Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z leti vse hujše

Z leti vse hujše

Sem 40 in imam še menstruacijo. Imam pa grozen problem. Točno 3-5 dni pred menstruacijo se začne. Napadi lakote po sladkem,po slanem, po oh. Nič ni dovolj. Sicer se res res trudim da jem normalno, zdravo in primernih količinah, ampak ti dnevi me ubijajo. Bolj kot sam sladkor mi škodi ko se zavem koliko pojem in kaj. Potem nastopi žalost, razočaranje nad seboj. To traja vse do prihoda menstruacije.

Kako se ostale spopadate s tem? Imate morda drugačne težave? Obstaja kaj kar vam pomaga ta apetit kontrolirati?

Seveda gredo tudi kile potem gor in sem res nesrečna, ampak apetit je pa grozljivo velik. Da ne omenjam tega, da me isti čas napade še huda izčrpanost. Eno z drugim je pa izgubljena bitka. Na koncu se počutiš obupno.

Imaš pms, tako kot večina žensk. Nima nič z leti to. In pri 40ih je normalno da imaš še menstruacijo, bolj bi bilo čudno če je ne bi imela.

..jp…avtorica, poznam. Tako kot pri tebi, tako potencirano ‘lakoto’ poprej nisem poznala, in, sevda, ni ok. Kšn dan uspešno ‘zabremzam’, kšn da pa.’popistiim. sicer sem ok, ker preostale dni nimam takega pošastnega apetita, drgač bi bila konkurenca kombajnu, brez zajebancije 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
…sobota, 26.04.2024 ob 14:47

..jp…avtorica, poznam. Tako kot pri tebi, tako potencirano ‘lakoto’ poprej nisem poznala, in, sevda, ni ok. Kšn dan uspešno ‘zabremzam’, kšn da pa.’popistiim. sicer sem ok, ker preostale dni nimam takega pošastnega apetita, drgač bi bila konkurenca kombajnu, brez zajebancije 🙁

Ja Grozno je no.

New Report

Close