Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi se ločujejo

Vsi se ločujejo


Vecino napisanega se da prevesti s “zenska s tipom vztraja dokler se lahko okorisca oz. verjame, da se bo okoristila”.

A si je res tako tezko priznati, kako so zenske “narejene”? Danes, ko statistika locitev jasno pove koliko je ura?

Locitev bi bilo 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ce bi si zenske to lahko privoscile.
A res mislite, da ena stara baba iz ljubezni vztraja v zakonu s tipom s katerim ze par let nista seksala in si vec ali manj le najedata? Ne me basat, lol. Vztraja, ker se zaveda, da bi s svojo placo zivotarila. Vztraja, ker jo je strah samskega zivljenja. Vztraja, ker se ji ne ponuja noben boljsi.

Danes je parov, ki gredo narazen zaradi nekih hudih zlorab, ipd bore malo. Zenske tipe nacevljajo preprosto zato, ker se jim zdi, da ga vec ne potrebujejo, da jim ga ni treba “prenasati”, ker jim je odvec.


Vecino napisanega se da prevesti s “zenska s tipom vztraja dokler se lahko okorisca oz. verjame, da se bo okoristila”.

A si je res tako tezko priznati, kako so zenske “narejene”? Danes, ko statistika locitev jasno pove koliko je ura?

Locitev bi bilo 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ce bi si zenske to lahko privoscile.
A res mislite, da ena stara baba iz ljubezni vztraja v zakonu s tipom s katerim ze par let nista seksala in si vec ali manj le najedata? Ne me basat, lol. Vztraja, ker se zaveda, da bi s svojo placo zivotarila. Vztraja, ker jo je strah samskega zivljenja. Vztraja, ker se ji ne ponuja noben boljsi.

Danes je parov, ki gredo narazen zaradi nekih hudih zlorab, ipd bore malo. Zenske tipe nacevljajo preprosto zato, ker se jim zdi, da ga vec ne potrebujejo, da jim ga ni treba “prenasati”, ker jim je odvec.
[/quote]

Zakaj pa moški vstraja z žensko?

se strinjam, midva sicer nisva poročena, ampak se čudim, koliko se jih loči. In ja, otroci pa pod 10 let stari, ponekod par letni. KAr me najbolj čudi, da vidim potem, da ima ženska novega..da je bil to razlog. Zakaj se potem sploh poročate?

Zakaj pa moški vstraja z žensko?
[/quote]
Zato ker ima razum, je zrel, je sposoben zavedanja in odgovornosti, baba pa le počne to, kar ji rit trenutno narekuje. Tako žal danes je.

Zakaj pa moški vstraja z žensko?
[/quote]
Moski je tisti, ki je idealist. Medtem, ko je zenska zgolj oportunist, ko je govora o ljubezni.

Kot ze povedano, evolucija je nagradila mosko lojalnost. Moski smo tisti, ki zensko, osebo, dejansko ljubimo. Problem danasnjice pa je, da to pogujuje z monogamijo. Pac, se ena budalastina sodobne fake psihologije odnosov.


Moski je tisti, ki je idealist. Medtem, ko je zenska zgolj oportunist, ko je govora o ljubezni.

Kot ze povedano, evolucija je nagradila mosko lojalnost. Moski smo tisti, ki zensko, osebo, dejansko ljubimo. Problem danasnjice pa je, da to pogujuje z monogamijo. Pac, se ena budalastina sodobne fake psihologije odnosov.
[/quote]
za moškega pa ne?
Ne nakladaj. Ne ljubi vsak svoje žene, ljubi koristi, ki mu jih zakon omogoča.


Vecino napisanega se da prevesti s “zenska s tipom vztraja dokler se lahko okorisca oz. verjame, da se bo okoristila”.

A si je res tako tezko priznati, kako so zenske “narejene”? Danes, ko statistika locitev jasno pove koliko je ura?

Locitev bi bilo 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ce bi si zenske to lahko privoscile.
A res mislite, da ena stara baba iz ljubezni vztraja v zakonu s tipom s katerim ze par let nista seksala in si vec ali manj le najedata? Ne me basat, lol. Vztraja, ker se zaveda, da bi s svojo placo zivotarila. Vztraja, ker jo je strah samskega zivljenja. Vztraja, ker se ji ne ponuja noben boljsi.

