Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzhodna Slovenija je brezvezna

Vzhodna Slovenija je brezvezna

Čemu na čast bi nekdo živel v vzhodni Sloveniji? Ni čudno, da se Slovenija tudi tako deli uradno oz. kohezijsko. Na pomembno in nepomembno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1836, 29.03.2024 ob 13:20

Čemu na čast bi nekdo živel v vzhodni Sloveniji? Ni čudno, da se Slovenija tudi tako deli uradno oz. kohezijsko. Na pomembno in nepomembno.

Ja. Zdaj pa spat. Dovolj si delalo za danes.

Narava, mir, življenje teče 300 x počasneje.

Imaš tudi države, kjer je vse na easy in teče 300 x počasneje.

No, mi imamo to srečo, da imamo to znotraj svoje države.

Zdaj pa nehaj trollat.

Slovenija je lepa dežela. Žal so nam jo ugrabili osamosvojitelji in Brozovi priviligirani pionirčki .

Slovenija je postala beznica korupcije, kriminala, nepotizma, klientelizma in vseh oblik negativne selekcije. Moralno-etično smo na dnu, nižje ne gre. Vse institucije so uničene, razsajata dekadenca in pokvarjenost, politika smrti do neba. Med ljudmi se čuti nezadovoljstvo, bes in resignacija. Izdani smo in pokradeni.

Primorska, Dolenjska in Prekmurje to je to, vse ostalo nepomembno.

Vzhodna Slovenija mi je všeč. Tudi ljudje , ki tam živijo.

Tudi jaz nimam neke afinitete do vzhodne Slovenije. Sploh si ne predstavljam imeti partnerja s Štajerske npr.

Prekmurje in Prlekija sta mi prav čarobna in grem rada tja na krajši oddih. Odlična hrana, prijetni ljudje, lepa narava. Morda bi še živela tam, če bi bile službe in morje bližje. Tudi Štajerska mi je všeč in ljudje tam prav tako.

New Report

Close