Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsem mojim …

Vsem mojim …

Žal mi je , da tole pišem šele sedaj , ko ste mi nekateri pošteno sprašili hlače in nategnili že tako dolga ušesa !!! Obljubila sem , torej pišem !

A napisati bi morala že tri tedne nazaj , tkole v prvo vrsto , ker zdaj vem , da nekateri pač niste mogli brati dolgih postov , med katerimi se je skrivalo moje pojasnilo . In vam ni bilo čisto nič jasno , do danes !

Torej tkole :)) Email . si mi ni delal vse te dolge tri tedne . S pomočjo Saškota ter mojega sina , mi je šele včeraj zvečer uspelo počistiti , odpreti in pogledati vanj . To pomeni , da enostavno nisem videla vaše pošte , nisem bila z ničemer seznanjena , odtod moj molk . Nekje sem sicer stokala in jokala , kaj in kako mi ne dela , samo evo , niste mogli vedeti, ker ne morete brati vsega .

Sporočam vam , da sem še vedno ista kot sem bila. Nič se ni spremenilo , prav nič , še vedno ste mi tisto , kar ste mi bili . …

Oproščam se vsem , ki ste dobili občutek , da nočem več biti vaš ” zajček ” , da si več ne želim vaše družbe . Nasprotno , še bolj in več si jo želim.

Bo zajček prijel zvečer pero v roke in napisal odgovor vsem ( ampak enih sploh nisem dobila , ker je bil kasl poln in ni imela pošta kam sesti, torej tisti že veste kateri , če imate shranjeno , pošljite še enkrat )

Na koncu obvestilo vsem : STARI MAIL od včeraj zvečer spet dela , dela pa tudi novi , če besedi pingi dodate ” ica ” ostalo je isto !!!!

Še enkrat iskreno mi je žal in priznam , morala bi vas obvestiti prej in bolj natančno , pa bi bilo drugače.

Sicer pa , če me vsaj malo poznate , kako ste lahko dvomili vame ? a ? Ekola :)))))))))))))

cmoka vsem, madonca :)))

zajček

Madonca, madonca, ti zekec poredni ti….
ko bi lahko, bi ti zdajle po DHL-u poslala
pustne krofe in “potičko z ovirki”, he, he, he!
Pa poln lonec kiselga zelja tudi imam. Krofe
mi je soseda Cvetka dala, zelje in potičko pa
mama. In jaz lepo po jutranjem delu ……frej …

Oh, ko bi le lahko, bi ti zdajle poslala vse to.
Pa ne morem. Zgoj lepe želje lahko. Kmalu se
bom šla malo “poštimat”, pa malo “fasado” uredit
in potem …… ha, ha, ha, najbrž na ples, k’nede?
Pa kakšen kozarček ga tudi bom poizkusila nocoj ….

In če ne gre uni gospod, ki se mu pravi drugače
tudi “mož od Mariči”, bom šla sama. Tako. Odločitev
je padla in jaz sem “mož beseda”, tako!

Zajček, zdaj pa bodo spet pisma v kaslc letela, bodo,
ziher bodo. Ti napišem kaj lepega za čez vikend, pa
ostalim dekelcam tudi, če bo le dovolj časa, obljubim
pa ne za sto pr’ sto, ker potem obljuba muči mojo dušo.
Tkole. Jaz sem slutila, da nisi odšla, slutila sem, da
neki je, nisem pa vedela, kaj bi to bilo. Sem mislla, da
ti je srceče ponagajalo, ha, ha, ha!!!

Lepo se imej, zajček moj mili, lepo lepo se imej in na
sončka pojdi … in na nas misli. Mi bomo nate, ti pa na
nas, prav ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, zekec, če mi zdejle tole rata, potem je
to nekako tako, kot se mi je zgodilo poprej,
kot sem ostala na “dopustu”! Šef je stal nad
menoj in mi pinkal, kaj vse mora biti postrojeno,
prej kot mrknem;

in tako stojijo nad menoj tudi drugi, ki bi vedno radi meni dokazovali, kdo je v podrejenem in kdo v nadrejenem položaju.

Je.eno je tole službeno življenje, anede!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lonec kislega zelja bi papu zajček , no še raje tko kot takrat pri sosedi Cvetki in potico bi en košček :))
Please , pozdravi lepo gospo Cvetko ! ! In ji povej , da se še vrnem…

Na fešto zvečer pejt , pa sama če je treba !!!

yap , pošto mi pa le zafili :))
He, he , vidiš to je prijateljstvo , ko te nekdo nakuri kot je nekdo mene danes ! Pa zajček nič ne zameri , kvečjemu videla sem da znam izbrati prijatelje .

Aja , oki , bom šla šla na sončka …
Hm , od sile ste 🙂

Tudi meni Mariči , saj veš . Ampak se ravno ne dam več !

Vsak izgovor je dober, he he.

A ti si se pa odločil zdajle malo me razjezit ? :))))))))

Zdajle ne, ker nimam časa.

By

To se mi zdi zelo pametno .

zajček.. sej smo vedeli.. da nas maš še vedno tam nekje pri sebi in niti malo nismo podvomili vate… vsaj jaz ne 🙂

Lep večer!!! Pa doolgo noč 🙂

Jani išče putke :)))))

O , ne . Vsi niso vedeli , zato pa sem morala tole napisati. Ti , ja si vedel in veš da je to lepo :))
čaki Jani , ma kje naj ti zdejle putke najdem ??
Je zajček vse opral , vse zlikal , pospravil danes in grem zdajle kar lepo spat . Ne morem ti putk najdet . A ne bi kakšno račko vzel sabo danes ?
Vsaj perje ne bo letu :)))
Lepo nočko , dooolgo tudi tebi .
pa ostalim tudi..

ja seveda.. če ni putke pol pa račke ja :))))))))

evo zajček, eno lepo jutro tudi tebi, pa ne preveč zateženo nedeljo ;))))))

New Report

Close