Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu z moškim

z moškim

Da bomo konkurenčni ženskam!

Tisti, k ste že bili z moškim v seksualnem odnosu… Kako sta prišli skup? Preko oglasa ali sta se zagledala in si bila takoj všeč

Sori, ampak enakopravnost je enakopravnost! 😉

Roko dam v genj, da tule nebo nobenega posta! 🙂

Evo, jaz ga bom, sam že tisočkrat sem rekel, da se mi gabijo, a jih imam zelo rad, ker ženske pustijo za nas!

Da ne ostaneš brez nje, sploh če je to desnica in si desničar. Ti bo prijateljček brez družbe.

Že, že ampak nisem spraševal, če jih imaš rad… 🙂

Ne, v glavnem so pa zame kombinacije žž in mm v istem rangu in me ne motijo, je pa res, da jih ne poznam preveč.

Saj sem napisal: ker pustijo ženske pri miru jih direkt obožujem!

Jaz sem tudi že bila z moških in vam povem, da je super, in tisti, ki se vam moški gabijo: veliko zamujate!!! :)))

A maš tko hudo, Nataška?

Res je! Ampak jaz se jim ne dam! 🙂

Ti s pa mal kruta, veš?

Probi, kar svetujem, pa boš vidu, če sem res.

Ti lahko dam najprej samo prstka noter?

Če dam lahko tudi jaz tebi.

Odgovor na prvi del vprašanja: ZELOOOOO. Na drugega pa, sem Nataša in ne Nataška, Kirkec.

K…pa taka enakopravnost..haha..no jaz ljubim moskega..brez njega bi blo tko težko žvet..hihi..drugač pa me nasprotni spol ne gane tolk, da bi šla z njo v posteljo..ne še..so misli nagajive..sanje..resnica pa je druga,to rajš počnem z moškim…

Men lahko a poskusva !?

O ti Nataška ti! Jaz ti pravim tako, ker mislim da imaš tako majhno…., veš je pol tak fino!

Lahko saqmo v roke vzameš, tak nežnoooo, luštno, me že meče! Pa še mal v ustka ga dej!

Ti si tak eno prijetno, luštno bitje – prov za na k – nisem hotel napisat tist v spodnjicah, pa je vseeno res

nekaj urc me ni gor oa že take klatiš…so te pa pošteno zrajcale

Erči, veš kolkkkkk! Na pomoč, prosim!

ja kako ti pa lahko jaz pomagam!? res ne bi vedla!

Ja s tvojimi prečudovitimi ustnicami, vendar!¨Veš kolk to luštn dene!

aha pa še res je. prav včeraj mi je dragi rekel da na ves svet pozabi, ko ga tako dobro obdelujem:) in nebi bila rada egoist:)

New Report

Close