Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vsiljevanje artikla na blagajni

vsiljevanje artikla na blagajni

Ne zdijo se mi vsiljivi. Ponudijo prijazno, prijazno rečeš ‘hvala’ in stvar je rešena. Še nikoli nisem slišala, da bi konu to vsiljevali.

In ko prijazno rečeš hvala, ona reče: Pa res ne bi? Ta izdelek je tako fajn!!! Jaz ga uporabljam in sem taaako zadovoljna. Te mine vse.

In ko prijazno rečeš hvala, ona reče: Pa res ne bi? Ta izdelek je tako fajn!!! Jaz ga uporabljam in sem taaako zadovoljna. Te mine vse.
[/quote]

Me zanima, kje so te tako prepričevali. Jaz še nikjer in nikoli nisem doživela, da bi kaj več kot ponudili in ko sem rekla ne, hvala, je bila stvar urejena.

In ko prijazno rečeš hvala, ona reče: Pa res ne bi? Ta izdelek je tako fajn!!! Jaz ga uporabljam in sem taaako zadovoljna. Te mine vse.
[/quote]

Preslišiš slednje in ne kaćeš več interakcije. saj dojamejo, kakšen “profil” kupca si -če ne daješ nazaj “upanja”, prenehajo.

Preslišiš slednje in ne kaćeš več interakcije. saj dojamejo, kakšen “profil” kupca si -če ne daješ nazaj “upanja”, prenehajo.
[/quote]

Očitno ne, če je poskusila še drugič. Niso vse prodajalke še psihologi zraven, ampak večinoma delujejo kot obupani roboti, ki kot papige ponavljajo eno in isto.
Če bi vse izdelke vsi striktno zavračali, bi se to vsiljevanje na blagajni hitro nehalo.

A ti je tako težko, z nasmeškom na obrazu rečt: “Ne, hvala!” Dve sekundi ti bo vzelo (samo tvojega) življenja…. Pač morajo, ker imajo taka navodila nadrejennih in proizvajalcev, da praznijo skladišča robe, ki ostaja. To je pospševanje prodaje zalog….
[/quote]

Aja, a še z nasmeškom je treba?

Me zanima, kje so te tako prepričevali. Jaz še nikjer in nikoli nisem doživela, da bi kaj več kot ponudili in ko sem rekla ne, hvala, je bila stvar urejena.
[/quote]

DM. Že večkrat na tapeti tukaj zaradi tega. Čeprav se je zdaj malo umirilo.

Aja, a še z nasmeškom je treba?
[/quote]
JA! Bodi drugačen/na od povprečja in podpovprečja, no….

New Report

Close