Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi se ločujejo

Vsi se ločujejo

100. ☺

Za vse probleme, ki jih opisuješ si si sama kriva, a tega ne vidiš in zato raje iščeš zunanjega krivca.
Bogi tvoji otroci!

Kako smo politicno korektni…

Si ze kdaj slisa, da moski upa, da bo zenska ostala taksna kot ke, zenska pa, da se bo moski spremenil? 😀

A to je spet tema o družinski sreči?

Za vse probleme, ki jih opisuješ si si sama kriva, a tega ne vidiš in zato raje iščeš zunanjega krivca.
Bogi tvoji otroci!
[/quote]

Sama kriva ker? Tipicn dedc.. za use si kriva sama, se za to da je on tak kozel kot je.
Na moje materinske sposobnosti se pa nikar ne spravljaj😉

O popolni norosti babovja, ki po ločitvi uniči tudi lastne otroke, sam si šolski primer tega, ti niso psihiatri tega povedali?

Ločenci ste nesposobneži. Jaz bi vam nabil posebne davke, ker ste ustvarili raz.jebane familije. Za kazen. Koji kuratz delaš froce, če nisi sposoben furati normalnega odnosa z babo?

Sama kriva ker? Tipicn dedc.. za use si kriva sama, se za to da je on tak kozel kot je.
Na moje materinske sposobnosti se pa nikar ne spravljaj😉
[/quote]

Vse je posledica izbire povsem napačne osebe s povsem napačnimi lastnostmi. Jbg… saj se vsi trudimo po najboljših močeh, a dejstvo, da je tvoj mož človek, ki podlega impulzom, bi pa morda lahko opazila že pred rojstvom prvega otroka. Tudi sam sem sicer bil slep za tovrstne indice, ampak priznam, da sem bil sam kriv za izbiro.

Sama kriva ker? Tipicn dedc.. za use si kriva sama, se za to da je on tak kozel kot je.
Na moje materinske sposobnosti se pa nikar ne spravljaj😉
[/quote]

Pa da ne pozabim: Tvoj je daleč od tipičnega. Je nezanesljiv, podlega impulzom, ima slab nabor moralnih vrednot, morda še kaj – mislim predvsem na neprizadetost ob smrti sina.

Sama kriva ker? Tipicn dedc.. za use si kriva sama, se za to da je on tak kozel kot je.
Na moje materinske sposobnosti se pa nikar ne spravljaj😉
[/quote]

Ker si ga izbrala.
Tipična baba je popolnoma neodgovorna in nikoli nič kriva žrtev.

Ker si ga izbrala.
Tipična baba je popolnoma neodgovorna in nikoli nič kriva žrtev.
[/quote]

Ja jaz sem ga izbrala, to je res. Ampak bila sm stara 16 let.. to pa tud neki pove ane. Sem bla slepa takrat, mislila da se bo spremenil zaradi mene. A nismo vsi?

Pa da ne pozabim: Tvoj je daleč od tipičnega. Je nezanesljiv, podlega impulzom, ima slab nabor moralnih vrednot, morda še kaj – mislim predvsem na neprizadetost ob smrti sina.
[/quote]

Odgovorim kar na vse skupaj 🙂
Ja jaz sem ga izbrala, je res.. ampak stara sm bla 16 let. Takrat ne razmisljas tako kot bi sedaj. Poleg tega sem po 8ih mesecih zveze ze zanosila (pri 17ih). Vse je bilo na kupu in res sem sele sedaj zacela opazat stvari ki me res motijo. No bolj je to da mu ne morem zaupat po tej aferici ki jo je imel (trajala je 1 mesec, sexa ni bilo nic – preverjena informacija, samo poljubljanje) in ker se je zdaj z eno sodelavko zblizal, sem spet vsa napeta in zivcna.. po njegovo tecna in zatezena. Kaksen recept kako pridobit nazaj zaupanje do njega? Locitev je zadnja postaja zame.
Kar se tice pa smrti otroka.. prvi dan je jokal, potem pa je bilo pozabljeno zanj. Krical name da sem prizadeta ker se vedno jokam. Ja ni glih normalno ne.. zal.

