo populacijo.
Ukrepi samoizolacije in zaprtja vsega živega so pa zato, da ne dobijo vse kritične primere naenkrat v bolnišnico, da se bodo ljudje bolj počasi okuževali. se pa bodo, o tem ni dvoma. to pričakujejo in na to se pripravljajo. Ustavit ne morejo več.
V resnici imamo mi skoraj isti pristop kot Britanci, samo Johnson to pove na glas, Janša pa nekaj blebeče v prazno in se dela heroja. Ta pristop “her immunty” sicer nekateri imunologi zagovarjajo, mnogi ga pa kritizirajo. njihov glavni imunolog ga zagovarja, je pa za ta virus malce rizičen. Zato so danes rekli, da kao ne gredo v to, ampak v samoizolacijo. To se lepše sliši, jw pa isto sranje. Naš pristop v bistvu, da se nam ne zgodi Italija s prenatrpanimi bolnicami.

https://www.vox.com/world/2020/3/15/21180414/coronavirus-uk-herd-immunity-vallance-johnson

Če prav razumem imajo v Anglini v karanteni starejše ljudi. Torej ne vse, samo rizične. Ostali se bojo prekužili odrugi pa čakajo da mine. Ne vem edino kako je z otroci ki so imunsko komprimitirani in potrebujejo zdravljenje.

Blagi ukrepi so le stvar preračuna. Če vemo da bo umrl določen odstotek populacije, je po britansko najbolje da se vsi okužijo naenkrat. Predvidljiv delež bo tako ali tako umrl ker se respiratorji ne proizvajajo eksponentno hitro. Ob tem gospodarske škode praktično ne bo, tudi že vplačanih penzij ne bo potrebno izplačevati. Denar je sveta vladar.


Lej butara…nic se ne bo spremenilo pa ves zakaj ti teslo?virus se je privlekel v slo ze februarja ko ste vsi veseli letali po spaniji italiji franciji…se pravi cca tri tedne nazaj…od takrat se virus veselo siri…dejstva so pa sledeca…prenasa se tudi kot aerosol poleg ostalih dveh prenosov…ink doba je dva tedna in zdaj smo ze v cetrtem tednu in nobebnega izbruha ne bo ker kot sem ze povedal ga vecina prezivi brez posledic…ostali z slabim imunskim sistemom pa imajo tezave…ce pa red pride do tega kar sem gor opisal pa v najslabsrm orimeru 15000 novih smrti…kar je zanemarljivo…in ja vecina gre jutri na delo..rszen tistih ki so virus privlekli….tako pac je
[/quote]

