Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vseslovenski upor proti oblastniku in čefurju Jankoviću!!!

Vseslovenski upor proti oblastniku in čefurju Jankoviću!!!

Vabljeni v PONEDELJEK, 22.4. ob 14.30, pred lj. Magistrat, na Veliki shod za zaščito pitne vode in v podporo Urošu Jernejcu!

Tudi zadnji mesec smo zaustavili Jankovića, da ni zastrupil pitne vode! Dosegli smo pomembne sodne zmage, zato je pomembno, da množično vztrajamo naprej. Pridite v PONEDELJEK, 22.4., ob 14.30, pred lj. Magistrat. Povabite naprej! Na tem shodu bomo množično izrazili podporo lastniku zemljišča Urošu Jernejcu, ki ga Janković toži za 50.000 EUR, ker je razkril, da ga je Janković skušal podkupiti z 2.000 EUR, da ne bi uveljavil pravice kot stranski udeleženec v postopku za izdajo gradbenega dovoljenja za kanal C0.

Le vkup, le vkup uboga gmajna!

Dobro, sej vem, da ste desni bolj nagnjeni k samozanikanju.

Ampak s tem, ko se deklarirate za Tetko, ste izpovedali kak fetiš?

Odgovor na objavo uporabnika
Itak157, 19.04.2024 ob 09:21

Dobro, sej vem, da ste desni bolj nagnjeni k samozanikanju.

Ampak s tem, ko se deklarirate za Tetko, ste izpovedali kak fetiš?

Ha ha ha😄

Proti Jankoviču ne moreš zmagat. Ima podkupljene skoraj vse sodnike v Ljubljani, rokuje pa se z vsemi večjimi mafijozi…. je vbistvu nedotakljiv…. tudi če dobite teh par bitk, vojno vedno zmaga on….

Ja, tetka je moja fantastičen fetiš, ful dobr, da ste zaštekal! Mimogrede: Janković zaradi biološkega propadanja Kučana počasi postaja prvi striček. Je Nadpremier in nadpredsednik, ki se mu morajo klanjati celo (bivši) ministri kot je Danijel Bešič Loredan. Isto je želel izsiliti tudi od Nataše Pirc Musar.

Je nagravžn, pokvarjen veleoblastnik!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Tetka, 19.04.2024 ob 09:36

Ja, tetka je moja fantastičen fetiš, ful dobr, da ste zaštekal! Mimogrede: Janković zaradi biološkega propadanja Kučana počasi postaja prvi striček. Je Nadpremier in nadpredsednik, ki se mu morajo klanjati celo (bivši) ministri kot je Danijel Bešič Loredan. Isto je želel izsiliti tudi od Nataše Pirc Musar.

Je nagravžn, pokvarjen veleoblastnik!!!

Komu pa se ti klanjaš?

Grimsu v stockingsih? Hojsu z bičem? Jelki s kakšnim vibratorjem v roki?

P.S. Ste v kleti že naštimali neonske luči?

In se bo zbralo 10 “krjavljev”  in ….

Nobenemu iz SDS se ne klanjam. Matej Tonin je najbolj seksi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4922, 19.04.2024 ob 09:29

Proti Jankoviču ne moreš zmagat. Ima podkupljene skoraj vse sodnike v Ljubljani, rokuje pa se z vsemi večjimi mafijozi…. je vbistvu nedotakljiv…. tudi če dobite teh par bitk, vojno vedno zmaga on….

Velike bitke trajajo dolgo časa.

Ne hvala, sploh, ker organizira tele brezplodne proteste SDS. Zopet bodo prišli sami upokojenci, ker mladi vas sploh ne jemljejo resno. Peščica nezadovoljnezev, ker jih je tako rekel, da je treba drek mešat Janša ne bo nikoli  uspela. Vi kar sanjajte, mi bomo se spet zgražali in pošteno nasmejali na vaš račun, ker vas tudi mi ne jemljemo resno.

enim bolj pozno pride. Vendar jaz pravim, da bolje pozno kot pa nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Dobro poglej, 19.04.2024 ob 14:21

Ne hvala, sploh, ker organizira tele brezplodne proteste SDS. Zopet bodo prišli sami upokojenci, ker mladi vas sploh ne jemljejo resno. Peščica nezadovoljnezev, ker jih je tako rekel, da je treba drek mešat Janša ne bo nikoli  uspela. Vi kar sanjajte, mi bomo se spet zgražali in pošteno nasmejali na vaš račun, ker vas tudi mi ne jemljemo resno.

A ni poanta razmišljanja s svojo glavo ravno to, da ne glede na to, kaj zagovarjajo desni ali levi, ti zagovarjaš to, kar meniš, da je prav? Opranoglavci vaše sorte pa najprej pogledajo, kdo je nekaj organiziral, da lahko zadevo potrdijo ali zavržejo, sama vsebina je pa čisto drugotnega pomena.

