Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzgoja za gaye

Vzgoja za gaye

Doma imam pravega dedca. Pere, lika, kuha, pospravlja, skrbi za froca, ne gleda nogometa, ure in ure se pogovarja z mano, okopava vrt, ne hodi sam po žurih, ne pije….

Pred njim sem imela pa dedca iz divjega zahoda. Pil, ponočeval, varal, preklinjal, se šopiril, blefiral, razbijal avtomobile…

Katera varianta je tista, ki ustreza naboru znakov, ki definira ta pravega moškega? Kaj je to feminiziran moški?

Na drugi strani so potemtakem prave in neprave ženske. Kakšne so prave babe? Kdo jih definira? A so to tiste, ki imajo ta pravo rit in joške v glavi pa samo trakec, ki drži skupaj ušesa? Kaj pa, če je v joških silikon? Si lahko še prava baba?

Mislim, da bo moj sine v vsakem primeru čudak. Mama nima ženskih hormonov, ata pa mehak kot puter, he he he.

:-)))))))))))))))) Men je sicer najbolj v oči pade v moškem, najprej to, da dokazuje kakšen dedec je. Pol pa ko enkrat misli, da te je pridobil, se vgnezdi v svoj kot, ti pa ga streži kot invalida.

A so to tiste, ki imajo ta pravo rit in joške v glavi pa samo trakec, ki drži skupaj ušesa?

Tale je pa najboljša!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mislim, da je tvoje razmišljanje na precej trhlih nogah. Če bi bila homoseksualnost posledica vzgoje, potem bi bilo osebo mogoče tudi prevzgojiti. Mnogi geji, pa tudi njihovi starši, bi se te možnosti prav radi oklenili in si tako prihranili veliko grenkih izkušenj. Ker pa gejevstvo ni stvar odločitve ali izbire, ampak je danost, takšna rešitev pač ne pride v poštev. Poleg tega tudi nisem prepričana, da obstajajo kakršni koli statistični podatki, ki bi pritrdili trditvi, da več homoseksualcev prihaja iz enostarševskih kot iz “običajnih” družin. Če drži trditev, da geje vzgajajo matere samohranilke, kdo potem vzgaja hčere v lezbijke? Očetje?

Dva geja, ki ju osebno poznam, sta oba iz dvostarševskih družin, en iz še posebej ljubeče in urejene družine. Nihče od njiju ni imel v otroštvu dolgih las.

Spoštovani!

Ne oziram se na prejšnje odgovore, samo tale izjava, tudi, če bi bil na Vaši koži ali na Vašem mestu (ali če bi bil oče otroku) se mi pa zdi naravnost – bolna! Zabolelo bi me pri srcu. Sploh pa – zaradi frizure, da se takole obregne, pa je čisto spodobna.

Zato – nikar ga ne poslušajte in temu ne nasedajte, ampak vzgajajte otroka, kot ga Vi vzgajate.

Pa molimo in delajmo za zdravo pamet in mislimo s svojo glavo!

Darko Ž., duhovnik, 39 let

New Report

Close