Danes je parov, ki gredo narazen zaradi nekih hudih zlorab, ipd bore malo. Zenske tipe nacevljajo preprosto zato, ker se jim zdi, da ga vec ne potrebujejo, da jim ga ni treba “prenasati”, ker jim je odvec.
[/quote]

Pa sej to tud jst pišem, dost zakonov je takih, v katerih se več ne sexa, zato ne bi smela bit naka katastrofa, če se moški al pa ženska malo zarad adrenalina sprosoti z drugim poleg svojga parterja, če jim bi bilo do tega. Ogromno ženske je zvestih partnerju, ker imajo enostavno to vzgojeno od otroštva tako, da ne sme švrljat z drugim tipom razen svojim, ta filing imajo dobesedno ubit v seb, tud zaradi okolice v kateri živijo. V zadnjih desetletjih se je to vse skupaj malo sprostilo, moški pa nismo pripravljeni na to očitno..
Sam nism imel z nobeno razmerja, ki se je hotela okoristit od mene, vsaka je imela svojo streho nad glavo in vse so očitno pokazale, da so z mano zarad tega, ker sem takšen kot sem. Zdej pa, kaj naj si človek pomaga, če je tako, ne moreš se ločevat na vsake par let, vse to je povezano z velikimi stroški za žensko in moškega. V Ameriki ljudje živijo v nekih mobilnih hišah, pa mogoče gre to lažje. Tukej so hiše zidane, v katere se je vlagal keš od obeh partnerjev in zakaj ženska pol ne bi bila enakovredna tipu.
Je pa res nekaj, da ženske dominirajo na teh prostorih v zadnjih desetletjih in so tipi v več kot polovicah vezah dobesedno v podrejenem položaju, ženske, držijo svoje tipe v nekem šah pat položaju v katerem tip ne more niti mrdnt v teh prostorih, to jim ratuje večinoma zaradi njihove izobrazbe, z jezikom znajo sesut tipa, ko sebe recimo primerjajo s kakšno njeno prijateljico, k idobro živi in jo tip pedena iz vseh strani, to je to… Včasih, je vedno viselo v zraku, če je šla ženska v spor s svojim partnerjem, da bo dobila kakšno klofuto, dons…., ni šans, tip v sporih vedno kratko potegne. Ves svet na razveitem zahodu je na ženski strani in tiste, ki se tega zavedajo, so ponavad tud žleht, pa to tud izkoriščajo.
So pa tud ženske, ko tipi izkoriščajo njihovo dobroto in tajming, ko je ženska slepo zaljubljena v njega, tip pride pod njeno streho samo z jezikom in telesom, ki ga ima, pa naredi cel raztur v tej družini s svojim obnašanjem, tud tega je dost, tako, da ni treba za vse krivit ženske, tud tipi, ki ne poznajo osnovni fair play so poden. Osnovni fair play je pa enostaven, če si se vselil pod tujo streho, pa tud, če je lastnik te strehe intimen s tabo, se obnašaj po njegovih ali njihovih pravilih.
Jst sem videl v mladosti tak primer, ljubljanski frajerček se je vselil v hišo staršev od punce, ki se je zaljubila v njega, starši so ga tud prijavili na njihovem naslovu, pa je frajer naredil raztur in zarad tega je cela družina trpela, pa ti zdej napod tako sranje od človeka iz hiše, ko te je strah zarad hčerke, da bodo pol ona in skupni otroc še bolj trpeli, če jih vse skup napodiš, ma, da se o tem šepaše pisat…
Vsi hočemo partnerja s katerem bi bili strasni vsak dan in na katerga bi bili ponosni vsa leta, ki jih preživmo z njim ampak to je praktično nemogoče zaradi preveč faktorjev, delamo dons vsi, ženske in moški in vsi so/smo na svoj način obremenjeni zarad tega.. Tam, kjer se pa ve, kdo dominira v vezi, pa ni problema, tam je vse tip top.
Jst pač ne morem bit nesrečen in besen na vse ženske, zarad enga tipa, ko vidim, da ga ženska mota (no teh tipov, posebej v mlajši genraciji je čedalje več) okol plota, kaj čes njihova stvar, on že ve, zakaj si to dovoli, jst pa pač vidim v njih umiranje pravih moških… amapk komu od tipov sploh dons je še do mačističnega obnašanja v razmerju z žensko.
Vsak si ob seb želi, vedno milo, skulirano in pametno žensko, seveda s čim bolljšim geštelom…, hja, sm tukej je caka, ženska more tud delat za dober geštel, za to pa rabi energijo, ki ji jo zmanjka po delu v službi, ni to tako enostavno, ne, da se imet vsega v enem paketu, žal…


In se za vse, ki se vam niti sanja ne, da je tako, kaj sele, da bi razumeli zakaj…

Evolucijsko gledano je bila moska lojalnost nagrajena. Z njo je povecal moznosti, da so njegovi potomci preziveli.

Obratno ne drzi. Zenska si je povecala verjetnost, da njeni potomci prezivijo tako, da se je priklopila najboljsemu tipu, ki ji je bil v danem trenutku dosegljiv, starega pa zavrgla.

