Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Winsor pilates – dnevnik in prehrana?

Winsor pilates – dnevnik in prehrana?

zdravo!
nekaj sem že prebrala na teh forumih o pilatesu in sem si tudi “zapekla” CDje in sem RES ZADOVOLJNA, se mi zdi da zadeva dejansko DELUJE!

nimam pa tistih zadev ki se prodajajao poleg cdjev, to je plan prehrane in dnevnik telovadbe?
če ima katera možnost poskenirat in poslat na mail ali ima kak namig kje naj to “staknem” prosim za informacijo!

Oprosti, morda bo malo trapasto ampak meni se res ne sanja – kako pa si si presnela?

s programom emule, ne najdem pa file-ov z dnevniki in prehrano.

a bi lahko pripopala link da bi si zapekla ?

Bi lahko še meni lepo prosim spekla na CD. PROSIM PROSIM PROSIM
[email protected]

če imaš program emule, potem vtipkaj winsor pilates in “daunloadaš”!

za pečenje cdjev, že sestra me čaka na cd 14 dni! tko da žal raje nič ne obljubim…

Mene je tud tale pilates čist zasvojil, in res deluje.
Kar se pa tiče dnevnika in prehranjevalnega načrta…. Tudi to se najde v emule. 🙂 Sam vpiši winsor pilates meal plan in winsor pilates sculpting journal. Pa glej da bodo word ali pdf datoteke.

opala, pa res! hvala ninča!
pa se ti držiš prehranjevalnega načrta? povzetek mogoče v dveh stavkih?

A lahko poveš, kateri faili so popolni oz. katera dva si ti downloadala? Hvala

men pa jedilnikov ne najde…

tole imam, zaenkrat delam 20 minute workout, sprva sem dvakrat naredila step by step, danes sem pa npr. naredila 4, to je advanced in sem bla ČIST crknjena!
počas bom čez vse pršla, ampak minimalno naredim na dan 20 minute workout

imena filov iz emule:
.Winsor.Pilates.CD1.-.Basics.Step.By.Step
Winsor_Pilates_CD2_20_Minute_Workout
Winsor.Pilates.-.CD3.-.Accelerated.Body.Sculpting
Winsor.Pilates.-.CD4.-.Advanced.Body.Slimming
Winsor Pilates Cd5 Mari Windsor – Ab Sculpting
Winsor Pilates – CD6 – Bun and Thigh Sculpting_cd
Winsor Pilates – CD7 – Upper Body Sculpting

A je ta CD v slovenščini?

ne, v angleščini!

Se mi lahko katera, ki ga uporablja javi na mail, da se malo pogovorimo okrog tega in si svetujemo? Hvala

ne morem verjeti, da tako odkrito propagirate piratstvo.
verjetno nihče ne pomisli, da je nekdo moral opraviti veliko dela, da je vse to pripravil, zato, da na koncu ostane brez plačila. verjetno bi se vse pritoževale, če vam delodajealec po opravljenem delu ne bi nakazal plače…

ja, kupila sem DVD-je pri Top shopu; imajo vse prevedeno v slovenščino – tudi knjižice; pa še na obroke dajo – tako da vam svetujem, da si kupite raje originale (pa še zatikajo se ne).

lpp

Mi jih zapečeš, prosim?

ne, ker se to ne počne

New Report

Close