Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za dr.Živaga

Za dr.Živaga

Kje so vse dobre ljubimke:

Če je ženska za nekoga super ljubimka, to ne pomeni, da bi veljala za super ljubimko kar vsem moškim.
Mogoče ženska, ki je bila tebi super ljubimka nekomu drugemu niti slučajno ne bi ustrezala oz. ne bi bila nič posebnega.

Evo, to sem morala dodati.

lp

Se strinjam……Za dobro ljubljenje je najpomembnejše srce…..Za dober seks pa mora biti vsaj veliko kemije navmes.

Zase lahko rečem, da me ljubljenje z neko naučeno(recimo prostitutko) ljubimko, ne bi zadovoljilo niti v najmanjši meri.

Sporočilo je bila mala provokacija, ki se je zelo zanimivo razpletlo…. Vem, da se nekdo sladko smeji:)))))

Lep dan …..

Skrivnost bogatega življenja je v tem, da se naučimo obvladovati bolečino in užitek. Če to storimo nadziramo svoje življenje. Sicer življenje nadzira nas !

Kdaj veš, da bi se rad ljubil in kdaj veš, da ti je samo do seksa.
Če imaš stalno partnersko razmerje, se ljubiš ali ‘samo’ seksaš?

pri meni ni šlo za nobeno provokacijo. Zanimivo je brati različna mnenja.
To sem pa mogla dodat, mnenje pač.

lep dan tudi tebi.

da le ne bo tisti smeh na koncu grenak 😉

Točno tako!:)

Kdaj veš…..

Čutiš to. Večini ljudem (80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} po nekakšnih statistikah) se v življenju zgodi, da skočijo čez plot. Včasih preprosto iz magične privlačnosti, radovednosti, zaradi “pivskih očal” itd…. Vejo, da to le trenutek “nemoči.”Ta trenutek v popolnosti izkoristijo. To je sex, ki je lahko nekaj posebnega. Čustva do partnerja se pa niso zaradi tega nič zmanjšala….

To je neka teorija….praksa je pa zopet nekaj drugega. Razlikuje se od primera do primera….

Vedno za smehom pridejo solze, kot za dežjom sonce…..

l.p

Skrivnost bogatega življenja je v tem, da se naučimo obvladovati bolečino in užitek. Če to storimo nadziramo svoje življenje. Sicer življenje nadzira nas !

Seveda, tu pa res ne gre posploševat.
Meni se zdi, da stanje v postelji z njim vedno ocenim s količino globine njegovega pogleda….hehehe

Res, no! ;-))))))))

Malo pretiravaš s callgirlam! Praznjenje jajc zadovolji vsakega moškega!

kako pa oceniš zavijanje z očmi?

A, če zavija z očmi ?
Jah, to mi je pa lahko samo jasen znak, da je konec domišljije al kako?!
;-)))

joj, a gre res samo za ‘praznjenje jajc’?

Da mu bo glih zdaj prišlo in da je treba “opalit kantu”…. (bom razložila z vicem, hehe…)

Fata svoji kolegici razlaga o njeni metodi kontracepcije – KANTI.
Pa kolegici seveda ni jasno, kako to gre, zato prosi Fato, da ji razloži.
In Fata pravi takole:

Dok se jebemo, Suljo stoji na kanti, a ja mu posmatram oči. Kad mu oči počinju da kolutajo, tada samo nogom opalim kantu i – eto, sve je u redu!

Meni velikokrat zapaše ljubljenje, ker veliko dam na predigro. Se pa tudi zgodi, da mi zapaše seks, kar se ne zgodi ob večerih, ko je ‘več’ časa ampak kr tako vmes, čez dan na hitro, vsepovsod….
Moram reči, da je oboje v redu.
škoda samo, ker nama res manjka časa za naju.

Seveda.
Eni to delajo večno.
Samo vedno imaš izbiro – lahko jih preskočiš.

Obstajajo pa tudi v bolj senzibilni in uporabni dozi.

Izbira je tvoja.
;-))))

Ja, ja, ja, ja….. TOČNO TAKO!
Onih prvih se je fajn že na daleč ognit, hehe… če jih le pravočasno zavohaš!

ne da mu je tako močno prišlo, da mu je oke okoli obrnalo

Valjda.

Ampak si pa vseeno predstavljam, da gre tudi pri moških za dve vrsti zadovoljitve:
Ena je tista primarna, telesna. To lahko moški doseže na veliko načinov in z raznoraznimi radodajkami.
Druga je pa malo bolj globoka, duševna, čustvena… kaj pa vem, kako bi ji rekla… te pa po moje le ne moreš dosečt glih čist za vsakim vogalom! To pa ti lahko ponuti le ženska, do katere čutiš kaj več kot le gajbo slin zaradi razgaljenega dekolteja…

čakte mau….kje pa ste zdej….z nitjo pogovora (al pa ritjo) :))

Aja, to…
Jah v tem primeru si pa medalje limam, a ne…
Pa srčno upam, da si vštel zraven, da jih obračam tudi jaz.
;-))))))))

v to pa sploh ne dvomim, draga moja

Nastalo je več niti…. vsaka po svoje se razvija….
Mislim, da maš zdaj že pravo nastavitev strani, da vse spremljaš!

En sladek hahahaha.

Saška

in kako to veš?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close