Nekoc je to vedel vsak osel. V casu feminiziranih pick in “mocnih” koristolovk pa zivimo v casu “ljubezni”.
[/quote]

Vzrok ni v tem pač pa v tem, da ima danes ženska, ki želi poskrbeti zase, odprte vse možnosti za to. Dec mora danes za naklonjenost tekmovat z državo in najmanj njenim delodajalcem, figurativno rečeno. Danes se lahko ženska že za življenjsko skoraj nepomembne, a njej moteče lastnosti moža odloči, da ga ne potrebuje več.

Ker ste deci taki brezjajčniki, ki vztrajate v zvezi sam da mate kurcca kam namočit, kosilo na mizi in speglane cote.
[/quote]

Tule se pa motiš. Tisti, ki ima kurca kam namočit, kosilo na mizi in speglane cote, ni brezjajčnik ampak taprav dec. Tist, ki pa ali mora to vse sam delat, je pa brezjajčnik.

Trenutno razmišljam o ločitvi, pravzaprav razmišljam o tem že nekaj let ampak do zdaj se nisem hotel podati na to pot ker imava 4 leta starega otroka. Težavo vidim na strani žene, ki večino časa preživi z staršema ko pa ni pri atiju ali mamici so pa stalno na vezi preko tel. To meji na bolan odnos katerega imajo med sabo. Poleg tega ji na pamet ne pride da bi poiskala službo tako da že 7 let živimo z eno plačo. Dolgo sem zadevo prenašal ji poskušal dopovedati da tak odnos kot ga ima do svoje družine( jaz in otrok) vodi v propad ter v ločitev. Nič ni zaleglo tudi razgovori z njenimi starši niso obrodili sadov tako da nimam kaj drugega kot zagnati postopek ločitve. Je kdo imel podoben primer.

Poročil si se z očijevo princesko. Škoda, da tega nisi opazil prej. Moje iskreno sožalje.

No, no, to pa ne drži, jaz se ne ločujem, torej se vsi ne ločujejo, a ni tako?


EDen redkih moških, ki bo zahteval ločitev. Boš videl, če sedaj ni bila za nič, koliko energije bo imel za naklepe proti tebi, ko bodo pdle prve kazenske ovadbe proti tebi zaradi nasilja, kako bo jokala na CSD in prijateljicam, kaj vse je doživljala ob temi, kako bo dobila skrbništvo otrok, iztržila čim večjo preživnino, tebi pa onemogočala stike z otrokom. Ti se boš pa žrl, ker bodo vse tvoje razlage, kak odnos je do sedaj imela z otrokom in kako skrb naletele na odgovor, da to zdaj ni pomembno, pomembna je korist otrok v prihodnje, beri korist babe.


EDen redkih moških, ki bo zahteval ločitev. Boš videl, če sedaj ni bila za nič, koliko energije bo imel za naklepe proti tebi, ko bodo pdle prve kazenske ovadbe proti tebi zaradi nasilja, kako bo jokala na CSD in prijateljicam, kaj vse je doživljala ob temi, kako bo dobila skrbništvo otrok, iztržila čim večjo preživnino, tebi pa onemogočala stike z otrokom. Ti se boš pa žrl, ker bodo vse tvoje razlage, kak odnos je do sedaj imela z otrokom in kako skrb naletele na odgovor, da to zdaj ni pomembno, pomembna je korist otrok v prihodnje, beri korist babe.
[/quote]

Če bi to napisala ženska bi pa drugače govoril. Bila bi vse, samo človek ne. Hinavski pezdec si in nič drugega.

Če bi to napisala ženska bi pa drugače govoril. Bila bi vse, samo človek ne. Hinavski pezdec si in nič drugega.
[/quote]
Česa ne razumeš, saj je vsakem primeru baba enaka, igra žrtev in zlorablja.


Česa ne razumeš, saj je vsakem primeru baba enaka, igra žrtev in zlorablja.
[/quote]
Jaz sem srečno ločena!!! In jaz sem zahtevala ločitev, logično! ZBEŽALA sem od takega pacienta kot si ti, glih zadnji čas, sicer bi bilo po meni. Pa nisem varala, ker se to v zakonu ne počne. Moja “rit” pa je prepolna vsega dobrega, res je, ampak sem vse prav VSE zaslužila s svojimi rokami. Tebi podoben pa je že v štartu k meni prišel z dvema culicama. Ti to kaj pove? Tako, da tvoja statistika drži samo zate in v tvoji glavi. In ne poneumljaj vedno znova in znova. Bolje biti sam, kakor slabo v dvoje!!!


Pri takih zadevah bolje ne bo nikoli, ker tebe ne jemljejo resno in kot bi proti vetru scal. Žal v takih primerih vsa tvoja opozorila in pogovori z njimi, da uvidijo kje so težave in kam vodi vsa zadeva bodo zaman ker imajo 1000 izgovorov za taka njihova dejanja. Spoznali bodo kako resno je, ko bo tvoja prejela ločitvene papirje, pa še takrat te bodo zasliševali in obtoževali.
Kot si sam rekel, to so bolani odnosi, kjer niso nikoli uspeli prerezat popkovine in na žalost bolje ne bo nikoli!