Dej folk, nehite se zafrkavat! Resno! Veliko sveta sem prepotovala, tudi tretjega sveta, ampak tak kulturni šok, ki ga doživim, ko grem iz službe iz KC domov, še nisem nikjer doživela! Vsi v KC se pripravljamo na to, kar prihaja, zavedamo se, da bomo slej ko prej poklicani v ‘prve bojne linije’, da bom slej ko prej morala poslat mojega malčka nekam na varno stran od mene, lahko da za več tednov (po dobrem scenariju, če slučajno ne zbolim tudi sama zaradi pomankanja zaščitne opreme), in pol hodim iz službe domov mimo polnih igrišč, polnih kafičev, pijanih študentov, ki zdaj ne vejo, kam bi s sabo, in pol berem na fb take kot “joj jaz sem tak revež, ker ne morem na sprehod”. Mal presojajte, če je res vsaka mimobežna, ki te spreleti, res za na socialno omrežje. Za covid19 je znan hiter hud potek, v Ljubljani mamo samo cca. 20! respiratorjev, samo nekaj prostorskih kapacitet, ki so zapolnjene že ob navadni sezonski gripi! Bodi zdej pameten, a asimptomatski lahk spraviš v grob nič hudega slutečo sosedovo ženico, ki je šla po pošto in prijela isto blokovsko kljuko, kamor si uspešno zanesel virus, recimo 3 dni nazaj(karikiram). Informiraj se, pod varnimi pogoji se sprehajaj po mili volji po praznih poljih, ampak čuti odgovornost do družbe, razkužuj se, širi ozaveščenje družbe, ki še ni ponotranjila, da gre vendarle za resno situacijo in ne le “juhej, ni predavanj, gremo se ga usut”
….
Situacija, ki jo doživljajo v Italiji, govori sama zase. Pa ne govorim o zgodbicah, kako lepo ljudje skupaj pojejo na italjanskih balkonih, ampak o situaciji, ki jo poročajo it. zdravniki. O tem, kako se morajo vsakodnevno odločati, koga bodo priklopili na respirator in koga bodo pustili umret, ker enostavno ni dovolj respiratorjev, ker je grozljivo preveč obolelih ljudi, da bi lahko pomagali vsem. O tem, kako so že dobili odloke, da ljudi nad 60.ne priklapljajo na aparature. In pomisliš, kdo vse od tvojih dragih je star nad 60. In če pomisliš, da za italijansko zgodbo zaostajamo le dobrih 9-14 dni in da nezadržno drsimo v isto situacijo, panično razmišljaš, kaj bi lahko naredil, da ne bi. Da ne govorim o tem, da glasu obolelih nihče ne sliši – nihče ne sliši, kako umirajo sami, ker jim nihče ne more in ne sme stat ob strani. Nihče ne sliši, da na pogrebe lahko pride do največ 5 ljudi. Lej, 14 dni bomo pa že zdržal na kavču, a ni res. Enostavnejše rešitve za prihajajoči vihar si res ne morš zamislit, folk pa kr svojo naprej goni. Folk, zdravstvo tega ne more rešit, lahko le gasi gromozanski požar – z jogurtovimi lončki vode! Epidemija je stvar kolektivnega razmišljanja, z odgovornim ravnanjem vsakega posameznika!
…..
Najdaljša znana inkubacijska doba po zadnjih podatkih je do 27 dni! V prevodu to pomeni, da si ti lahko na videz zdrav do 27 dni, preden se ti pokažejo prvi znaki bolezni. J*ba pa je, da si v vsem tem času kužen (uradno pa karanteno držijo le 7-14 dni. Go figure, kaj tle ne štima!) Po nekaterih podatkih v teh temperaturah virus na površinah preživi lahko tudi več dni (ja, tudi na mobitelu). Kljuke, gumbi v dvigalih, trolah, trgovinski vozički, you name it. To pomeni, da je lahko npr 3 dni nazaj en na videz zdrav bolnik tam nekaj(recimo kljuko) prijel in zdej si staknil še ti, valda, ker so priporočila, da se z rokami ne tikaš po obrazu, “itak brez veze”, ampak ti boš še nekaj časa na videz zdrav (asimptomatski) hodil naokoli in trosil zadevo naprej… Žal tako to gre. Zato se vse to tiče vseh nas! Ampak ok, ti si mlad, ti boš zadevo čez ene 14 dni, ko se ti bodo pojavili simptomi, še sfural. Ali pa, po worse case scenariju, pri respiratorju odvzel prednost nekomu starejšemu (svojemu očetu morda?! (pa Bog ne daj!)). Če se bo isto zgodilo 61.letnemu stricu, ki je sicer čisto zdrav, pa bo čez 14 dni odpisan. Informirajte se! In še enkrat: ostanite doma!!!

Da, da, tistega orangutana Borisa Johnsona so že videli lizati kljuke po Downing Streetu. Namesto pikč, ki jih sicer običajno liže.

