Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu za G

za G

po barvi glasu in sramežljivem smehu, se mi odpira podoba visokega cca 180 cm moškega rjavih las, temnih oči, ovalnega obraza, lepih zob, dolgih prstov, takšna mešanica sramežljivosti in radovednosti, le kaj si po horoskopu? 🙂

Po barvi glasu zna potem videz močno razočarati:)

Po horoskopu je pa najbrž zajec, ker je tako sramežljiv;)

Ida kdo?Tvoje besede so tako mamljivo privlačne.

po mojem je pa podgana

ampak meni barva glasu zelo dosti pomeni, saj sam videz ni toliko važen, važen je nastop in še marsikaj druzga. pa zajčki so tako ljubke živalce 🙂
verjetno sem ga prestrašila, saj sem prava coprnica, pa še na kavo nočem z njim, torej? prav mi je!!

a res? kje se pa skrivaš

ON bi že moral vedeti! ja. mogoče pa se ne najde, grem sama naprej…:)

Le kateri srečnež je tisti On?Mogoče se pa dela da ne ve?

verjetno se res. veš na vse ne znam narediti dober vtis, kaj morem! mi ni usojen, mogoče sem prestara koka 😉

Ne tebi lewta ne morejo do živega.Tvoj glas je rajcarski,način razmišljanja mlasdosten in sploh si magnet za prave moške.

oh hvala za duševno hrano. včeraj zvečer sem se spravila pred tv z več sendviči in pivom ter sem se prepuščala purgerom, moram si omisliti nek hobi, mi kaj svetuješ?

Morala bi biti v objemu nekoga.Jaz pa sanjam o tebi in zvojem glasu…

daj mi en močen objem -pa tud če je samo virtualen, bom se bolje počutila 🙂

a G je gabrijel:)

Pol je pa res podgana po kitajskem, ja:)

zajci (ali mucke) smo 75 letniki, se mi zdi

Seveda ti ga nudim.Čutiš moje roke ena okrog pasu,druga korog hrbta.Objem traja dolgo,ti si tesno ob meni,čutim metuljčke v trebuhu,nežno te poljubim na usta ter ti nekaj potiho zašepetam na uho.

G = gospod

a misliš, da bi se gabrijel pustil konzumirati kakšni mački?

po mojem bi ji obležal v želodcu…

Kdor bi se tebe branil,ta nima vse urejeno v glavi.

ha-ha-ha

ah, daj no, ne ga biksat………….. 🙂

Prijetne gospe,kot si ti imam zelo rad:-)

Povem iskreno.In kdaj bova uresničila moje povabilo na pijačo v BTC?Povabilo je staro in odprto že dve leti.

aha? zaradi glasu ali stasa?

Zaradi obojega in še česa.

New Report

Close