Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Všeč mi je prijateljeva punca

Všeč mi je prijateljeva punca

Pa ne, da mi je samo všeč, celo zaljubil sem se, do ušes sem se zaljubil  vanjo. Je simpatična, lepa, pametna, zabavna,….ma ni da ni. Srečna je z njim in on z njo. Res je srečko in privoščim mu, vendar hrepenim po njej, po njeni bližini,…Vidim jo redko, ampak takrat me vedno znova in znova prevzame. Ne moreš verjeti, da take punce, ženske še obstajajo. Res je neverjetna in nerealna za ta svet. V vsaki ženski iščem njo, njo, ki je oddana, oddana mojemu prijatelju. Zavidam mu in obenem privoščim.

Kaj mi je storiti, če mi je sploh kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Nesrečno zaljubljen, 24.04.2024 ob 19:14

Pa ne, da mi je samo všeč, celo zaljubil sem se, do ušes sem se zaljubil  vanjo. Je simpatična, lepa, pametna, zabavna,….ma ni da ni. Srečna je z njim in on z njo. Res je srečko in privoščim mu, vendar hrepenim po njej, po njeni bližini,…Vidim jo redko, ampak takrat me vedno znova in znova prevzame. Ne moreš verjeti, da take punce, ženske še obstajajo. Res je neverjetna in nerealna za ta svet. V vsaki ženski iščem njo, njo, ki je oddana, oddana mojemu prijatelju. Zavidam mu in obenem privoščim.

Kaj mi je storiti, če mi je sploh kaj?

In ona to ve?

Odgovor na objavo uporabnika
Pa pa pa, 24.04.2024 ob 19:46

In ona to ve?

Ah kje pa. Ta punca je vedno v središču pozornosti vseh. Tak naraven magnet, ki zavzame okolico, samo da se pojavi. Prijazno bitje, ki jo imajo radi čisto vsi.

V vsakem primeru ima tvoj prijatelj dober okus.

Prste stran. Opekel se boš. Pravzaprav mi je vseeno zate ampak pusti jo ima svojega.

Kaj pa če bi tebi nekdo tvojo zapeljal in ti jo odpeljal, fajn ane ?

Ma hebi se but ala .

Imej toliko ponosa in spostovanja ce ne do sebe vsaj do prijatelja.

Punce prijateljev in kolegov se izogiba….ce mene vprasas.

Valda jo kresnes,ce je pravi prijatelj bo razumel

Ja, to pa res.

Nikoli ne bi posegel v prijateljev odnos s to punco. Malo zato, ker je tudi on daso in se zavedam da mu do gležnjev ne sežem, malo pa tudi za to, ker nisem kreten, ki bi uničil neko zvezo. Zaljubljen sem pa še vedno lahko, žal nesrečno.

Če si bogatejši od prijatelja bo slej ko prej tvoja……

Povabi jo na kavo. Ponavadi take stvari izginejo, ko se zares spoznamo. Itak, jo vidiš, skozi rož bata očala. V resnici, je pa ženska ena tečka. Ko 8n če boš zavrnjen bo lažje prebolet. Če bo šla na kavo pojdi. Mogoče ji celo povej. Mogoče zamenja. Zakaj bi celo življenje trpel.

Odgovor na objavo uporabnika
Simona76, 29.04.2024 ob 17:44

Povabi jo na kavo. Ponavadi take stvari izginejo, ko se zares spoznamo. Itak, jo vidiš, skozi rož bata očala. V resnici, je pa ženska ena tečka. Ko 8n če boš zavrnjen bo lažje prebolet. Če bo šla na kavo pojdi. Mogoče ji celo povej. Mogoče zamenja. Zakaj bi celo življenje trpel.

 

Lepo napisano in zelo resnično, vendar to punco poznam. En vikend smo skupaj preživeli in res je čudovita v vseh pogledih. Nič ni zlaganega v njej, čisto nič. Pa nisem edini, ki mu je všeč. Smo med prijatelji kar podobnega mnenja. Jah no, nekateri imajo srečo in moj prijatelj je očitno rojen pod srečno zvezdo. Nič ne bom vabil, ker bi bilo to zelo čudno. Vesel sem, da jo že poznam in pri tem bo ostalo. Mogoče tudi mene nekje čaka taka “super” punca. Je že to dovolj, da sem dal ven iz sebe in si priznal čustva. Bom preživel, zagotovo.

Odgovor na objavo uporabnika
Nesrečno zaljubljen, 26.04.2024 ob 04:57

Nikoli ne bi posegel v prijateljev odnos s to punco. Malo zato, ker je tudi on daso in se zavedam da mu do gležnjev ne sežem, malo pa tudi za to, ker nisem kreten, ki bi uničil neko zvezo. Zaljubljen sem pa še vedno lahko, žal nesrečno.

Da rabiš delati na sebi? Kakšne so tvoje čudovite lastnosti in kaj lahko še izboljšaš?

New Report

Close