Dej folk, nehite se zafrkavat! Resno! Veliko sveta sem prepotovala, tudi tretjega sveta, ampak tak kulturni šok, ki ga doživim, ko grem iz službe iz KC domov, še nisem nikjer doživela! Vsi v KC se pripravljamo na to, kar prihaja, zavedamo se, da bomo slej ko prej poklicani v ‘prve bojne linije’, da bom slej ko prej morala poslat mojega malčka nekam na varno stran od mene, lahko da za več tednov (po dobrem scenariju, če slučajno ne zbolim tudi sama zaradi pomankanja zaščitne opreme), in pol hodim iz službe domov mimo polnih igrišč, polnih kafičev, pijanih študentov, ki zdaj ne vejo, kam bi s sabo, in pol berem na fb take kot “joj jaz sem tak revež, ker ne morem na sprehod”. Mal presojajte, če je res vsaka mimobežna, ki te spreleti, res za na socialno omrežje. Za covid19 je znan hiter hud potek, v Ljubljani mamo samo cca. 20! respiratorjev, samo nekaj prostorskih kapacitet, ki so zapolnjene že ob navadni sezonski gripi! Bodi zdej pameten, a asimptomatski lahk spraviš v grob nič hudega slutečo sosedovo ženico, ki je šla po pošto in prijela isto blokovsko kljuko, kamor si uspešno zanesel virus, recimo 3 dni nazaj(karikiram). Informiraj se, pod varnimi pogoji se sprehajaj po mili volji po praznih poljih, ampak čuti odgovornost do družbe, razkužuj se, širi ozaveščenje družbe, ki še ni ponotranjila, da gre vendarle za resno situacijo in ne le “juhej, ni predavanj, gremo se ga usut”
….
Situacija, ki jo doživljajo v Italiji, govori sama zase. Pa ne govorim o zgodbicah, kako lepo ljudje skupaj pojejo na italjanskih balkonih, ampak o situaciji, ki jo poročajo it. zdravniki. O tem, kako se morajo vsakodnevno odločati, koga bodo priklopili na respirator in koga bodo pustili umret, ker enostavno ni dovolj respiratorjev, ker je grozljivo preveč obolelih ljudi, da bi lahko pomagali vsem. O tem, kako so že dobili odloke, da ljudi nad 60.ne priklapljajo na aparature. In pomisliš, kdo vse od tvojih dragih je star nad 60. In če pomisliš, da za italijansko zgodbo zaostajamo le dobrih 9-14 dni in da nezadržno drsimo v isto situacijo, panično razmišljaš, kaj bi lahko naredil, da ne bi. Da ne govorim o tem, da glasu obolelih nihče ne sliši – nihče ne sliši, kako umirajo sami, ker jim nihče ne more in ne sme stat ob strani. Nihče ne sliši, da na pogrebe lahko pride do največ 5 ljudi. Lej, 14 dni bomo pa že zdržal na kavču, a ni res. Enostavnejše rešitve za prihajajoči vihar si res ne morš zamislit, folk pa kr svojo naprej goni. Folk, zdravstvo tega ne more rešit, lahko le gasi gromozanski požar – z jogurtovimi lončki vode! Epidemija je stvar kolektivnega razmišljanja, z odgovornim ravnanjem vsakega posameznika!
…..
Najdaljša znana inkubacijska doba po zadnjih podatkih je do 27 dni! V prevodu to pomeni, da si ti lahko na videz zdrav do 27 dni, preden se ti pokažejo prvi znaki bolezni. J*ba pa je, da si v vsem tem času kužen (uradno pa karanteno držijo le 7-14 dni. Go figure, kaj tle ne štima!) Po nekaterih podatkih v teh temperaturah virus na površinah preživi lahko tudi več dni (ja, tudi na mobitelu). Kljuke, gumbi v dvigalih, trolah, trgovinski vozički, you name it. To pomeni, da je lahko npr 3 dni nazaj en na videz zdrav bolnik tam nekaj(recimo kljuko) prijel in zdej si staknil še ti, valda, ker so priporočila, da se z rokami ne tikaš po obrazu, “itak brez veze”, ampak ti boš še nekaj časa na videz zdrav (asimptomatski) hodil naokoli in trosil zadevo naprej… Žal tako to gre. Zato se vse to tiče vseh nas! Ampak ok, ti si mlad, ti boš zadevo čez ene 14 dni, ko se ti bodo pojavili simptomi, še sfural. Ali pa, po worse case scenariju, pri respiratorju odvzel prednost nekomu starejšemu (svojemu očetu morda?! (pa Bog ne daj!)). Če se bo isto zgodilo 61.letnemu stricu, ki je sicer čisto zdrav, pa bo čez 14 dni odpisan. Informirajte se! In še enkrat: ostanite doma!!!
[/quote]
To je to, bravo!

Je bil sicer šok, kar je Merkelca rekla pred nekaj dnevi.

