Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ youtube vlogerji

youtube vlogerji

O, evo to sem se pa zdajle spomnil, pa sem že kakšno leto nazaj rekel, da se bom prijavil na nek forum da vprašam.

Gledamo z otroki, ker žena ne razume slovensko, veliko you tube vlogov. Otroke zanimajo potovanja, življenje po svetu, pa jaz imam mirno vest, ker se spotoma še slovensko slušno učijo.

Trenutno so nam všeč vlogi:

Irenin Svet, Bit Sever, potem en fant ki spi po hribih, pa od ene punce smo ga gledali, ki živi nekje na danskem, pa smo pozabili ime in ni variante da ga najdemo.

Mi poveste če poznate še kakšen lušten vlog v tej smeri, pa da ga slovenci delajo. No, sej lahko so tudi zabavni vlogi, samo da je slovensko, pa da je zanimivo za otroke. Aja pa tisto Kajo Karbo rada gleda predvsem punčka moja srednja. Ona je pa bila v Londonu, zdaj je pa dol nekje na jujžni obali Anglije.

pismo se oopravičujem ker so dvakrat isto temo gor porinl. Napisal sem enkrat, očitno ni šlo gor, potem sem spisal še enkrat in zdaj vidim da se je še ta prva prikazala. Podn. Ta portal je res čudn no… Kva je to. To se na starem čveku ni dogajalo. Moti me ful. Ne vidim kdo mi komentira ne vidim kdo temo objavi, nič. Kr neki je. Res kr neki.

By reading the title, i thought you’re also vlogger: xd

May be you will get the ideas from https://ramosrealestate.ae/

xlucytime (ne več, ker ni več stevardesa)

FinaJasmina

Tomaž Gorec 😆😆😆

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 17.01.2024 ob 15:23

Tomaž Gorec 😆😆😆

Ja, ta pa je pika na i…

Bog nas obvari vojne, kuge, kolere, lakote, ter – Tomaža Gorca.

Že nekaj let daleč najboljšega slovenskega novinarja /meglomešalca / diletanta…

New Report

Close