Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzmetnica

Vzmetnica

Kam v Lj. po kvalitetno klasično vzmetnico 180 x 200 in katere firme za manj kot 100.000 sit?

Meblo?

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Dormeo-jih majo tud v intersparih…

hoj

malo si preberi teme hitex ali dollar

lp

Lesnina na Brdu ima veliko najrazlicnejsih vzmetnic…

Ja miška, sem prebrala. Mislila sem kupit Dormeo, pa sem se premislila, ker sem tu prebrala toliko kritik. Kupila bi lateksovega, a potem moram še postelno dno zamenjat, kar pride skupaj vsaj 130.000 (najcenejše), kar si trenutno ne morem privoščit. Jaz bi pa kakšno vzemtnico za ene 50.000 ali pa malo več, ampak pod 100.000, zato sem se odločila za klasično.
Tiste, ki ste zadovoljne, kje ste jo kupile, katere firme in kakšna je cena?
Hvala.

Sem bila ravno na strani od Mebla a gor ni cenika. A morda katera ve okvirne cene?

Pokliči v njihovo prodajalno, ker imajo pogosto kakšne gotovinske popuste. Za cca 60.000 že dobiš 180×200.

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

hoj

Za jogi od hiteksa najdražji 80000, letvice pa kupi kje drugje ki so bolj ugodne. Ampak te ne bi smelo priti več kot 100000, sem pa pozabila kakšne mere jogija rabiš.

lp

New Report

Close