“German Chancellor Angela Merkel has warned that up to 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} of the country’s population – some 58 million people – could contract the coronavirus.

Dejansko se bo pa to zgodilo po vseh državah. 1, 4 milijona Slovencev. Zato pa v Sloveniji ne testirajo več. Ukrepi so za upočasnevanje, da se ne sesuje sistem.

Kdo bo avtor naslednje pokjninske reforme? Coronavirus.

V Angliji bodo tako naredili.

Moja mami ima delujoč samo eno pljučno krilo pa je prebolela ta virus. Vi zdravi ljudje pa delate paniko. Angleži imajo prav. Če bomo pa nekateri šli bomo šli. Bolje kot da delamo karantene, ker ne bo nihče imun in bo sranje dolgoročen.

Ne vem no. Vidite Kitajsko, vidite Italijo, pa še vedno vam ni jasno?
Gre za golo obvladovanje situacije. Za to, da “trupla ne ležijo po cestah” če malo karikiramo.
Pa jasno, da bo v končni fazi 3/4 ljudi okuženih, ampak postopoma, ne vsi naenkrat in MOGOČE jih uspemo rešiti nekaj iz rizične skupine. In je tudi jasno, da ne gre za 14 dni karantene, ampak za par mesecev (upam) postopnega prebolevanja.

Hja, 20.000 jih morda res umre na let pri nas, ampak to je bilo brez korone. Zdaj pridejo dodatne smrtne zrtve. Nehajte minimalizirat problem nekateri. Ja, tudi meni se zdi, da imamo podobno kot VB, le na glas Janša ne reče. Ker ko po radiu slisim od direktorice zd, da naj bomo izolirani, hkrati pa da zdravi ne potrebujemo mask, mi je vse jasno. Seveda, ce jih ni. Nicesar ni. Bognedaj da tudi pri nas dajo uredbo glede starosti, kdaj lahko odklopijo od respiratorja, ker jih za navadne ljudi itak ne bo.
Ja, ce tega virusa zdaj ne prebolim, me se caka najbrz, samo takrat bo morda ze zdravilo, respirator na voljo, sploh ce bi naj zdaj zbolelo 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Lahko pa se ta virus tudi ponavlja. Tega nihce ne ve. Poleg tega nam lahko ze cez par mesecev spustijo spustijo novega, saj menim, da je to bioloska vojna.
Srecni vsem in vsem vasim, nasim!

Nekdo je zapisal, da so v tem trenutku na svetu samo dve vrste ljudi. Tisti, ki so v samokaranteni in tisti, ki so samo kreteni!

Drzi, tole s 14dnevno karanteno, ustavitev javnega dogajanja je lahko le omejen cas, sicer se bo pjavilo še kaj mnogo hujsega, poleg porasta dusevnih tezav, ki se lahko sprevrzejo v se vecjo stisko, paniko …
Po 14dnwh bo treba javnost obuditi, preboli se v vecini primerov – 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi z blago obliko, tako da bo kar drzala tista o naravni tekmi organizma. Vecina je/bo okuzena, to sploh ni vprasanje, ce kdp misli, da bo teh 2 tedna pomenilo konec …

