Najdi forum

Naslovnica Forum Style.Over.Net Opravljivka Werner Werner Brozovic

Werner Werner Brozovic

Deloma se strinjam ;
Kopirano;

Dragi moji ljudje👇
ozaveščam narod in sem del naroda že 30 let.In nikoli ne bom nehal ozaveščati narod ter se boriti za resnico in pravico ter za dobro ljudi….to so me naučili moji starši in to je moja nit, ki me pelje že 50 let skozi življenje….ne pripadam niti eni politični strani in nikoli nisem pripadal…prejel sem nešteto klicev enih in drugih in vsem sem jasno dal vedeti, da me politika ne zanima predvsem ne leva ali desna …zanima me samo PRAVICA in RESNICA.
Pišete mi v ZS, da ste ostali brez služb..da morate zapreti gostilne…fitnese….žal mi je za vas..in počasi ugotavljam, da vas je čedalje več tistih, ki ste začeli verjeti tistemu kar je skrito za besedo COVID 19.
VSAKIČ povdarim, da NE ZANIKAM virusa, ki je med nami…in da je treba poskrbeti za starejše in ljudi s pridržanimi boleznimi ampak NE s policijsko uro ali s kršenjem Ustave Republike Slovenije…NE na način, da uničimo gospodarstvo in tisoče delovnih mest…vidim, da je to postala praksa vladajočih.
Kaj želim povedati…vsak od vas ima svoje možgane in razum…žal mnogi od vas ne uporabljate razum, ker je veliko lažje gledati televizijo, ki vam podzavestno vstavi vzorec strahu..in vse kar je treba je samo slediti navodila.
Tako, da ste na ta način nevede pomagali uničiti še kakšnih 100.000 življenj družin a kmalu se boste našli tudi vi med njimi….kako?
Začelo se je tako, da je Vlada prepovedala opravljanje dela industriji zabave in PUSTILA 20.000 LJUDI NA CEDILU.A je kdo pomislil kako bodo ti ljudje plačali položnice…hrano…kredite?Pustimo zdaj mene…jaz sem se znašel…mnogi ne😥😥😥80% vas ni POMISLILO NA NJIH, KER MISLITE SAMO NA SVOJO SEBIČNO RIT…ja eni imate pokojnine eni službice…in vam je gladko malo dol viselo kako bodo ti ljudje preživeli…..predvsem na to niste pomislili vi, ki se bojujejete z najbolj SMRTONOSTNIM VIRUSOM, KI VAS LAHKO UBIJE a uničite ga tako, da ga SPERETE Z MILOM 🤔🤔🤔 In se zaščitite tako da nosite LAHEK ŠAL,RUTO🤔🤔🤔Ali MASKO na kateri piše, da ne ščiti od Covid 19 in virusov.🤔🤔🤔🤥
No….zdaj so se industriji zabave pridružili tudi gostinci…frizerji…fitnes centri…torej novih 50.000 ljudi…IN SO MNOGI OD NJIH NAENKRAT SPREGLEDALI IN SE ZAVEDALI PRAVEGA NAMENA COVID 19…zakaj?KER SE SEDAJ GRE ZA NJIHOVO RIT….in tako se nam boste počasi pridružili VSI….NE MISLIT DA NE.Zapomnite si mojih besed.Ker se to, ne bo končalo jutri in ne do konca leta….namreč že napovedujejo novi val naslednjo jesen 2021 nosili vi maske ali ne …..ubogali vi ali ne …tako, kot so spomladi napovedali 2.VAL za oktober mesec…Leta 2022 se pa pričakuje novi virus COVID 2…verjetno veste, da so vsi virusi ustvarjeni v laboratorijih..in so zaščiteni…torej so jih ustvarili ljudje…. mikrobiologi…ti, ki jih poslušate vsak večer in jim zaupate ter ubogate.RAZMISLITE…Vsako leto se cepite za virus gripe ….Kako pa zdravniki vedo, da bo prišel prav ta virus gripe?….KER JE UMETNO USTVAREJEN ZA ZASLUŽEK.Zdravniki in vladajoči delajo samo tisto, kar morajo in kar jim določijo GLOBALISTI…zato že sedaj zdravniki zahtevajo imuniteto…ker, ko bo resnica prišla na dan bomo rabili 5 DOBOV.
Kmalu bodo za imuniteto prosili tudi NOVINARJI IN MEDIJI….
ŠE TO NAROD MOJ..ker v 6 -tih mesecih niste reagirali…nas po mojem predvidevanju čakata 2 opciji:
1.👉Če je predsednik Vlade podpisal pogodbo z Američani, ko so bili na obisku (spomnite se skrivnostnega ameriškega letala ko je priletelo na Brnik 21.1 2020) bo v 1 mesecu vsega konec…in se bomo ozaveščeni prebudili v novem čudovitem svetu….tisti pa, ki ste ostali na nizkih vibracijah..ustrašeni..jezni..sebični…boste morali žal pogoltniti grenko tableto resnice….ne bodo vam pomagali nazivi Dr, Mag….štela bo samo duševna inteligenca….a njo lahko dvignete na višjo vibracijo samo, če ste dober, pošten, ljubeč, iskren, nesebičen človek….KOLIKO NAS JE TAKIH???
Če so ponudili imuniteto predsedniku Vlade verjamem, da je podpisal….in srčno upam da bo zmagala ta opcija❤❤❤