Odgovorim kar na vse skupaj 🙂
Ja jaz sem ga izbrala, je res.. ampak stara sm bla 16 let. Takrat ne razmisljas tako kot bi sedaj. Poleg tega sem po 8ih mesecih zveze ze zanosila (pri 17ih). Vse je bilo na kupu in res sem sele sedaj zacela opazat stvari ki me res motijo. No bolj je to da mu ne morem zaupat po tej aferici ki jo je imel (trajala je 1 mesec, sexa ni bilo nic – preverjena informacija, samo poljubljanje) in ker se je zdaj z eno sodelavko zblizal, sem spet vsa napeta in zivcna.. po njegovo tecna in zatezena. Kaksen recept kako pridobit nazaj zaupanje do njega? Locitev je zadnja postaja zame.
Kar se tice pa smrti otroka.. prvi dan je jokal, potem pa je bilo pozabljeno zanj. Krical name da sem prizadeta ker se vedno jokam. Ja ni glih normalno ne.. zal.
[/quote]

Uhhh, to je pa žalostna zgodba. Sam ta tvoj model, če nista istih let in ti je otroka pri 17 letih, kot mladoletni naredil po nesreči je brezobrazen poba. Izkoristil je tvojo mladostno neizkušenost, zaljublenost v njega in te s tem zaprl v svojo kletko, posebej, če te je na polno šopal.
Moški ve, kaj dela s svojim semenom, ko ga ženska spusti enkrat med svoje noge, no ti si itak takrat bila še otrok in glih zarad tega si bi moral tri kondome gor nabit, ne samo enga po možnosti, če si ga sploh je, to so podn od tipov že v startu, kaj pa je on tako pomembnega naredil pri tvojih 16 letih, ko te je zapecal, hehe, komi si postala podobna ženski, on te je pa že nafilal, ti ga imej pa še naprej rada. Zamisli se, živiš 70/80 let, če prej ne rikneš, ti si pa že s 17 leti zapečatena, zarad jebivetra, adijo pamet.

Ja jaz sem ga izbrala, to je res. Ampak bila sm stara 16 let.. to pa tud neki pove ane. Sem bla slepa takrat, mislila da se bo spremenil zaradi mene. A nismo vsi?
[/quote]
Če bi bili vsi, bi bili vsi v isti ali vsaj podobni situaciji kot si ti.

Sploh nisem brala, sem pa pripravljena pogledati vse dobro izgledajoče ločene – 2. val, ali kako se temu reče?
[img]https://i.makeagif.com/media/2-18-2014/HhXxn4.gif[/img]

Odgovorim kar na vse skupaj 🙂
Ja jaz sem ga izbrala, je res.. ampak stara sm bla 16 let. Takrat ne razmisljas tako kot bi sedaj. Poleg tega sem po 8ih mesecih zveze ze zanosila (pri 17ih). Vse je bilo na kupu in res sem sele sedaj zacela opazat stvari ki me res motijo. No bolj je to da mu ne morem zaupat po tej aferici ki jo je imel (trajala je 1 mesec, sexa ni bilo nic – preverjena informacija, samo poljubljanje) in ker se je zdaj z eno sodelavko zblizal, sem spet vsa napeta in zivcna.. po njegovo tecna in zatezena. Kaksen recept kako pridobit nazaj zaupanje do njega? Locitev je zadnja postaja zame.
Kar se tice pa smrti otroka.. prvi dan je jokal, potem pa je bilo pozabljeno zanj. Krical name da sem prizadeta ker se vedno jokam. Ja ni glih normalno ne.. zal.
[/quote]

Hja, mladosti in neizkušenost te še vedno ne odreši ne krivde, ne posledic za lastna dejanja.
Kje sta bila pa oče in mama, ko si se šla razmerje s tem tipom?
Ločitev je za večino ljudi zadnja izbira pa bi bilo v marsikaterem primeru bolje, če bi bila prva izbira. ….vsaj v primerih, ko je jasno, da gre za popolnoma neodgovorne ljudi, ki so slepi in gluhi za posledice lastnih dejanj in vpliv teh na druge.
Problem je še v nečem drugem… v nezmožnosti posameznika, da bi situacijo in ljudi ocenjeval realno. Žal mi je zate in za tvoje potomstvo, a partnerja si izbirala popolnoma nepripravljena na to in si po “občutkih” izbrala moškega tipa “Chad” – skratka moškega z dobrim genskim materialom, ki mu je malo mar za posledice njegovih seksualnih osvajanj in skrbi pretežno le zase in svoje koristi. Gre za t.i. alfa pra-s-ca.

New Report

Close