Jaz sem srečno ločena!!! In jaz sem zahtevala ločitev, logično! ZBEŽALA sem od takega pacienta kot si ti, glih zadnji čas, sicer bi bilo po meni. Pa nisem varala, ker se to v zakonu ne počne. Moja “rit” pa je prepolna vsega dobrega, res je, ampak sem vse prav VSE zaslužila s svojimi rokami. Tebi podoben pa je že v štartu k meni prišel z dvema culicama. Ti to kaj pove? Tako, da tvoja statistika drži samo zate in v tvoji glavi. In ne poneumljaj vedno znova in znova. Bolje biti sam, kakor slabo v dvoje!!!
[/quote]

Srečno ločena baba ne obstaja, obstajate zgolj, nore divje, maščevalne, lažnive in jezne do konca življenja.

To ti je pač življenje. Enim parom bo uspelo zvoziti do konca super odnos, drugim nekako za silo ali na silo, tretji bodo pač šli narazen.
Danes so pač časi, kjer je marsikdo lahko (ženska in moški) malce egoističen, saj eksistenca in preživetje ni nujno pogojena s tem, da je v dvoje lažje. Zaradi tega je tudi dinamika odnosov danes med parterjema nekoliko drugačna. Namreč nekdo, ki ve, da je sposoben/a preživeti sam/a, nikoli ne bo pristal na podrejeni odnos v partnerstvu. Ponavadi je to tudi to razlog za razpad zveze, saj nekdo (ni važno kdo) čuti, da v zvezi ne dobi tistega, kar misli, da mu pripada ali si zasluži. Preprosto povedano: nekdo pač postane nezadovoljen s situacijo in začne iskati izhod iz tega nezadovoljstva. Ponavadi se poskuša najprej malce preoblikovati drugo stran po svojih željah … kar pa veliko krat vodi v to, da druga stran postane nezadovoljna.

In tukaj je pač treba loviti ravnotežje med svojimi lastnimi željami in potrebami, ter na drugi strani željami in potrebami druge strani. Moški bo pač nekatere stvari naredil po moško, ženska po žensko. Veliko krat ne razumemo, zakaj druga stran to tako počne. Vemo le, da nam ni všeč. :-))
Ne boš verjela, da obstaja zelo enostaven recept za to, da se manj obremenjuješ s temi malenkostmi in da ti takšne v resnici manj pomembne stvari in dejanja ne žrejo živcev. . Ne trudi se razumeti druge strani… dovolj bo, če jo resnično spoštuješ. Takrat ugotoviš, da nimaš več problemov s tem, da ne ljubiš tudi napak svojega partnerja. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Pri takih zadevah bolje ne bo nikoli, ker tebe ne jemljejo resno in kot bi proti vetru scal. Žal v takih primerih vsa tvoja opozorila in pogovori z njimi, da uvidijo kje so težave in kam vodi vsa zadeva bodo zaman ker imajo 1000 izgovorov za taka njihova dejanja. Spoznali bodo kako resno je, ko bo tvoja prejela ločitvene papirje, pa še takrat te bodo zasliševali in obtoževali.
Kot si sam rekel, to so bolani odnosi, kjer niso nikoli uspeli prerezat popkovine in na žalost bolje ne bo nikoli!
[/quote]
Res je, le da si ne predstavlja kak pekel ga šele po ločitvi čaka.

Res je, in vsekakor sem si sam kriv ker nisem pravočasno prepoznal težav. No pa saj bo bolje…tako imamo kot si naredimo sem pa izbral človeka ki je zgrešena zame.


tudi z glavo in ne samo s qurcem. To je večni problem moških. Važno, da dobro zgleda, ni važno, če ima 1001 napako.

Zato, ker ne znajo živeti v veri.

Vzrok ni v tem pač pa v tem, da ima danes ženska, ki želi poskrbeti zase, odprte vse možnosti za to. Dec mora danes za naklonjenost tekmovat z državo in najmanj njenim delodajalcem, figurativno rečeno. Danes se lahko ženska že za življenjsko skoraj nepomembne, a njej moteče lastnosti moža odloči, da ga ne potrebuje več.
[/quote]
Danes je marsikaj popolnoma drugace kot je bilo skozi 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} casa v katerem se je izoblikovala moska in zenska narava. Drugace povesano, ljudi v svojem bistvu se vedno zenejo isti instinkti kot praljudi. Zato je evolucija tudi osnova za razumevanje moske in zenske narave. Ne pa neumnosti, ki nam jih servira moderna psihologija.

New Report

Close