2.👉Če pogodba ni podpisana nas čaka težko obdobje represije..suženjstva..izgube delovnih mest…vsako vaše uboganje na nespametne ukrepe bo opogumilo vladajoče, da gredo še eno stopnico naprej….smo že na POLICIJSKI URI?Pojavljala se bo vedno večja stiska pri ljudeh….tonili bomo v brezno suženjstva..brezposelnosti..depresij…bolezni….

Prosim, če že sami nič ne ukrepate vsaj nehajte obtoževati druge….tudi VLADO ne…..POGOVORITE SE SAMI SEBOJ IN BOSTE PRIŠLI DO PRAVEGA ODGOVORA KDO JE KRIV ZA NASTALO SITUACIJO IN KDO BO KRIV ZA TO KAR BOMO ZAPUSTILI NAŠIM OTROKOM.

In prosim NE MI ZAMERIT….mnogi od vas resnice ne želite slišati…sem brutalno iskren..vedno…lahko bi resnico zapakiral v celofan…ampak…POTEM TO NE BI BIL JAZ…iskren, srčen človek, ki mu je mar za sočloveka predvsem za otroke in se ne boji vedno in povsod povedati RESNICO IZ PRVE ROKE.
Upam pa, da še vedno živimo v DEMOKRACIJI in vsak lahko napiše na svojem zidu svoje mnenje..če se kdo s tem ne strinja naj enostavno zaobide to objavo….lahko tudi ostane pri svojem razmišljanju saj ima vsak pravico do svojega mnenja.Aja pa dobro preberite in potem komentirajte saj opažam, da velikokrat pišete komentarje, ki nimajo veze z objavo ali pa ste marsikaj v objavi spregledali.

Ta pa je usekan v glavo 😀! Sam ne delam panike in gre tudi meni mocno ta virus na živce, samo ta kar piše on, je pa, kot bi pisal en otrok domišlijski spis. Bolano!

Ne vem kako lahko tip zivi v nekem bednem naselju v Logatcu in to v bloku! A ni nic ustvaril v svoji 30 letni karieri? Tip je cist zabluzil!


Ker je komot n se mu ne da gont kosilnice.
Kar se pa njegovga pisanja tiče: nadznanstvenik in naddoktor je povedal vse. O sebi.

Zihr je komot, ko poslusa sosede in vonj hrane po hodnikih. In ropotanje. Res komoditeta! Za travo imas pa privat vrtnarja.

Kako pa ti veš, da stanuje v tem po tvoje “bednem” naselju? V kakšnem pa ti?

Res je. Večina (rdecekozcev) slovencekov resnica ne zanima, ker živijo na državnih jaslih. Katerim mi plačujemo položnice, letne in zimske dopuste, potovanja …

Ne gane me, ne gane me trala-la-lalala…
da povzamem njegovo veleuspešnico.

In njegova rešitev za nastalo situacijo je?
Tisti, ki upoštevamo navodila smo po njegovem nevede pa vendarle pomagali uničiti 100.000 življenj?
Jao mojster…

saj ne morem verjeti, da piše, da že 30 let ozavešča narod? O čem pa?
Da se vedno najde še bolj debilna pesem od zadnje najbolj debilne?
Da čez hlače svojo kačo kaže?

Ni vam jasno, da ze od marca nekateri nimajo nobenih prihodkov, se nic ne bi cudila, ce bi se komu ze vmes kaj odtrgalo. Nekateri pa res vidite samo svoje polne riti.

Taki, ki so celo zivljenje prisesani na drzavne jasli, nikoli ne razumejo nekoga, ki zivi od svojega dela.

Taki, ki so celo zivljenje prisesani na drzavne jasli, nikoli ne razumejo nekoga, ki zivi od svojega dela.
[/quote]
za take pa menda ne bo problem najti drugega dela? Veš koliko podjetij je propadlo v vsem tem času, ko je Werner mokril babice s kopijami tujih komadov?

New Report

Close