Drugače pa glede Jankovića: težko se je upirati Jankoviću v mestu, kjer imajo meščani župana za dosmrtnega vladarja in mu vedno znova izrekajo dobrodošlico na prestolu.

Opustite vse kazenske pregone. Nekateri so nedotakljici, feminizirano sodstvo pa korumpirano in nestrokovno.

Božje sodišče vedno razsodi pravično. Tega se ne zavedajo naši nedotakljivi prostozidarji na oblasti.,

Odgovor na objavo uporabnika
hehe196, 19.04.2024 ob 14:29

Drugače pa glede Jankovića: težko se je upirati Jankoviću v mestu, kjer imajo meščani župana za dosmrtnega vladarja in mu vedno znova izrekajo dobrodošlico na prestolu.

Koliko Ljubljančanov mu je dalo podporo? Zelo malo. 54.000 glasov. Ljubljana ima nekaj manj kot 300.000 prebivalcev in 224.000 volilnih upravičencev.

Janković ni legitimno izbran župan. Janković ima 24% glasov Ljubljančanov.

Vglavnem priseljeci, radikalna levica, hipsterji in kakšen naivnež, ki potem obžaluje svojo napako.

A Jankovic ne mesa dreka ze ves cas?

Avtor, le pojdi na protest. Koristno je, če gre človek kdaj na sveži zrak iz kletnih prostorov.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak157, 19.04.2024 ob 09:49

Komu pa se ti klanjaš?

Grimsu v stockingsih? Hojsu z bičem? Jelki s kakšnim vibratorjem v roki?

P.S. Ste v kleti že naštimali neonske luči?

Milan ne bo več dolgo. In tisti dan, ko bo spokal, bodo ljudje v  Sloveniji odprli nekaj sto, če ne več kot tisoč šampanjcev…

Kajti zelo lostno je, da nekdo iz ozadnja do zadnjega diha ser in NE neha srat, ter se ne more umirit. Da ga dokončno umiri šele gospa s koso…

Nisem ne levi, ne desni (oboji uspešno pokopavajo  Slovenijo!), sem samo samosvoj.

In ne maram ljudi, da hočejo biti glavni petdeset, še manj pa triinosemdeset  let, kot jih ima on…

dežurna jansisticno nora24tv SdS kletno greznico na Trstenjakovi.., jebi ga.., ni mira pred njimi..

Odgovor na objavo uporabnika
Star dec, 19.04.2024 ob 17:11

Milan ne bo več dolgo. In tisti dan, ko bo spokal, bodo ljudje v  Sloveniji odprli nekaj sto, če ne več kot tisoč šampanjcev…

Kajti zelo lostno je, da nekdo iz ozadnja do zadnjega diha ser in NE neha srat, ter se ne more umirit. Da ga dokončno umiri šele gospa s koso…

Nisem ne levi, ne desni (oboji uspešno pokopavajo  Slovenijo!), sem samo samosvoj.

In ne maram ljudi, da hočejo biti glavni petdeset, še manj pa triinosemdeset  let, kot jih ima on…

Naslavljal sem nekoga pod nickom Tetka.

Ampak OK, očitno si “star dec” in “Tetka” obenem. Pojasne tole marsikaj…

Daj Popay, izjemoma se oglasi pri nas na Trstenjakovi. Mogoče si še toliko prišteven in pokreten, da boš s pregledom stavbe, nekdanje vile generala konvertita Jake Avšiča UGOTOVIL, da stavba kleti sploh nima.

 

Vesel oče, SDS

Iskreno mi dol visi za pitno vodo v najlepšem mestu na svetu in šerifa MOL

Odgovor na objavo uporabnika
legitimnost volitev, 19.04.2024 ob 15:04

Koliko Ljubljančanov mu je dalo podporo? Zelo malo. 54.000 glasov. Ljubljana ima nekaj manj kot 300.000 prebivalcev in 224.000 volilnih upravičencev.

Janković ni legitimno izbran župan. Janković ima 24% glasov Ljubljančanov.

Vglavnem priseljeci, radikalna levica, hipsterji in kakšen naivnež, ki potem obžaluje svojo napako.

Aja, od kod ti pa te številke? A to kar na pamet ali imaš kak vir? Je pa možno, da ga je volila samo peščica ljudi, ker je večina volivcev doma ostala. Bravo! To ne pomeni, da ne podpirajo Jankovića, saj s tem, ko ne gredo na volišče glasovat za kogarkoli drugega, ki nima tako obsežne kazenske kartoteke, ga seveda podpirajo. Če ne greš volit, potem se strinjaš s tem, da bo Janković.

Zlo ima moč le če ima podporo in sodelovanje oportunistov. Naj ne zmaga zlo in naj vsak sprejme odgovornost pri kreiranju sveta v katerem živimo.

New Report

Close