Dej folk, nehite se zafrkavat! Resno! Veliko sveta sem prepotovala, tudi tretjega sveta, ampak tak kulturni šok, ki ga doživim, ko grem iz službe iz KC domov, še nisem nikjer doživela! Vsi v KC se pripravljamo na to, kar prihaja, zavedamo se, da bomo slej ko prej poklicani v ‘prve bojne linije’, da bom slej ko prej morala poslat mojega malčka nekam na varno stran od mene, lahko da za več tednov (po dobrem scenariju, če slučajno ne zbolim tudi sama zaradi pomankanja zaščitne opreme), in pol hodim iz službe domov mimo polnih igrišč, polnih kafičev, pijanih študentov, ki zdaj ne vejo, kam bi s sabo, in pol berem na fb take kot “joj jaz sem tak revež, ker ne morem na sprehod”. Mal presojajte, če je res vsaka mimobežna, ki te spreleti, res za na socialno omrežje. Za covid19 je znan hiter hud potek, v Ljubljani mamo samo cca. 20! respiratorjev, samo nekaj prostorskih kapacitet, ki so zapolnjene že ob navadni sezonski gripi! Bodi zdej pameten, a asimptomatski lahk spraviš v grob nič hudega slutečo sosedovo ženico, ki je šla po pošto in prijela isto blokovsko kljuko, kamor si uspešno zanesel virus, recimo 3 dni nazaj(karikiram). Informiraj se, pod varnimi pogoji se sprehajaj po mili volji po praznih poljih, ampak čuti odgovornost do družbe, razkužuj se, širi ozaveščenje družbe, ki še ni ponotranjila, da gre vendarle za resno situacijo in ne le “juhej, ni predavanj, gremo se ga usut”
….
Situacija, ki jo doživljajo v Italiji, govori sama zase. Pa ne govorim o zgodbicah, kako lepo ljudje skupaj pojejo na italjanskih balkonih, ampak o situaciji, ki jo poročajo it. zdravniki. O tem, kako se morajo vsakodnevno odločati, koga bodo priklopili na respirator in koga bodo pustili umret, ker enostavno ni dovolj respiratorjev, ker je grozljivo preveč obolelih ljudi, da bi lahko pomagali vsem. O tem, kako so že dobili odloke, da ljudi nad 60.ne priklapljajo na aparature. In pomisliš, kdo vse od tvojih dragih je star nad 60. In če pomisliš, da za italijansko zgodbo zaostajamo le dobrih 9-14 dni in da nezadržno drsimo v isto situacijo, panično razmišljaš, kaj bi lahko naredil, da ne bi. Da ne govorim o tem, da glasu obolelih nihče ne sliši – nihče ne sliši, kako umirajo sami, ker jim nihče ne more in ne sme stat ob strani. Nihče ne sliši, da na pogrebe lahko pride do največ 5 ljudi. Lej, 14 dni bomo pa že zdržal na kavču, a ni res. Enostavnejše rešitve za prihajajoči vihar si res ne morš zamislit, folk pa kr svojo naprej goni. Folk, zdravstvo tega ne more rešit, lahko le gasi gromozanski požar – z jogurtovimi lončki vode! Epidemija je stvar kolektivnega razmišljanja, z odgovornim ravnanjem vsakega posameznika!
…..
Najdaljša znana inkubacijska doba po zadnjih podatkih je do 27 dni! V prevodu to pomeni, da si ti lahko na videz zdrav do 27 dni, preden se ti pokažejo prvi znaki bolezni. J*ba pa je, da si v vsem tem času kužen (uradno pa karanteno držijo le 7-14 dni. Go figure, kaj tle ne štima!) Po nekaterih podatkih v teh temperaturah virus na površinah preživi lahko tudi več dni (ja, tudi na mobitelu). Kljuke, gumbi v dvigalih, trolah, trgovinski vozički, you name it. To pomeni, da je lahko npr 3 dni nazaj en na videz zdrav bolnik tam nekaj(recimo kljuko) prijel in zdej si staknil še ti, valda, ker so priporočila, da se z rokami ne tikaš po obrazu, “itak brez veze”, ampak ti boš še nekaj časa na videz zdrav (asimptomatski) hodil naokoli in trosil zadevo naprej… Žal tako to gre. Zato se vse to tiče vseh nas! Ampak ok, ti si mlad, ti boš zadevo čez ene 14 dni, ko se ti bodo pojavili simptomi, še sfural. Ali pa, po worse case scenariju, pri respiratorju odvzel prednost nekomu starejšemu (svojemu očetu morda?! (pa Bog ne daj!)). Če se bo isto zgodilo 61.letnemu stricu, ki je sicer čisto zdrav, pa bo čez 14 dni odpisan. Informirajte se! In še enkrat: ostanite doma!!!
[/quote]
Ti pa prve bojne linije. Ne nabijaj o bojnih linjah, ke jih ni. Te so možne le v vojni, o tej se ti pa ne sanja. Virus je treba resno vzet, da ste pa kar naenkrat vsi pametni, pa ne bo šlo. 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi virus preboli brez bolezenskih znakov. Pri obolelih je pa smrtnost dejansko višja kot pri gripi, vsaj tako trdijo.

New Report

Close