Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Wolf – kaj dogaja???

Wolf – kaj dogaja???

http://www.finance.si/222457/Policisti_zasli{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}B9ali_Wolfa

ninej, prosim za stokovno razlago

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

strokovno

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)


Tebi pa strokovne razlage res ne pridejo do živega,kolikor te berem…


Tebi pa strokovne razlage res ne pridejo do živega,kolikor te berem…[/quote]

Ali je že bila kakšna strokovna!!!
Aja za komunajzarje je tako vse strokovno, kar oni napišejo seveda!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

ninej, a ti je muca snedla jezik?

na da ne bom sama opletala z jezikom.

Finci študirajo našo zakonodajo, kako sploh zaslišati vpletene v Sloveniji, če jim drugega ne bo preostalo drugega bodo uporabili mednarodno pravo.

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042204692

na pa še tole:

http://www.finance.si/222540/Finski_preiskovalci_Imamo_trden_primer

Ti pa res vse verjameš.

jaz Fincem in njihovi preiskavi, komu pa ti???:))))

a sam to si zmožen komentirat, a mi nisi v prejšnjem postu ti očital, da mi je muca papala jezik, kaj sedaj a ne boš stopil v bran naši Brezigarjevi, ki tako dobro sodeluje s Finci, Finci pa morajo sami preučevat našo predkazensko zakonodajo, človek bi pričakoval da bo naše tožilstvo olajšalo posel Fincem hmmm, verjetno pa je to preveč za naše tožilstvo, ali pa……???

od ninej ne pričakuj razlage.
ko samo pogledam tisti Cviklov tumasti fris, se spomnim na Kosa in Zgago,
me vse “nine”.

norTON vprašaj, pa boš dobil razlago mojega mnenja, še vsak ga je, če me je vprašal po mnenju!:)

kaj bi te vprašal?

meni se zdi provizija 7.5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za takšni mala, tisti Golobiči in Pahorjevčki se kar nasmihajo tej malenkosti,v primerjavi kaj so sami “pohamali” prodali so se kot stare kurve.

pa kaj misliš, zakaj se Golobič vrača?

Nima veze, kako visoka je provizija. A ta naj gre potemtakem v blagajno vseh, ne pa v zasebne žepe. Kar je + bi pobasali, tožbe in kar je treba pa še dodat, naj bo pa naš račun.

Dejstvo je, da so v Avstriji našli nekaj, kar dokazuje barabijo, na Finskem so prepričani, da gre za “trdno” zadevo. Močno dvomim, da v Sloveniji pa ni nič. Če drugega ne, so prav gotovo našli sum, da bi pa lahko kaj bilo. Že to, da bi lahko kaj bilo, je zame BARABIJA.

Golobič ni nikoli nikamor šel?

zame 21miljonov žal ni malenkost, sploh če jo razdeliš med par posameznikov!

kje imaš dokaze da so kadarkoli kaj pohamali in komu so se prodali???

da me ne boš narobe razumel, ampak dokaži njihovo hamanje, ga lahko???

Na primer Golobičeva Ultra in prelaganje “peska iz enega kupa na drug kup in nazaj”.

Pa posel z nalepkami. A imaš oči in ne vidiš?

Za našteto ni potrebno nobene finske in slovenske policije. Bilo je dovoljeno, ker si bil v LDS. Samo ena malenkost od hamanja.

Da o zamenjanih dvobarvnih disketah za graditev trojanskega predora ne omenjam. In kje je bila takrat LDS-ova policija? Ne mi govorit, da se spuščam nazaj in da te to ne briga, ker boš izpadla trapasto.

eh, ninička, zakaj si tako naivna?

novi rek: pošten kot Golobič :-))

zdaj lepo govori – in nam je vsem všeč!!!

pa še lepe blond laske ima

mmmm

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

no nalepke, kolikšni del patrije je to???

dokazi fantje, dokazi, če ne verjamete za enega brez dokazov in obsodb naj velja to še za drugega, al pa naj gresta oba sedet!:)))

norTON, nič bat, nisem naivna, odspodaj je še ena tema, me zanima tvoje mnenje in sicer: si je afero izmislil JJ, daj mal pokomentiraj, da vidim kaj misliš???

pa še lepo se približuje JJ.

Desus ga bo močno prehitel, Golobiča. Tale Erjavec še meni postaja vedno bolj simpatičen. Probat mora komuniste, pardon SD in LDS na svoji koži, le kdo bi si to mislil, da bo kos poplajhanemu Golobiču, Cviklu, da o puhloglavi Kresalovi ne govorim. Jih je že močno prerasel.


Tebi pa strokovne razlage res ne pridejo do živega,kolikor te berem…[/quote]

tebe pa sploh ni dosti brati ali pa….šment, spet je eden spremenil nick! :-))

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

kake klamfe..

če človk zagovarja JJ je fanatik….še ni spregledal..
če nekdo verjame finski policiji, na veke vekov amen..ta je pa..??

če nekdo poda fakte za “pridne levake”..rabiš dokaze..
če pa nekdo sumi JJ, …je pa to fakt…

svašta…
tolk o enakih merilih..
kajne ninej..

golobič.. ja ta nas bo rešil..
zdej je “clean”ko je zamenjal stranko… hahaha

celo Erjavec ga je prehitel.. pravi car je..

A ti tipi sploh vedo, od koga in zakaj dobijo denar? ;))

New Report

Close